Salīdzini aizdevumu piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko!

Ar vienu pieteikumu. Bez maksas.
Kā? Noskaties video
Ikmēneša maksājums*:
000
00 €/mēn.
*Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme. Kalkulācijas piemērs

Kā darbojas Altero.lv platformas kredītu salīdzināšana?

 1. Aizpildi vienu pieteikumu.

 2. Salīdzini saņemtos piedāvajumus.

 3. Saņem izdevīgāko kredītu.

Kāpēc salīdzināt pie Altero.lv?

 • Bezmaksas

  Piedāvājumu izskatīšana un salīdzināšana par brīvu

 • Izdevīgi

  Izvēlies zemāko procentu likmi vai sev izdevīgāko cenu piedāvājumu

 • Noformē attālināti

  Ietaupi laiku, parakstot līgumu attālināti ar interneta starpniecību

 • Droši

  Garantējam Tavu personīgo datu drošību

 • Nekādu saistību

  Aizpildot pieteikumu Altero.lv, Tev nerodas saistības

 • Ietaupi

  Ietaupi ne tikai savu laiku, bet arī vairākus tūkstošus eiro

Klientu atsauksmes

Viss bij super, paskaidroja, kas un kā jāaizpilda.

Artūrs, 04.09.2019.

Ātri, ērti un viegli uzzināt par kredītiespējām un pārskatāmi tās salīdzināt.

Agnese, 04.09.2019.

Perfekta attieksme pret klientu un vis notiek ātri. Iesaku.

Nauris, 04.09.2019.

Paldies par sadarbību un jauko attieksmi!

Santa, 04.09.2019.

Labs serviss, ātra reakcija. Iesaku!

Vineta, 04.09.2019.

Labs serviss. Vienīgi japagaida visi piedāvājumi un tad jāizvēlas. Daudz ērtāk nekā individuāli pildīt anketas un datus katram aizdevējam atsevišķi. Laipna apkalpošana.

Arvils, 04.09.2019.

Ļoti laba platformā, kurā tiešām salīdzināt kredīt devējus un izvēlēties to pašu labāko. Komunikācija ar darbiniekiem notiek visu laiku. Viss notiek! Noteikti iesaku.

Ieva, 04.09.2019.

Perfekta attieksme pret klientu un vis notiek ātri. Iesaku.

Nauris, 04.09.2019.

Augsta līmeņa klientu apkalpošana. Lietoju pirmo reizi, biju patīkami pārsteigts.

Artūrs, 04.09.2019.

Laba platfoma vienkārši lietojama. Palidzeja ietaupīt laiku un pec vienkāršas reģistrācijas piedāvā man risinajumu kurš palīdzeja sakartot savu finansiālo stāvokli.

Edgars, 04.09.2019.

Ļoti korekta apkalpošana, tika atbildēts uz visiem jautājumiem un ieteikts vislabākais risinājums. Liels paldies!

Ilona, 04.09.2019.

Ļoti laba platforma, kurā tiešām salīdzināt kredīt devējus un izvēlēties to pašu labāko. Komunikācija ar darbiniekiem notiek visu laiku. Viss notiek! Noteikti iesaku.

Ieva, 21.01.2019.

Paldies par palīdzību, ko sniedzāt, atrodot banku, kura izsniedza aizdevumu ar mazāko procentu likmi!

Inita, 08.01.2019.

Ātra, ērta, patīkama sadarbība. Paldies !

Ilze, 13.11.2018.

Esmu ļoti apmierināta ar labo sadarbību, ātru un labu komunikāciju ar veiksmīgu risinājumu man izdevīgā veidā!

Renāte, 09.10.2018.

Teicami, pieklājīgi, pretimnākoši, izglītoti un laipni darbinieki. Komfortabla apkalpošana. Paldies!

Qmail, 19.09.2018.

Ļoti laipni un atsaucīgi darbinieki. Lielisks serviss! Visa nepieciešamā informācija ir ērti atrodama un skaidri saprotama. Noteikti ieteikšu saviem draugiem Altero, ja viņiem būs radusies nepieciešamība, kā arī vēlreiz izmantošu pati, ja vēl būs nepieciešams!

Baiba, 05.09.2018.

Ļoti labs palīgs kredītu salīdzināšanai.

Kārlis, 15.08.2018.

ļoti atsaucīgi darbinieki, zinoši un profesionāļi savā jomā.Iesaku

Daiga, 17.07.2018.

Lieliska darbība ātri un kvalitatīvi

Jānis, 07.06.2018.

Ļoti labs serviss.Viss apmierināja.Veiksmīga sadarbība.Paldies!

Vilnis, 24.04.2018.

Ātri un ērti. Naudu saņēmu otrā dienā pēc pieteikuma iesniegšanas. Paldies!

Ēriks, 10.04.2018.

Paldies! Ļoti noderīga mājas lapa! Saņemu piedāvājumu īsā laikā no vairākiem kredītiestādēm, izvēlējos izdevīgāku. Noteikti izmantošu Jūsu pakalpojumus arī turpmāk! Iesaku arī citiem! Pateicos par sadarbību!

Alona, 13.03.2018.

Viss baigi labi, ar vienu pieteikumu izteica un salīdzināja 5 piedāvājumus, izvēlējos TF Banku. Drošības pēc pārbaudīju pa tiešo pie viņiem un arī Bigbankā - viss bija identiski. Iesaku tiem, kas vēlas mūsdienīgo servisu octas.lv līmenī

Jānis, 10.02.2018.

Viss ļoti patika, atbrīvoja mani no liekām darbībām un atrada tiešām labu piedāvājumu, lai nedaudz sakārtotu savas finanses.

Viktors, 05.01.2018.

Viss notika operatīvi un saprotami. Izmantoju pirmo reizi. Ietaupīju laiku informācijas saņemšanai no vairākām bankām. Paldies.

Dmitrijs, 16.01.2018.

Ideāla apkalpošana. Atvieglojat darbu un laiku pašam meklēt internetā naudas aizdevējus.

Ginta, 31.01.2018.

Fantastiski! Paldies Jums! Ātri un bez maksas var noskaidrot savas kredītiespējas vairākās kredītiestādēs vienreiz ievadot datus.. nav jāložņā katrā atsevišķi.

Vija, 06.02.2018.

Ļoti ērts veids, kā ar vienu pieteikumu vienkopus saņemt vairākus piedāvājumus. Uzteicams arī Altero konsultanta darbs - viņš tur roku uz pulsa.

Igors, 27.11.2017.

Ērts veids kā iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī ļoti laipna attieksme.

Kaspars, 27.01.2018.

Ļoti laba un pieklājīga apkalpošana. Viegli viss izpildams un labi paskaidrots.

Anna, 08.12.2017.

Konsultante, ar ko tika veikta telefoniska saruna, bija vienkārši super-laipna un varēja just, ka darbs ko viņa dara patīk. Ātrs serviss....

Baiba, 07.02.2018.

Altero.lv klienti ietaupa!

Altero.lv klientu skaits:
27143
Altero.lv klientiem izsniegto kredītu summa:
20718961 EUR
Vidējais ietaupījums
8 EUR*
Mēnesī
*Vidējais ikmēneša kredītmaksājuma ietaupījums

Partneri

Jautājumi un atbildes

Kredītu salīdzināšanas pieteikums

Vai es varu pārdomāt pēc tam, kad esmu iesniedzis Altero.lv pieteikumu par kredīta piešķiršanu?

Jā. Aizpildot pieteikumu Altero.lv, Tu tikai pieprasi kredītu piedāvājumus. Kredīts tiek izmaksāts tikai tad, ja izvēlēsies sev izdevīgāko piedāvājumu un paraksti līgumu ar kredītdevēju.

Vai, aizpildot pieteikumu Altero.lv, man rodas kredītsaistības?

Nē. Aizpildot Altero.lv pieteikumu Tev nerodas nekādas saistības. Mēs Tev esam radījuši ērtu kredītu salīdzināšanas portālu, kur, aizpildot vienu pieteikumu, Tu saņemsi individuāli izteiktus kredītu piedāvājumus, balstoties uz pieteikumā norādīto informāciju.

Kas jāzina par kredītiem

Vai es varu kredītu atmaksāt ātrāk?

Jā. Tev ir tiesības atmaksāt ātrāk kredītu, jo Tev pienākums ir maksāt procentus un citus maksājumus tikai par to laika posmu, līdz kuram Tu pilnībā nokārto savas kredīta saistības saskaņā ar kreditēšanas līgumu.

Protams, pirms tam iesakām sazināties ar savu aizdevēju.

Kā arī veicot lielākus ikmēneša maksājumus par kredītu, iesakām informēt kredītdevēju, lai iemaksātās summas starpību novirza pamatsummas atmaksai. To var izdarīt arī rakstiski, nosūtot e-pastu kredītdevējam. Protams, iesakām nepieciešamības gadījumā ar viņiem arī sazināties.

Vai auto iegādei izdevīgāk ir pildīt patēriņa kredīta vai auto kredīta un līzinga pieteikumu?

Ja plāno iegādāties auto un vēlies to reģistrēt uz sava vārda, tad Tev noteikti ir izdevīgāk pildīt auto līzinga un kredīta pieteikumu. Līdzko norādi, ka kredīta mērķis ir auto iegāde, Tu piedāvājumā saņemsi zemākas procentu likmes. Vienīgais, kas no Tevis tiks prasīts – piereģistrēt auto 30 – 60 dienu laikā (atkarīgs no kredītdevēja) uz sava vārda un nosūtīt kredītdevējam ieskenētu reģistrācijas apliecību.

Kredītu veidi

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts sniedz iespēju paveikt nepieciešamo jau tagad, bet norēķināties pakāpeniski. Tas ir paredzēts visdažādākajiem gadījumiem, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei, mācību vai medicīnisko pakalpojumu apmaksai, pirmās iemaksas veikšanai jaunas automašīnas iegādei, mājokļa remontam un citiem mērķiem. Patēriņa kredīts tiek piešķirts bez ķīlas. Izvērtējot iespējas saņemt kredītu, kredītdevējs vērtēs aizņēmēja ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti. Kredītdevēji var ņemt vērā arī esošo kredītu apjomu un kredītvēsturi.

Kas ir auto kredīts un līzings?

Auto līzings dod iespēju braukt ar jauno auto jau šodien un maksāt par to pakāpeniski. Tu vari iegādāties gan pilnīgi jaunu auto, gan lietotu, kā arī daži kredītdevēji piedāvā kredītu vai līzingu motociklu un citas tehnikas iegādei. Parasti tiek nodrošināts finansējums auto iegādei līdz pat 100% apmērā no tā tirgus vērtības un pārsvarā nav nepieciešama ķīla un KASKO nav obligāta. Lielākoties auto būs iespējams iegādāties 30 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas, un auto jau uzreiz būs Tavā īpašumā. Aizpildot pieteikumu, pastāv iespēja, ka aizdevēju piedāvājumiem būs atšķirīgi nosacījumi attiecībā uz auto reģistrāciju, ķīlu un KASKO. Šie nosacījumi ir atkarīgi no auto cenas un piedāvātā aizdevuma procentu likmes. Līdz ar to, aizpildot vienu pieteikumu, salīdzināsi gan auto kredīta, gan auto līzinga piedāvājumus.

Kas ir pārkreditācija?

Pārkreditācija ir iespēja refinansēt (pārkreditēt) savu esošo kredītu pie cita kredītdevēja ar jauniem un labākiem noteikumiem, piemēram, samazināt ikmēneša maksājumu, iegūt zemāku procentu likmi, zemākas kredīta apkalpošanas izmaksas, pagarināt atmaksas termiņu. Šī ir iespēja saņemt izdevīgākus kredīta nosacījumus.

Kas ir kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot vairākus kredītus vienā. Apvienojot savus esošos kredītus, Tev būs iespēja veikt vienu ērtu un mazāku ikmēneša maksājumu nevis vairākus, saņemt labākus kredīta nosacījumus un pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Kas ir online kredīts?

Online kredīts ir kredīts, kuru iespējams noformēt interneta vidē – ātri un ērti. Online kredīts būs ērts risinājums gadījumos, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, piemēram, lai apmaksātu negaidītus rēķinus vai iegādātos ikdienā nepieciešamu elektroierīci. Lai nebūtu jāvēršas bankā, kurā kredīta izsniegšanas process var būt sarežģītāks un laikietilpīgāks, ir izstrādāts naudas kredīts internetā jeb online kredīts. Piedāvātā kredīta summa ir no 50 EUR līdz pat 1000 EUR. Maksimālais kredīta atmaksas termiņš – līdz pat 36 mēnešiem. Ir iespējams veikt lielākas iemaksas un bez maksas atdot kredītu pirms termiņa. Kredīts tiks pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu 15 minūšu laikā.

Līguma parakstīšanas iespējas

Kādas ir līguma parakstīšanas iespējas?

Kredītdevēji Altero.lv platformā piedāvā kredīta līgumu parakstīt sekojošos veidos: attālināti, piemēram, ar elektroniskā paraksta palīdzību vai bankas konta identifikācijas starpniecību, ar bezmaksas kurjera piegādi visā Latvijas teritorijā, kā arī pie kredītdevēja filiālē.

Vai es varu parakstīt kredīta līgumu attālināti?

Jā, ir iespējams kredīta līgumu parakstīt attālināti gan ar bankas konta identifikāciju, gan ar elektroniskā paraksta palīdzību. Līguma parakstīšanas iespējas ir atkarīgas no izvēlētā kredītdevēja.