Nekustamā īpašuma attīstības projekts “KLINTS APARTAMENTI ” Liepājā piesaista finansējumu

Izmantojot finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv iespējas nekustamā īpašuma attīstības projekts “KLINTS APARTAMENTI ” Liepājā piesaista finansējumu 250 000,-EUR!

Nekustamā īpašuma attīstības projekts “KLINTS APARTAMENTI ” Liepājā piesaista finansējumu

Altero.lv līdzīpašnieks Artūrs Kostins:
Jau kādu laiku atpakaļ, Baltijas valstīs novērojām, klientu interesi par apjomīgākām investīciju piesaistēm un uzņēmējdarbībā bija sagaidāms investīciju projektu pieaugums – tas bija tikai laika jautājums. Vēl aizvien liela daļa uzņēmumu saskaras ar situāciju, kad neizdodas savā bankā saņemt finansējumu biznesa attīstībai vai saņemt to nepieciešamajā apjomā. Tāpēc esam patiesi priecīgi, ka KLINTS APARTAMENTI vadība izvēlējās mūsu salīdzināšanas platformu sava biznesa attīstībai un ir atraduši un izvēlējušies sev vispiemērotākos nosacījumus.

Finansējuma piesaiste 250 000,- EUR apmērā notikusi pie viena no 23 Altero sadarbības partneriem - SME Finance.

SME Finance klientu attiecību vadītājs Lauris Kindzulis:
“Liepāju joprojām redzam kā perspektīvu pilsētu un velkam paralēles ar Lietuvas pilsētu Klaipēdu – jūras tuvums, modernas ostas esamība un tūrisms. Kaimiņos Lietuvā redzam nekustamā īpašuma sektora attīstības tempu pieaugumu, kas sekmē arī nekustamā īpašuma cenu celšanos, īpaši kvalitatīviem jauniem vai rekonstruētiem apartamentiem. Mēs ticam, ka šāda tendence ir/būs arī Latvijā, t.sk. arī Liepājā. KLINTS APARTAMENTI vadība mūs pārliecināja ar savu pieredzi nozarē un sekmīgi realizētajiem projektiem.”
Apartamenti atradīsies Krišjāņa Valdemāra ielā 56/58, Liepājā, paša pilsētas centrā, XIX gadsimta vēsturiskajā ēkā, 500 metru attālumā no pilsētas centrālā laukuma, 450 metros no Jūrmalas parka un 500 metros no Baltijas jūras. Vēsturiskā ēka tiks rekonstruēta un pārveidota pilnībā. Kopumā projektā tiek piedāvāti 17 dzīvokļi (platībā no 36 m2 līdz 119 m2). Lielākā daļa dzīvokļu būs ar balkoniem, terasēm un diviem sanitāriem mezgliem.
Projektu īsteno SIA Livonijas zeme.
 
KLINTS APARTAMENTI Pārdošanas speciālists Uģis Atiķis:
“Māja Kr.Valdemāra iela 56/58, Liepāja mums ar kolēģi - Ivo Bergmani piederēja jau no 2005.gada janvāra, kad to nopirkām no šīs mājas vēsturiskajiem īpašnieku mantiniekiem.
Ekā izveidojām mazbudžeta īres dzīvokļus, bet komerctelpas (2 gab.) izīrējām veikaliem. Pēc nesaskaņām savā starpā nolēmām māju pārdot, bet ilgstoši tas neizdevās.
Tad kolēģis piedāvāja man atpirkt viņa pusi, ko es arī izmantoju, bet nācās šķirties no " viena biznesa", lai varētu norēķināties ar kolēģi.
Kad īpašums pirms trīs gadiem nonāca manās rokās mainījās domas par šī īpašuma tālāku virzību.
Nolēmu to attīstīt pats un 2019. gada sākumā tika noslēgts līgums par visas mājas pārbūves un rekonstrukcijas projekta izstrādi, ar domu izveidot ēkā modernus plašus dzīvokļus ar balkoniem,  terasēm un privātām stāvvietām slēgtā pagalmā. Visa projekta izstrāde ilga vairāk nekā divus gadus. Sakarā ar to, ka ēka atrodas Liepājas vēsturiskajā centrā bija jāpakļaujas Liepājas būvvaldes noteikumiem, kas aizliedza veikt mājas fasādes un jumta kardinālas izmaiņas. Pēc visa projekta saskaņošanas Liepājas būvvaldē vēl bija projekts jāsaskaņo ar Nacionālā Mantojuma Pārvaldi. Saskaņošana un pozitīva lēmuma iegūšana aizņēma pusgadu un tikai 2021.gada martā es saņēmu būvatļauju.
Tālākais solis bija jāmeklē finansējums. Griežoties Latvijas lielākajās bankās es visās saņēmu atteikumu šī projekta kreditēšanai. Izvērtēju domu griezties pie nebanku kreditētājiem.
Aizpildīju anketu platformā Altero.lv.. Dažu minūšu laikā ar mani sazinājās Altero.lv pārstāve Ieva Zabrauska-Gailīte, lai uzzinātu vairāk par manu pieteikumu un pāris stundu laikā saņēmu vairākus piedāvājumus no finansētājiem. Jau pēc pāris dienām ar mani sazinājās viens finansētājiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas, diemžēl  pēc sarakstes, dokumentu sūtīšanas, mana projekta izvērtēšanas saņēmu atteikumu. Ļoti operatīvi reaģēja Altero pārstāve un, zvanīja jau cits platformas Altero.lv sameklētais SME Finanace pārstāvis. Pēc trīs nedēļu mana projekta izvērtēšanas finansējums man tika piešķirts. Trīs dienu laikā attālināti parakstījām dokumentus  ar "SME Finance" un pēc mana iesnieguma iesniegšanas saņēmu pirmo kredīta summu.
Pašlaik ēkā notiek remonta darbi - daļēji nomainīta jumta koka konstrukcija, izbūvēta apkures sistēma, savilkti ūdens, kanalizācijas stāvvadi. Jau nomainītas pārsedzes un ieklāts grīdu pamata segums.
Uz šo brīdi ( 01.09.2021.g.) no Klints Apartamenti piedāvātajiem 17 dzīvokļiem un 2 komerctelpām ir vēl brīvi  pieejami tikai 6 dzīvokļi.
Es rekomendēju ikvienam platformu Altero.lv, jo tiek nodrošināta individuāla pieeja un iespēja salīdzināt finansējuma piesaisti pie vairākiem finansētājiem uzreiz.


Visstraujāk augošais FinTech uzņēmums Baltijā Altero.lv sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam salīdzināt iespējas saņemt finansējumu aktuālam mērķim (apgrozāmie līdzekļi, faktorings, NĪ iegāde u.c.). Šis pakalpojums ir bez maksas un ekonomē ikviena laiku, jo Latvijā Altero.lv sadarbības partneru loks sasniedzis jau 23 finansētājus!

Altero finanšu salīdzināšanas platforma Latvijā darbojas kopš 2016.gada. Lietuvā tā ir pieejama kopš 2019.gada un Igaunijā  - 2020. Tai skaitā Altero.lv kopš 2020.gada septembra piedāvā salīdzināt iekš savas platformas apdrošināšanu gan privātpersonā, gan juridiskajām personām. Līdz šim Altero.lv finanšu salīdzināšanas platformu izmantojuši 180 000 klienti un izsniegti 165 miljoni EUR.

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu