Afirmācijas jeb mērķtiecīga domāšana bagātības virzienā

Nauda mūsdienu dzīvē spēj nodrošināt teju visu - komfortu, drošību, izklaides iespējas un daudz ko citu. Vairums no mums ilgojas pēc finansiālās stabilitātes un bagātības, kas ir pilnīgi pašsaprotami. Tomēr daudziem šķiet, ka naudu piesaistīt ir ļoti sarežģīti, bet kā ir patiesībā? Šajā rakstā apspriedīsim afirmācijas - spēcīgu rīku, kas var palīdzēt veicināt Tavu turību, piesaistot vairāk naudas.

Afirmācijas jeb mērķtiecīga domāšana bagātības virzienā

Kas ir “afirmācijas”?

Afirmācijas ir pozitīvi formulētas teikumu vai vārdu rindas, kuras cilvēki izsaka vai atkārto, lai mainītu savu domāšanu un veidotu pozitīvus uzskatus par sevi un savu dzīvi. Afirmāciju pamatā ir ticība tam, ka, ja Tu atkārto pozitīvas pārliecības par sevi, savām vēlmēm un mērķiem, Tu piesaistīsi tās savā dzīvē. Naudas afirmācijas var palīdzēt veidot pozitīvu domāšanu un uzskatus par finansēm, kā arī uzlabot finansiālo labklājību, palielinot motivāciju ietaupīt un ieguldīt vai mazināt stresu un trauksmi par naudas līdzekļiem.


Kā pielietot afirmācijas?

Afirmācijas var pielietot kur un kad vēlies. Svarīgi ir izvēlēties konkrētas afirmācijas, kas atbilst Tavām vajadzībām un mērķiem konkretājā situācijā. Lai panāktu pozitīvas izmaiņas, afirmācijas ir jāatkārto  regulāri un apzinīgi. Vislabākais rezultāts tiek sasniegts, ja Tu atkārto afirmācijas vairākas reizes dienā, vismaz mēnesi vai pat ilgāk. Tavai apziņai ir nepieciešams laiks (daži pētījumi liecina, ka jārēķinās ar 21 dienu), lai jaunos apgalvojumus pieņemtu par patiesību un izmainītu Tavu domāšanas modeli. Tādējādi, ieguldītais laiks un pūles var radīt būtiskas pozitīvas pārmaiņas Tavā dzīvē.


Kur atrast afirmācijas?

Afirmācijas var atrast vairākos avotos un resursos. Piemēram, internetā, grāmatās, audio resursos u.c. Vēl viens no veidiem ir radīt pašam savas afirmācijas, jo tās būs pilnīgi pielāgotas Taviem individuālajiem mērķiem un vēlmēm, nodrošinot efektīvāku iedarbību uz Tavu zemapziņu. 


Kā pareizi veidot afirmācijas?

Afirmāciju veidošana ir radošs process, kas ietver sevī arī pašizziņu. Daži padomi, kā pareizi veidot afirmācijas:

Afirmācija ir jāformulē pozitīvi. Izvairies no negatīvas valodas un nolieguma formām. Piemēram, nesaki “Es neesmu pašpārliecināts cilvēks”, bet gan “Es esmu pašpārliecināts/-a un spēju sasniegt savus mērķus."
Afirmācijām ir jābūt konkrētam. Teikumi ir jānoformulē konkrēti un skaidri. Jo skaidrāk formulēta ir Tava afirmācija, jo zemapziņa labāk  to uztvers un īstenos. Piemērs, “Es esmu pateicīgs/-a par naudu, kas ienāk manā dzīvē”.
Afirmācijai ir jābūt tagadnes formā. Vārdi ir jānoformulē tā, it kā vēlamais stāvoklis jau būtu noticis tagad. Tas palīdz zemapziņai uztvert afirmāciju kā pašsaprotamu realitāti. Piemēram, "Es esmu veiksmes pilns/-a tagad."
Iekļauj emocionāli spēcīgus vārdus. Afirmācijas būs efektīvākas, ja tiks iekļautas sajūtas un emocionāla enerģija. Piemēram, "Es jūtos apbrīnojami, sasniedzot savus mērķus."

Turpinājumā ikdienā lietojamas afirmācijas naudas piesaistīšanai:

Es vienmēr esmu īstajā laikā un īstajā vietā.
Ar katru dienu es kļūstu finansiāli arvien nodrošinātāks/-a.
Esmu pelnījis/-usi būt pārticīgs/-a un laimīgs/-a.
Man ir viegli nopelnīt savu naudu.
Es jūtos bagāts/-a, vesels/-a un laimīgs/-a!
Tagad man ir diezgan enerģijas, laika, gudrības un naudas, lai piepildītu visas savas vēlēšanās.

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
24.11.2023.

Kredīts 18 gados. Ko ņemt vērā?

Sasniedzot 18 gadu vecumu un esot likumīgi atbildīgs par savu rīcību, Tev ir iespēja pieteikties dažādiem finanšu pakalpojumiem, tostarp aizdevumiem. Tomēr ir svarīgi apzināties, ka kredīta izsniegšana ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Ko aizdevēji ņem vērā, izsniedzot kredītu jauniešiem, kas tikko sasnieguši 18 gadu vecumu?

21.11.2023.

6 iepirkšanās padomi Melnās Piektdienas sezonai

Melnā Piektdiena ir iepirkšanās fenomens, kas pārņem patērētājus ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Šis tradicionālais tirdzniecības svētku posms ir ieguvis slavu ar milzīgajām atlaidēm, kas tiek piedāvātas dažādos klātienes un arī online veikalos.

15.11.2023.

Kas jāizvērtē pirms ņemt auto kredītu?

Ja apsver ērtākas un uzticamākas automašīnas iegādi, bet līdzekļu trūkuma dēļ tas šķiet grūti realizējams, tad vari izvērtēt auto kredīta iespējas. Lai gan aizdevuma ņemšana dažiem var radīt šaubas, ir svarīgi apzināties, ka auto kredītam ir daudz priekšrocību, kas to padara par ērtu risinājumu. Lasi tālāk rakstā - kādi ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, pirms pieņemt lēmumu par labu auto kredītam?