Naudas maģija. Kā piesaistīt un vairot naudu savā maciņā

Mēdz teikt, ka nauda ir enerģija un tā dod spēku, tāpēc pret to jāizturas ar cieņu - lai tā vairotos un “neaizplūstu” no Tevis. Savukārt, naudas maku var uzlūkot par ko vairāk, kā tikai aksesuāru. Tas var būt spēcīgs rīks, kas var piesaistīt un palielināt Tavu bagātību. Lai uzspīdētu veiksme, der ievērot dažus pamatprincipus. Šeit ir daži ieteikumi, kā padarīt savu naudas maku par efektīvu naudas magnētu un tās noturētāju..

Naudas maģija. Kā piesaistīt un vairot naudu savā maciņā

Kas jāievēro, iegādājoties maku?
Kvalitatīvs materiāls - makam izvēlies kvalitatīvus materiālus, piemēram, īstu ādu vai zamšādu. Izvairīties no lētiem sintētiskajiem izstrādājumiem. 
Dizains un estētika - maks, kas Tev ir vizuāli patīkams, piesaistīs pozitīvu enerģiju. Izvēlies dizainu, krāsu un formu, kas Tev patīk - tas veicinās emocionālo labklājību un Tavas uztveres maiņu.
Krāsa - izvēlies maku, kas ir bagātības krāsās -  zelta, brūna vai dzeltena. Arī sarkanā krāsa pievilina naudu, bet zilie un zaļie toņi atgrūž naudu un var likt tai ļoti ātri ”aiztecēt” prom no maka. 
Izmērs - lielāks maks nodrošina vairāk vietas naudai un ļauj uzkrāt un pavairot finanses. Jo lielāks ir maks, jo labāk tas kalpo šim mērķim.
Cieni savu naudas maku - maka pienākums ir uzglabāt naudu. Ir svarīgi, lai tas tiek regulāri tīrīts un uztverts kā vieta, kurā tiek uzglabāts kas patiesi vērtīgs. Uzturi savu maku tīru un kārtīgu, jo tā Tu parūpēsies par materiālās enerģijas uzturēšanu. 

Ko likt makā?
Makam, tāpat kā naudai, ir spēcīga enerģija. Ir dažādas lietas, kas ieliktas makā, var piesaistīt bagātību, bet citas - neveiksmi. Lai vēlamo rezultātu iegūtu ātrāk un efektīvāk, ievieto kādu no sekojošajiem priekšmetiem savā makā un nēsā līdzi, atceroties, ka domu spēks spēj pastiprināt priekšmetu darbību.


Talismani naudas piesaistīšanai:

 • piparmētras lapiņa - palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju. Noplūc ar savu roku un ieliec makā;
 • kanēļa satandziņas gabaliņš - tās aromāts var piesaistīt finanšu plūsmas;
 • pupiņas - saskaņā ar seniem ticējumiem, pupām ir spēcīga enerģētika un tās piesaista bagātību;
 • mārrutka sakne - mārrutka sakne sevī tur milzīgu enerģiju. Paša izrakts, izkaltēts un makā ielikts saknes gabaliņš enerģētiski piesaistīs naudu un materiālās vērtības;
 • jumis - uzskata, ka šī zīme dubulto naudu makā;
 • sarkans auduma gabaliņš – zināms, ka sarkanā krāsa piesaista materiālās vērtības, tostarp naudu;
 • zivs zvīņas - zivis ir naudas simbols. Runā, ja nēsāsi makā zivju zvīņas, tad nauda turēsies;
 • Rūnas un simboliski zīmējumi - geksogrammas var piesaistīt naudas vilni makam un tā īpašniekam. Šis mistiskais simbols var ienest enerģiju, kas veicina finansiālo labklājību un bagātību;
 • naudas banknote - uzglabā savā makā lielāku naudas zīmi visu gadu. Banknote uzlādēsies ar Tavu enerģiju un sāks vilkt pie sevis vairāk naudas.
 • sīknauda - maks nekad nevar būtu pilnībā tukšs. Tajā vienmēr ir jābūt naudai, kā minimums sīknauda autobusam, vai maizes kukulim.

Ko nelikt makā?

 • fotogrāfijas – makā nevajadzētu glabāt nekādas ģimenes bildes vai bērnu fotogrāfijas. Maks nav foto albums;
  dažādas valūtas - neturi kopā dažādu valstu naudas zīmes. Ja tomēr Tu izmanto ikdienā dažādu valstu valūtu, glabā to dažādos maka nodalījumos;
 • saplēstas vai saburzītas naudas banknotes - pēc iespējas ātrāk atbrīvojies no netīrām un saplīsušām banknotēm;
 • neglabā makā čekus, biļetes utt. - bieži vien maks tiek izmantots kā glabātuve dažādām zīmītēm, čekiem, pierakstu papīrīšiem, vizītkartēm utt.
 • Naudas makā nav vietas nesvarīgajam - tajā jātur nauda un bankas kartes. 

Uz visiem šiem ieteikumiem var raudzīties ar vieglumu un ievērot tos pēc saviem ieskatiem. Kas zin, varbūt nostrādās!   

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
24.11.2023.

Kredīts 18 gados. Ko ņemt vērā?

Sasniedzot 18 gadu vecumu un esot likumīgi atbildīgs par savu rīcību, Tev ir iespēja pieteikties dažādiem finanšu pakalpojumiem, tostarp aizdevumiem. Tomēr ir svarīgi apzināties, ka kredīta izsniegšana ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Ko aizdevēji ņem vērā, izsniedzot kredītu jauniešiem, kas tikko sasnieguši 18 gadu vecumu?

21.11.2023.

6 iepirkšanās padomi Melnās Piektdienas sezonai

Melnā Piektdiena ir iepirkšanās fenomens, kas pārņem patērētājus ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Šis tradicionālais tirdzniecības svētku posms ir ieguvis slavu ar milzīgajām atlaidēm, kas tiek piedāvātas dažādos klātienes un arī online veikalos.

15.11.2023.

Kas jāizvērtē pirms ņemt auto kredītu?

Ja apsver ērtākas un uzticamākas automašīnas iegādi, bet līdzekļu trūkuma dēļ tas šķiet grūti realizējams, tad vari izvērtēt auto kredīta iespējas. Lai gan aizdevuma ņemšana dažiem var radīt šaubas, ir svarīgi apzināties, ka auto kredītam ir daudz priekšrocību, kas to padara par ērtu risinājumu. Lasi tālāk rakstā - kādi ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, pirms pieņemt lēmumu par labu auto kredītam?