Ceļojumu apdrošināšana

Ceļojumu laikā var atgadīties dažādas neparedzētas situācijas, piemēram, pēkšņa saslimšana, aizkavējusies vai pazudusi līdzi paņemtā bagāža vai muzeja apmeklējuma laikā nejauši apgāzta vāze. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un negaidītiem izdevumiem – iegādājies Ceļojumu apdrošināšanu!

  • Pieprasi pārvadātāja izziņu par bagāžas nokavēšanas faktu.
  • Iegādājies Tev vajadzīgās pirmās nepieciešamības preces, piemēram, higiēnas piederumus.
  • Saglabā iegādāto preču čekus un, pēc atgriešanās Latvijā, piesaki atlīdzību savam apdrošinātājam.

  • Pieprasi pārvadātāja vai lidostas darbinieku izziņu par bojātas bagāžas izsniegšanu vai nozaudēšanu.
  • Ja bagāža ir bojāta, nofotgrafē to tā, lai būtu redzami bojājumi, un glabā bojāto bagāžu tā, lai atgriežoties to varētu uzrādīt apdoršināšanas kompānijai.
  • Ja bagāža ir nozaudēta, izveido nozaudēto mantu sarakstu un pēc atgriešanās piesaki atlīdzību apdrošinātājam.

  • Ja ceļojuma dokumenti ir nozaudēti, nozagti vai nolaupīti, vērsies tuvākajā Latvijas diplomātiskajā vai konsulārajā pārstāvniecībā.
  • Saglabā čekus par pagaidu dokumenta izgatavošanu, lai pēc atgriešanās Latvijā, varētu apdrošinātājam pieteikt atlīdzību.

Nē, atsevišķi norādīt mantu sarakstu vai vērtību nav nepieciešams. Slēdzot polisi, tiek norādīts maksimālais bagāžas apdrošināšanas limits, pēc kura atlīdzības gadījumā apdrošinātājs veiks izmaksu.

Ja ceļojuma laikā gadās saslimst un nepieciešama ārsta palīdzība, nekavējoties sazinies ar apdrošinātāja palīdzības dienestu.
Palīdzības dienests informēs, kā nokļūt līdz tuvākajai medicīnas iestādei, kā arī sniegs konsultācijas un cita veida palīdzību, ja tā būs nepieciešama.

  • Ja ceļojuma laikā gūsti traumu un nepieciešama ārsta palīdzība, nekavējoties sazinies ar apdrošinātāja palīdzības dienestu.
  • Palīdzības dienests informēs, kā nokļūt līdz tuvākajai medicīnas iestādei, kā arī sniegs konsultācijas un cita veida palīdzību, ja tā būs nepieciešama.

Ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar slēpošanu, niršanu vai cita veida paaugstināta riska sportiskām aktivitātēm, Tev pirms polises noslēgšanas noteikti par to ir jāinformē savs brokeris vai apdrošinātājs.
Par to ir svarīgi informēt, jo tikai tā polisē var tikt veikta atzīme par paaugstināta riska sportiskām aktivitātēm, lai Tu vajadzības gadījumā varētu saņemt atlīdzību par medicīniskajiem pakalpojumiem.

Kāpēc salīdzināt pie Altero.lv?

Bezmaksas Pieteikumu salīdzināšana ir par brīvu.
Ātri un vienkārši Viens pietiekums, daudz labu piedāvājumu.
Bez saistībām Aizpildot pieteikumu Tev nerodas saistības.
Droši Garantējam Tavu personīgo datu drošību.
Izdevīgi Salīdzinot, tu ietaupi savu naudu.
Noformē attālināti Izmantojot Smart-ID vai eParaksts.