Kredītu veidi

Patēriņa kredīts ir aizdevuma veids, kas tiek izmantots personiskām patēriņa vajadzībām, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei, ceļojumiem, remontiem vai citiem ikdienas tēriņiem. Tā ir iespēja aizņemties lielākas naudas summas uz ilgāku termiņu bez nodrošinājuma jeb ķīlas.

Auto līzings dod iespēju braukt ar jauno auto jau šodien un maksāt par to pakāpeniski. Tu vari iegādāties gan pilnīgi jaunu auto, gan lietotu, kā arī daži kredītdevēji piedāvā kredītu vai līzingu motociklu un citas tehnikas iegādei. Parasti tiek nodrošināts finansējums auto iegādei līdz pat 100% apmērā no tā tirgus vērtības un pārsvarā nav nepieciešama ķīla un KASKO nav obligāta. Lielākoties auto būs iespējams iegādāties 30 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas, un auto jau uzreiz būs Tavā īpašumā. Aizpildot pieteikumu, pastāv iespēja, ka aizdevēju piedāvājumiem būs atšķirīgi nosacījumi attiecībā uz auto reģistrāciju, ķīlu un KASKO. Šie nosacījumi ir atkarīgi no auto cenas un piedāvātā aizdevuma procentu likmes. Līdz ar to, aizpildot vienu pieteikumu, salīdzināsi gan auto kredīta, gan auto līzinga piedāvājumus.

Pārkreditācija ir iespēja refinansēt (pārkreditēt) savu esošo kredītu pie cita kredītdevēja ar jauniem un labākiem noteikumiem, piemēram, samazināt ikmēneša maksājumu, iegūt zemāku procentu likmi, zemākas kredīta apkalpošanas izmaksas, pagarināt atmaksas termiņu. Šī ir iespēja saņemt izdevīgākus kredīta nosacījumus.

Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot vairākus kredītus vienā. Apvienojot savus esošos kredītus, Tev būs iespēja veikt vienu ērtu un mazāku ikmēneša maksājumu nevis vairākus, saņemt labākus kredīta nosacījumus un pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Kredīts ir pieejams no 500 EUR līdz pat 25 000 EUR. Piedāvātā aizdevuma summa ir atkarīga no aizņēmēja ienākumu apmēra. Lai noskaidrotu, cik lielu summu vari aizņemties, Tev ir jāaizpilda pieteikums, kurš pēc tam tiks nosūtīts kredītdevējiem izvērtēšanai. Katram kredītdevējam atšķiras kārtība, kādā tie izvērtēs Tavu pieteikumu, tas nozīmē, ka arī kredītdevēju piedāvājumi var atšķirties. Katrs kredītdevējs var piedāvāt atšķirīgu kredīta summu un nosacījumus.

Kredīta termiņš ir no 3 līdz pat 84 mēnešiem.

Kredīta procentu likme ir atkarīga gan no Tava izvēlētā kredīta veida, gan no konkrētā kredītdevēja. Patēriņa kredīta procentu likmes ir no 7,9% līdz 40% gadā, auto līzinga: no 6,9% līdz 40% gadā. Pārkreditācijas procentu likmes tiek piedāvātas, sākot no 7,9% gadā. Piedāvātā procentu likme ir atkarīga no Taviem ienākumiem, kredītvēstures un jau esošajām saistībām.

Kredīts uzņēmumiem ir paredzēts juridiskajām personām gadījumos, kad ir steidzami nepieciešams kredīts savas komerciālās darbības nodrošināšanai. Izmantojot piešķirto kredītu, uzņēmumi var piedalīties lielos iepirkumos, piedalīties Eiropas Savienības finansētos projektos, palielināt pasūtījumu apjomu, turpināt nodrošināt uzņēmuma darbību apgrozāmo līdzekļu īstermiņa nepietiekamības gadījumā, vairāk nopelnīt, lielisks papildinājums bankas aizdevumam. Kredīts ir pieejams no 3000 EUR līdz pat 100 000 EUR. Kredīts ir pieejams gan ar ķīlu, gan bez tās.

Lai saņemtu patēriņa kredītu, personai ir jābūt vismaz 18 gadus vecam. Izvērtējot iespējas saņemt kredītu, kredītdevējs vērtēs aizņēmēja ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti. Kredītdevēji var ņemt vērā arī esošo kredītu apjomu un kredītvēsturi.

Patēriņa kredīts ir pieejams no 500 EUR līdz pat 25 000 EUR. Piedāvātā aizdevuma summa ir atkarīga no aizņēmēja ienākumu apmēra. Lai noskaidrotu, cik lielu summu vari aizņemties, Tev ir jāaizpilda pieteikums, kurš pēc tam tiks nosūtīts kredītdevējiem izvērtēšanai. Katram kredītdevējam atšķiras kārtība, kādā tie izvērtēs Tavu pieteikumu, tas nozīmē, ka arī kredītdevēju piedāvājumi var atšķirties. Katrs kredītdevējs var piedāvāt atšķirīgu kredīta summu un nosacījumus.

Patēriņa kredīta procentu likmes ir no 6,9% līdz 40% gadā. Piedāvātā procentu likme ir atkarīga no Taviem ienākumiem, kredītvēstures un jau esošajām saistībām. Aizpildi pieteikumu Altero.lv mājas lapā, lai vairāk noskaidrotu par savām iespējām.

Auto kredīts ļauj iegādāties ne tikai automašīnu, bet arī motociklu un ūdenstransportu.

Katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, tāpēc iesakām sazināties ar mums: zvanot uz +371 265 831 44 vai rakstot e-pastu [email protected].

Oficiālā darba alga ir tikai viens no iespējamajiem ienākumu avotiem. Pie ikmēneša ienākumiem tiek skaitīti arī pabalsti, studiju stipendijas, pensijas, “māmiņalgas”, ienākumi no nekustamā īpašuma izīrēšanas, honorāri jeb autoratlīdzības, kā arī apdrošināšanas atlīdzības un laulātā vai citu ģimenes locekļu piešķirtie finanšu līdzekļi. Ja vien Tev ir citi oficiāli pierādāmi ienākumi bez darba algas un Tava kredītvēsture ir pozitīva, pastāv iespējība saņemt aizdevumu.

Kredītu apvienošana var piedāvāt vairākas priekšrocības atkarībā no personas konkrētajām finansiālajām vajadzībām un situācijas. Piemēram, ar kredītu apvienošanu var samazināt ikmēneša maksājumus, jo tiek apvienoti vairāki kredīti vai aizdevumi vienā, kas var garantēt zemāku kopējo ikmēneša maksājumu.

Par savām individuālajām iespējām vari uzzināt zvanot vai rakstot Altero. Katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

Ja Tev ir vairāki aizdevumi ar dažādām procentu likmēm un atmaksas termiņiem, kas apgrūtina saistību izpildi. Pārkreditējot jau esošās saistības, Tu vari iegūt labākus nosacījumus - vienu kopīgu atmaksas datumu un procentu likmi.

Jā, Altero.lv pārkreditācija ir pieejams bez ķīlas. Par savām individuālajām iespējām vari uzzināt zvanot vai rakstot Altero. Katra situācija tiek izvērtēta individuāli.

Pārkreditācijai var pieteikties aizņēmēji, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, kā arī pensijas vecumu sasniegušās personas. Aizņēmējam jābūt oficiāliem un regulāriem ienākumiem un darba stāžs pēdējā darba vietā nedrīkst būt mazāks par 3 mēnešiem.

Kāpēc salīdzināt pie Altero.lv?

Bezmaksas Pieteikumu salīdzināšana ir par brīvu.
Ātri un vienkārši Viens pietiekums, daudz labu piedāvājumu.
Bez saistībām Aizpildot pieteikumu Tev nerodas saistības.
Droši Garantējam Tavu personīgo datu drošību.
Izdevīgi Salīdzinot, tu ietaupi savu naudu.
Noformē attālināti Izmantojot Smart-ID vai eParaksts.