Jaunumi

Vakance: Komunikācijas vadītājs

Mēs esam jauns un strauji augošs FinTech uzņēmums, kura pamats ir liela pieredze banku, finanšu un informāciju tehnoloģiju sektorā. Altero.lv strādā pēc mūsdienīgiem finanšu tehnoloģiju risinājumiem. Tā ir platforma, kurā klients īsā laikā var saņemt dažādu aizdevēju piedāvājumus vienuviet. Tā palīdz cilvēkiem taupīt vērtīgo laiku un tūkstošiem eiro, salīdzinot un izvēloties labāko risinājumu.

Vakance: Mārketinga vadītājs

Altero.lv Latvijas tirgū darbojas jau nepilnus divus gadus. Esam radījuši platformu, kur cilvēki var ietaupīt savu laiku un naudu, salīdzinot un izvēloties izdevīgāko kredīta piedāvājumu. Līdz šim mūsu pakalpojumu ir izmantojuši vairāk nekā 30 000 klientu un kopumā līdz šodienai caur Altero.lv platformu ir izsniegti kredīti 16 miljonu eiro apmērā.

Kā izvēlēties kredītu un nepārmaksāt?

Izvēlēties līzinga vai kredītdevēju lielākiem pirkumiem nav viegli. Tirgū ir ļoti daudz piedāvājumu un ir tikpat daudz dažādu faktoru, kas ietekmē šo pakalpojumu cenu. Jāvērtē gan piedāvātā procentu likme, ikmēneša maksājuma un kopējais atgriežamais summas apmērs, gan aizdevuma termiņš, gan izmaksas par līguma noslēgšanu, reizēm arī konta atvēršanu bankā. Iespējams, kāds no aizdevējiem piedāvā papildpakalpojumus, kas visu šo komplektu padara izdevīgāku vai tieši otrādi – dārgāku. Ja nevēlamies pārmaksāt uz augstu procentu rēķina, var paiet pat nedēļas, lai paša spēkiem salīdzinātu visus tirgū esošos piedāvājumus.

Prakse iekš FinTech start-up!

Mēs esam jauns un strauji augošs FinTech uzņēmums, kura pamats ir liela pieredze banku, finanšu un informāciju tehnoloģiju sektorā. Altero strādā pēc mūsdienīgiem finanšu tehnoloģiju risinājumiem. Tā ir platforma, kurā klients īsā laikā var saņemt dažādu aizdevēju piedāvājumus vienuviet. Tā palīdz cilvēkiem taupīt vērtīgo laiku un tūkstošiem eiro, salīdzinot un izvēloties labāko risinājumu.

Vakance: Datu apstrādes speciālists

Mēs esam jauns un strauji augošs FinTech uzņēmums, kura pamats ir liela pieredze banku, finanšu un informāciju tehnoloģiju sektorā. Altero strādā pēc mūsdienīgiem finanšu tehnoloģiju risinājumiem nodrošinot saviem klientiem ērtus un caurspīdīgus finanšu brokeru pakalpojumus. Altero ir platforma, kurā klients īsā laikā var saņemt dažādu aizdevēju piedāvājumus vienuviet. Tā palīdz cilvēkiem taupīt vērtīgo laiku un tūkstošiem eiro, salīdzinot un izvēloties labāko risinājumu.

Vakance: Klientu menedžeris

Mēs esam jauns un strauji augošs FinTech uzņēmums, kura pamats ir liela pieredze banku, finanšu un informāciju tehnoloģiju sektorā. Altero strādā pēc mūsdienīgiem finanšu tehnoloģiju risinājumiem nodrošinot saviem klientiem ērtus un caurspīdīgus finanšu brokeru pakalpojumus. Altero ir platforma, kurā klients īsā laikā var saņemt dažādu aizdevēju piedāvājumus vienuviet. Tā palīdz cilvēkiem taupīt vērtīgo laiku un tūkstošiem eiro, salīdzinot un izvēloties labāko risinājumu

Sekojot idejai: Katru mēnesi jauns rekords

Aizdevumu salīdzināšanas platformā Altero cilvēki visbiežāk izskata iespēju aizņemties piecus tūkstošus eiro remontam, auto iegādei vai kādam lielākam pirkumam; uzņēmums pēta iespējas attīstīties citās valstīs.

Kā izvēlēties sev izdevīgu banku vai kreditēšanas kompāniju?

Kad nepieciešams aizdevums, vairums cilvēku vispirms vēršas savā bankā. Tā ir izvēle, kas ienāk prātā kā pirmā, bet tomēr vērts izvērtēt arī citas iespējas. Rūpīgi izvēloties aizdevēju un salīdzinot dažādus izmaksu aspektus, Jūs var ietaupīt pat pāris tūkstošus eiro. Mēs sniegsim Jums padomus par to, kurus aizdevējus katrā situācijā izvēlēties.

Kā kontrolēt savu budžetu, nevis ļaut tam kontrolēt tevi

Nepārdomāta aizņemšanās ir slikta. Tā rada stresu, finanšu sarežģījumus ilgtermiņā un reizēm arī sabojātu kredītvēsturi. Bet ir arī otra galējība – bailes no kredītiem, kas kavē attīstību, liedz veikt mājokļa remontu vai iegādāties auto. Jāsaglabā veselīgs balanss – ja jāveic lielāks pirkums, kuram sakrāt neizdodas, jāizvērtē izdevīgākais kredīts un jāmēģina pārstrukturizēt savi izdevumi. Pirmais solis - ikmēneša budžeta veidošana!

Desmit mīti un patiesības par kredītiem

Aizdevumu salīdzināšanas platforma www.altero.lv palīdz salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus un izvēlēties katram piemērotāko un izdevīgāko. Saziņā ar portāla lietotājiem atklājušies vairāki mīti, kas patērētāju apziņā saistās ar aizdevumu jomu un iespējām saņem kredītu dažādu vajadzību īstenošanai. Izskaidrosim izplatītākos no tiem!

Kā salīdzināt ar kredītu saistītās izmaksas?

Ko tu darītu ar liekiem 2000 eiro? Izremontētu dzīvokli vai māju, iemācītos spāņu valodu vai varbūt aizbrauktu ceļojumā? Visticamāk, neviens apzināti neizvēlētos šo naudu atvēlēt kredīta vai līzinga procentmaksājumiem. Tomēr realitātē tā notiek – neizvērtējot dažādu aizdevēju piedāvājumus, visa aizņēmuma perioda laikā var nākties atvadīties pat no vairākiem tūkstošiem eiro. Lai novērtētu dažādu aizdevēju piedāvājumu, jāpievērš uzmanība ne tikai procentu likmei.

Kāpēc izkūst nauda?

Novērojumi liecina, ka cilvēka sūdzībām par materiālo stāvokli ne vienmēr ir tieša saistība ar viņa ienākumu līmeni. Bieži gadās, ka, nopelnot vairāk, straujāk arī visu iztērējam un mēneša vidū pārņem panika par to, kā izdzīvot līdz algai. Ja ir sajūta, ka naudas nepietiek, bet iespēju palielināt ienākumus uzreiz nav, jāmēģina pārplānot un samazināt izdevumus. Veicot revīziju, var atklāt virkni lietu, kas nemanot izkausē naudu, pretī nesniedzot ne prieku, ne jēgu.

Aptuveni divas trešdaļas kredītņēmēju pārmaksā uz augstu likmju rēķina

Straujā kreditēšanas nozares attīstība un nepieciešamība ātri pieņemt lēmumu mazina patērētāju piesardzību, izvērtējot tirgū pieejamos aizdevumu piedāvājumus, tāpēc gandrīz gadu Latvijā darbojas aizdevumu salīdzināšanas platforma Altero.lv, kas palīdz ātrāk izvērtēt tirgū esošos piedāvājumus. Tā darbojas pēc līdzīga principa kā jau ierastie salīdzināšanas rīki, piemēram, salidzini.lv vai octas.lv.

}