2022. gada finanšu horoskops - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Jaunajā 2022. gadā!

2022. gada finanšu horoskops - astroloģiskā finanšu prognoze


AUNS
 (21.03-20.04)

Auniem gads sāksies ar domām par to, kā transformēties jaunā veidolā, iespējams šis pārmaiņu process bija īpaši aktīvs jau pagājušā gada nogalē un janvārī vēl var izkristalizēties kādi secinājumi šajā sakarā. Kādam var būt aktuāli mantojumi vai apdrošināšanas. Tāpat arī janvāris var būt labs mēnesis, kad apgūt  jaunas zināšanas par sava pamatkapitāla stiprināšanu. Tiem, kas ir ilgstošās attiecībās, ļoti iespējams, ka atgriezīsies romantika un sagādās daudz patīkamu brīžu, kuri spārnos uz jauniem varoņdarbiem un veiksmi kopumā, ļoti labi arī  doties ceļojumā kopā. Tiem, kuri meklē savas otras pusītes – gada sākums ir lielisks jaunu sakaru dibināšanai.

Kopumā gada sākums līdz aprīlim būs ar visai lielu koncentrāciju uz karjeru, darbu un ienākumu gūšanu, kur arī  var gaidīt labus rezultātus, ja paši ieguldīsiet tajā savu darbu. Tiem, kuri nodarbojas ar investīcijām, februāra vidus līdz marta vidus ir periods, kad ieguldījumi var materializēties pozitīvā bilancē un veiksme ir jūsu pusē. Februārī iespējami arī visai lieli tēriņi – daži ceļos, citi investēs izglītībā, vēl kāds ļoti gribēs patērēties uz izklaidēm. Lai nu kā, vairāk ieteicams koncentrēties uz darbu un jaunām idejām, kā attīstīt sevi profesionāli, tad nāks arī nauda.

            Marta beigas iezīmē pārmaiņu periodu, kurš liks vairāk fokusēties uz sevi, savu attīstību, sava fiziskā ķermeņa uzturēšanu formā un mazāk laika līdz ar to būs partneriem. Te jābūt uzmanīgiem ar dažādiem negaidītiem pavērsieniem, nemeklējiet atšķirīgo, bet kopīgo. Tiem, kuri vēlas uzsākt jaunas lietišķās partnerības, būtu vēlams rūpīgi izanalizēt un izpētīt visus faktus pirms slēgt kādas ilgtermiņa saistības.

Ja arī martā jūtams pagurums, no aprīļa vidus tas būs jau aizmirsies un šis brīdis iezīmēs restarta momentu visiem Auniem. Labs laiks uzsākt kādus pašsajūtu uzlabojošus ieradumus, atrisinātu veselības jautājumus. Dažiem Auniem pavasarī romantika var rezultēties ģimenes pieaugumā, bet, ja kāds tomēr nav paspējis, tad aprīlis ir labs laiks mīlestības baudīšanai.

            Tāpat arī sākot no pavasara var pieaugt izdevumi, tomēr Auni spītīgi arī pieaudzēs savus ienākumus – būs gan jāpacīnas par tiem vasaras periodā, taču ar darbu un Auniem piemītošo enerģiju, viss izdosies. Tiem, kuriem patīk ārzemes – zaļā gaisma kādam tālākam ceļojumam un dažiem pat iespējama pārcelšanās uz dzīvi citur. Tāpat arī 2022. gads ir ļoti labs laiks, lai ieskatītos sevī un pievērstos savu programmu pārrakstīšanai, garīgo apvāršņu paplašināšanai, pirms vēl viena lēciena augšup, kurš gaidāms jau 2023. gadā.


VĒRSIS
 (21.04-21.05)

Vēršiem gada sākumā vēl pēdējās skaidrošanās ar partneriem un te - ja nu kam ir jāaiziet, tad ļaujiet tam aiziet, bet tie, kuri ir visu izrunājuši un pielāgojušies jaunām situācijām – sadarbības turpinās. Gada sākums liks pašiem daudz ko sevī pārvērtēt un transformēt, līdz pavasarim var turpināt slīpēt savu tēlu. Kādam iespējami bonusi no partneriem vai pat mantojums pašā gada sākumā.

Studentiem būs labs laiks padziļinātai informācijas izpētei, studējošie Vērši būs ļoti disciplinēti.

Sākot no marta būs daudz notikumu darba vidē – būs daudz jāstrādā, bet te ienāks jauna entuziasma enerģija, jauni sadarbības partneri un kādam var pat izveidoties dienesta romāns. No februāra otras puses līdz Marta vidum ir lielisks laiks sava statusa paaugstināšanai, atzinības gūšanai, bet nepārspīlējiet ar savu ego. Ja netiekat novērtēti esošajā darbā – šogad pastāv liela iespēja atrast jaunu – labāku un stabilāku darba pozīciju.

Marta vidus iesāk posmu, kad Vēršiem var parādīties vēlme noslēgties, pabūt vienatnē ar sevi, nodoties apcerei un meditācijām, kādam tas var materializēties kā došanās projām uz ilgāku laiku. Pieskatiet savus izdevumus un veselību. Šis periods liks atbrīvoties no novecojušiem ieradumiem, kas jums vairs nenāk par labu.

Sākot no aprīļa vidus parādīsies lieliskas iespējas piepildīt savas vēlmes – gan palielināsies ienākumi, gan arī paziņu loks paplašināsies. Un tiem, kuri ir savas otrās pusītes meklējumos – pavasarī dodieties sabiedrībā, tur jūs noteikti varēsiet atrast kādu tikpat romantiski noskaņotu būtni.

Ja kāds plāno ģimenes pieaugumu – labs laiks tam sākot no aprīļa beigām.

Daudz notikumu darba sfērā, gribēsies kaut ko  mainīt un iespējams vasara būs periods, kad pārvērtēt visu vēlreiz, lai jau 2023. gada sākumā iespējams aizietu jaunā karjeras virzienā vai vismaz pamatīgi transformētu esošos darba apstākļus, un šīs pārmaiņas būs stabilas un noturīgas. Rudenī jūsu paziņu lokā var atgriezties kāds sen neredzēts draugs un šis cilvēks atnesīs daudz labu notikumu un veiksmes un arī ideju, kā tikt pie labklājības.  Gada nogalē Vēršu neatlaidība fokusēsies uz peļņu, Vērši būs  pārņemti ar idejām un aktivitātēm naudas virzienā un šajā visā iesaistīs arī savus partnerus. 


DVĪŅI 
(22.05-21.06)

Dvīņiem gads sākas ar krietnu romantikas devu un visdrīzāk šīs ir vecas dziesmas jaunās skaņās – vai nu atgriežas kāds partneris no pagātnes vai arī ar esošo tiek vēlreiz risināti tie paši jautājumi.

Lietišķajā sfērā var veidoties sakari ar ārvalstīm, skatieties, lai ieguldījumi un tēriņi šajā sakarībā ir proporcionāli ienākumiem un sanāk arī ko nopelnīt, veiksme būs jūsu pusē. Februārī dodiet sev laiku atpūsties no pārliekas domāšanas un komunicēšanas, pieņemiet šo brīdi kā restartēšanos jaunam sākumam, transformāciju momentu. Tiem, kuri nodarbojas ar pētniecību, arī ķirurģiju vai apbedīšanas servisu – spilgts periods, daudz darba, enerģijas un notikumu darbā, liela koncentrācija šajā jomā. Kādam iespējams pat mantojums vai kāds cits negaidīts naudas laimests kā loterija vai apdrošināšana prēmijas izmaksa.

Studējošajiem periods līdz aprīlim būs izcils, jo īpaši pozitīvs marta mēnesis, var labi veikties ar rakstu darbiem un komunikāciju kopumā. Tāpat līdz aprīlim daudziem var rasties iespēja kādam ļoti skaistam un inspirējošam ceļojumam, īpaši labvēlīgi doties uz kādām svētvietām, tempļiem, tur noteikti izdosies atrast iedvesmu un paplašināt savus garīgos horizontus. Sākot no marta vidus Dvīņu radari tiks notēmēti uz ienākumu paplašināšanas tēmu – Dvīņi domās un meklēs visas iespējas, kā apmierināt savas materiālās vēlmes, lielu lomu te spēlēs arī komunikācija ar pareizajiem cilvēkiem, paziņu loka paplašināšana. No aprīļa beigām parādās iespēja atrisināt darba lietas, vai nu tā būtu jauna un daudz labāka darba vieta vai arī esošajā pozīcijā notiek uzlabojumi, statusa paaugstināšana. Pavasaris var atnest arī domas par to, ka būtu vēlams apgūt kādas jaunas zināšanas, uzsākt kursus vai studijas. Te varbūt steigties nevajag, labāk visu izvērtēt un tad pievērsties tam nopietnāk no nākamā gada.

Gada beigās ieteicams pieskatīt savus izdevumus, var uzrasties dažādas neplānotas situācijas, kas liks patērēties, jāpieskata arī veselība- vislabāk būtu ieguldīties tās stiprināšanā – sportā, aktivitātēs svaigā gaisā un citos imunitāti stiprinošos pasākumos.


VĒZIS
 (22.06-23.07)

Vēžiem gads sākas ar daudz radošām idejām. Dažiem būs vairāk laika jāpavada ar bērniem. Tiem, kuri nodarbojas ar investīcijām – gada sākums ir labs laiks, lai pārvērtētu savu stratēģiju un sākot no februāra tad rīkotos, meklētu risinājumus, taču esiet pacietīgi- rezultāti nāks mazliet vēlāk, kad gaiss būs jau iesilis – pavasara beigās. Februārī Vēži būs īsti cīnītāji – varbūt atsāksies vēlme sportot un būt labā formā pirms vasaras, citi šo enerģiju novirzīs uz darbu un mēģinās uzlabot savu finansiālo situāciju ar cītīgu strādāšanu. Marts solās būt karsts partnerattiecībās. Tiem, kas ir atvērti jaunām attiecībām, var rasties iespēja no romantikas pāriet jau stabilākās attiecībās. Lietišķajās partnerībās būs vēlme steidzināt notikumus, gribēsies, lai rezultāti nāk ātri, taču steigu pie malas, te būs zināma pacietība vajadzīga, saglabājiet mieru, jo stabilitāte ir svarīgāka par mirkļa vēlmju piepildījumu.

Kādam Vēzim iespējams jau ir paņemta hipotēka mājokļa iegādei un  tagad atliek vien domāt, kā uzlabot ienākumus. Ieteikums no aprīļa apgūt kādas jaunas zināšanas, jo iesākas periods, kad gaidāmas pārmaiņas darbā, vecais darbs var sākt likties sevi izsmēlis un tuvākā gada laikā var nomainīties vai nu pati darba vieta vai arī notikt kādas reorganizācijas. Esiet gatavi dažādām pārmaiņām vasaras sākumā, atverieties transformācijām, jo tās var paplašināt jūsu skatījumu uz lietām. Daži var saņemt mantojumu, kādam var nākties kādu brīdi vairāk dzīvot no partnera naudas.

Maijs ir brīnišķīgs laiks kādam skaistam ceļojumam, tas dos daudz paliekošu iespaidu. Vispār šis gads ir labs ceļošanai- ne tikai pavasarī, tāpēc izmantojiet iespējas. Jūlijs būs karsts darbā – daudz aktivitāšu, pārmaiņu un darba spara karjeras sfērā. Uz rudens pusi atkal atgriežas kādi partnerattiecību jautājumi, varbūt kādam neizdevās apprecēties un tagad beidzot tam pienācis īstais laiks. Vēl kādam var būt jāatjauno darījumu sakari ar vecajiem partneriem; būs izsijāti graudi no pelavām un beidzot būs skaidrība, ar ko var slēgt ilgstošas sadarbības. Ja rudens otra puse atnesīs izdevumus, tad uz gada beigām jau Vēži būs sakoncentrējuši savu enerģiju un idejas peļņas virzienā, varbūt mainīsies stratēģijas, kā iegūt labākus rezultātus, varbūt prasīsiet algas pielikumu. Ļoti iespējams tēriņi būs saistīti ar mājokļa iegādi vai labiekārtošanu, tas ir arī viens no Vēžu šī gada uzdevumiem.


LAUVA
 (24.07-23.08)

Lauvām gads iesākas mirdzoši un spilgti – būsiet skaisti un pievilcīgi, jo īpaši pretējā dzimuma acīs.  Ziemas sākums ir lielisks sevis prezentēšanai, izmantojiet šo laiku, ja meklējat otras pusītes. Darbā parādiet sevi visā krāšņumā – esiet radoši, komunikabli un neatlaidīgi – un veiksme būs ar jums.

No janvāra vidus līdz februāra vidum īpaši piedomājiet pie komunikācijas tieši darba vidē, iespējams daudz laika pavadīsiet tur. Tiem, kuriem paredzēti kādi tiesvedības procesi vai arī kuri strādā šajā sfērā – esiet uzmanīgi ar dokumentāciju, pārbaudiet visas detaļas.  Līdz februāra beigām arī labs laiks tiem, kuri nodarbojas ar nekustamajiem īpašumiem. Kādam varbūt būs jāmaina dzīvesvieta dēļ darba, ja tas nav jau noticis iepriekšējā gada laikā.

Joprojām aktuāla veselības stiprināšana- ja ir kas risināms, dariet to, negaidiet, kad lietas pašas no sevis pāries. Tāpat arī jebkuras fiziskās aktivitātes un piepūle sava fiziskā ķermeņa stiprināšanā dos rezultātus. No februāra vidus līdz marta vidum var izdoties noslēgt kādu labu lietišķo darījumu, kurš potenciāli var atnest labus finansiālos rezultātus, parādiet sevi no intelektuālās puses.

No marta vidus sākas jauns periods, kas varētu beidzot ieviest kādu skaidrību darbā, lietas beidzot ir nostabilizējušās. Aktuāla kļūst izglītība un ārzemju kontakti, ceļojumi. Sākot no aprīļa vidus var būt dažādi negaidīti finansiālie pavērsieni – gan pēkšņi laimesti, mantojumi, gan arī tikpat negaidīti zaudējumi vai vismaz līdzekļu nepietiekamība. Tiem, kas investē šis nav labākais laiks riskam, apdomājiet kārtīgi, ko varat pazaudēt, jo nav izslēgts, ka tā var notikt. Šis periods labāk piemērots dažādu netradicionālu zinību apguvei – varbūt ir beidzot īstais laiks doties pie astrologa un uzzināt ko vairāk par sevi. Maijā kāda Lauva var tikt iepriecināta ar prēmiju vai kādu cita veida naudas bonusu. Vasaras sākumā var ļauties kādam patīkamam ceļojumam, varbūt tas būs komandējums, bet izbaudīsiet tāpat.

Ja pavasarī neizdevās tomēr noslēgt kādus nozīmīgus līgumu – nebēdājiet, jo šīs iespējas atgriezīsies jau nākamgad atkal. Vasara būs laiks, kad atpūsties un pārvērtēt savas stratēģijas, iegūt jaunas zināšanas, lai tad uz gada beigām varētu jau ar jaunu skatu un skaidrību turpināt iet uz saviem mērķiem. Pats gada noslēgums būs aktīvs un darbīgs karjeras frontē- te gribēsies daudz ko pārkārtot, izmainīt un tas arī izdosies.


JAUNAVA
 (24.08-23.09)

Daudzas Jaunavas gadu uzsāk jau gandrīz ar jaunu diplomu kabatā – pavasarī vēl jānokārto pēdējās formalitātes. Jauno Gadu iespējams gribēsies sagaidīt mājās ar vistuvākajiem un mīļākajiem. Iespējams, ka Jaunavas gada sākumā būs sentimentālas un ļausies atkal jau reiz malā noliktām sajūtām. Bērni arī paņems ne mazums jūsu uzmanības, taču tas sagādās prieku, ļaujieties radošumam kopā ar viņiem. Februārī daudz aktivitāšu mājas vidē, daudzi gribēs veikt kādus kosmētiskos remontus. Ja paliks brīvs laiks šim, tad izpaudieties, bet darba joprojām ir daudz, tāpēc atrodiet uzticamus palīgus. Arī auto mīļotāji steigs čubināt savas bitītes, brauciet gan prātīgi līdz februāra beigām. Vēl arī Jaunavām būs daudz izdeju, kā labāk organizēt savu darbu, kādas izmaiņas veikt, lai sasniegtu labākus rezultātus – šajā ziņā var izpausties līdz pat pašam pavasara sākumam.

No marta vidus sākas periods, kas atnes dažādas transformācijas – tās var būt finansiālās nestabilitātes, gribēsies veidot uzkrājumu, taču šis posms var ar dažādām negaidītām situācijām iemācīt, ka jāpieslīpē taktika. Aprīlis visai dinamisks mēnesis darbā, gribēsies ātrāk sasniegt savus mērķus, dabūt vēlamo rezultātu, mazliet pacietības- tas ir jau tepat netālu.

Aprīlis, maijs ir skaists laiks tiem, kuri meklē partnerības. Aprīlī labs laiks laulību slēgšanai, darījumiem, kas saistīti ar skaistumkopšanas sfēru, apģērbiem, rotaslietām autotransportu. Maijā ir super enerģija biznesa jautājumos- ja ko vēlaties panākt, ideāls laiks slēgt vienošanās. Jūnijā partneri lutinās – nekautrējieties pieņemt lielākas dāvanas. Jūlijā sāksies domas, ka savā darbā būtu kas jādara savādāk, iespējams uz pašām gada beigām jau būsiet izdomājuši- ko un kā tieši, paņemsiet jaunu vektoru savā darbā. Tiem, kuri nepaspēja apprecēties vai noslēgt lielos darījumus- laiks sagatavot augsni šiem pasākumiem un startēt atkal sākot no gada beigām līdz nākamā gada pavasarim.

Vienmēr analītiskajām Jaunavām ieteicams atpūtināt savas domas janvārī, maijā, septembrī un pašā gada noslēgumā. Tie būs periodi, kad drīzāk vajag atpūsties un restartēties, jo domāšanas process nedos nekādu rezultātu, drīzāk iepauzējot ar komunikāciju un atpūšoties, nāks jaunas atklāsmes un svaigs skatījums uz lietām un notikumiem.


SVARI
 (24.09-23.10)

Svariem gads iesākas ar savu plānu un mērķu pārsvēršanu un pārmērīšanu, vai tiešām virziens ir pareizs, vai tomēr labāk ko mainīt. Un jāsaka, ka bez pārmaiņām šoreiz neiztikt, jo bez tām nebūtu attīstības. Iepriekšējais gads ir licis pārvērtēt savas finansiālās stratēģijas, un janvārī, februārī Svariem būs milzu dedzība sasniegt jaunas virsotnes, apmierināt visas savas materiālās vēlmes. Lai gan – ne tikai materiālās, arī kaislībām, romantikai būs sava vieta un laiks. Un šajā sfērā var gaidīt daudz nozīmīgu notikumu šogad. Kādam iespējams ģimenes pieaugums, vispār bērni, ģimene, mājoklis būs šī gada top tēmas un uzdevumi. Februārī labs laiks, lai sakārtotu kādas ar nekustamo īpašumu saistītas papīru lietas, arī aktīvāks periods tiem, kuri izīrē vai darbojas viesnīcu sektorā.

Marta būs domas par jauna auto iegādi, gribēsies trakot, neesiet pārgalvīgi ne pērkot, ne arī braucot.

No marta vidus sākas jauns periods, kurā būs liels fokuss uz partneriem un publisko vidi. Būs daudz meklējumu un enerģijas ieguldījuma šajā virzienā. Ja esat laulībā vai kādās lietišķajās saistībās, tad šis periods ir šo attiecību pārvērtēšanai. Labāk meklēt kopīgo nekā atšķirīgo un, ja redzat kādas plaisas attiecībās, tad der padomāt, kā tās salabot. Aprīlis ir labs laiks dažādu darījumu slēgšanai, sava publiskā tēla prezentēšanai, jo īpaši ja tam ir saistība ar ārzemēm. Tāpat aprīlis būs radošs, ļoti romantisks un tiem, kuriem darba ir saistīts ar jebkāda veida aktiermeistarību – jūs vienkārši mirdzēsiet, izmantojiet to savu finansiālo mērķu sasniegšanai. Tiem, kuri nodarbojas ar investīcijām un kriptovalūtu, maijā gribēsies veikt kādus lielākus ieguldījumus, bet te ieteikums nesteigties, jo situācija vēl nav nogatavojusies. Veiciet visus sagatavošanās un izpētes darbus, ieguldieties darba un savas veselības un fiziskā ķermeņa nostiprināšanā, lai tad no nākamā gada jau liktu gruntīgākus pamatus investīciju jomā. Jūnijā būs iespēja kādam izdevīgam starptautiskam darījumam. Tiem, kuri ir ilgstošās attiecībās jūnijā gan vēlams izdzīvot savus paralēlos Saulgriežu romānus tikai savās domās, pretējā gadījumā var pazaudēt ierasto stabilitāti. Vasarā Svari būs īsti cīnītāji, enerģijas un mērķtiecības pilni darbā panākt savu, izcīnīt uzvaras un atrast īstos sabiedrotos.

Rudens gandrīz jau būs atnesis stabilitātes sajūtu, kad pašās gada beigās atkal pārmaiņas, kuras skars gan partnerattiecību jomu, gan finansiālo – iespējams te jāpielieto kādas jaunas iemaņas, lai šīs tēmas uzspodrinātu.


SKORPIONS
 (24.10-22.11)

Gada sākumā Skorpionu kaislība būs vērsta uz ienākumu gūšanu – tie nāks no pamatā no pašu darba, bet ziemas sākums ir brīdis, kad arī jūsu partneri pārvērtēs savu ieguldījumu kopīgā labuma gūšanā un iespējams sasparosies, lai viņu pienesums būtu lielāks. Jūs varat viņus motivēt uz to, taču dozējiet savu enerģiju. Tāpat arī februāris, marts būs mēneši, kad gribēsies sakārtot savas prioritātes, uzlikt mērķus, varbūt pārskatīt savas finanšu stratēģijas. Ieteikums gan nerauties uz pusēm, ja viss nenotiek uzreiz, jo viss atnāks – tikai savā laikā.

Līdz pavasarim ir iespēja nomainīt dzīvesvietu uz plašāku un komfortablāku īpašumu vai arī uzlabot jau esošo, tāpat arī ļoti iespējams tikt pie jauna auto aprīlī. Aprīlī arī sākas jauns posms, kad  Skorpionu jauda palielināsies un būs spēks uzveikt dažādas sadzīves situācijas, ja ir tiesu procesi – tos izdosies atrisināt sev par labu, kopumā Skorpioni būs īsti cīnītāji un uzvarētāji. Iespējams būs jāsāk kārtīgāk rūpēties par savu veselību, sportot, ievērot dienas režīmu un pieturēties pie sev vislabākās diētas. Tāpat arī ļoti iespējams ģimenes pieaugums. Bet ja neplānojat bērnus, tad izmantojiet šo laiku savā labā, ja nodarbojaties ar investīcijām – īpaši labs laiks tam ir maijs, jūnijs. Tāpat arī šī periods ir kopumā labs dažādiem radošiem risinājumiem savu ienākumu palielināšanai, esiet aktīvi un viss izdosies. Jūlijs būs visai ugunīgs mēnesis, ieguldieties darbā un sportā, pretējā gadījumā var būt konflikti un arī lieli izdevumi. Kopumā šogad ir jāpieskata arī tieši izdevumi – varbūt jāpārdomā, kur un cik daudz tiek tērēts, iespējams kādi tēriņi jānogriež, lai sasniegtu kādu lielāku mērķi, piemēram, jaunu mājokli. Vasaras saulgriežos liksies, ka zied visi paparžu krūmi, Skorpioni ļausies vasaras gaišākās nakts maģijai un vilinājumam, un ka zināms - romantika Skorpionu stilā tas ir diezgan nopietni, izbaudiet. No augusta līdz decembrim ir periods, kad lietas sāk mazliet bremzēties, dzīve paliek it ka lēnāka, bet par to nav jāsatraucas, jo šis periods ir plānu pārvērtēšanai, tas dod iespēju pārvērtēt stratēģijas, atkal pārskatīt prioritātes, lai pēc tam jau pavisam stabili dotos uz priekšu. Pašās gada beigās būs visai izteikts sevis transformācijas brīdis, Skorpioniem gribēsies novilkt veco ādu, kādas transformācijas notiks arī tieši caur partneriem – esiet elastīgi, jo šīs pārmaiņas atnesīs gan mīlestību, gan materiālo labklājību.


STRĒLNIEKS
 (23.11-21.12)

Strēlniekiem gads sākas ļoti jaudīgi un arī skaisti, romantiski un radoši. Tusiņi, ceļojumi un dažādas spožas svētku aktivitātes, kas bijušas iepriekšējā gada nogalē – iestiepsies arī janvārī. Iespējams, ka būs daudz jārunā, jāraksta un visādi citādi – jākomunicē un jāprezentē sevi publiski, visdrīzāk tieši darba sakarā. Janvāra otrajā pusē esiet apdomīgi ar pateikto, var rasties komunikācijas pārpratumi. Ziemas mēnešos Strēlniekiem būs daudz jādomā par savu finansiālo stabilitāti, iespējams te gribēsies mainīt pieeju gan caur darba reorganizāciju, gan arī pārskatīt kopīgo budžetu ar partneriem – kādu tas dod vai nedod pienesumu.  Līdz pavasarim ļoti labs laiks rakstīšanai un komunikācijai tieši caur rakstveida medijiem; studentiem labs laiks nodot kādus lielākus raktu darbus, pārvariet slinkumu, jo šis brīdis ir ļoti labs izglītības iegūšanai.

Dažiem gada sākums var nest peļņu no ārzemēm, bet kopumā šī tendence būs aktuāla līdz pat aprīļa vidum. Martā var just diezgan lielu finansiālo spriedzi, neļaujieties stresam un neesiet asi savos izteicienos, pavasaris atnesīs jaunas iespējas, kā šīs lietas sakārtot. Aprīlī varēsiet atklāt kādu jaunu savu talantu vai arī īpaši spoži un dedzīgi parādīt sevi jau apzinātajos talantu lauciņos – rakstīšanā, aktiermeistarībā, komunikācijā, arī mūzikā, izpaudieties brīvi. Vēl viens iemesls uzplaukt pavasarī Strēlniekiem būs jauna mājokļa iegāde vai esošā uzlabošana un Strēlnieki kopumā no pavasara jutīsies daudz spēcīgāki, radošāki. Maijs ir brīnišķīgs laiks ģimenes un mājas harmonijas izbaudīšanai. Tāpat arī Maijs ir starta punkts, kad savas jaunizdomātās idejas un stratēģijas labklājības gūšanai pārvērst konkrētos plānos. Vasarā un rudenī gan situācijas var piebremzēties un liksies, ka nekas nenotiek, kā iecerēts, tomēr šis brīdis ir vairāk kā sagatavošanās pirms lielākām pārmaiņām, situācijas nobriešana.

Jūnijs, jūlijs būs izteikti radoši un romantiski mēneši, kad dot gāzi grīdā tiem, kuri strādā radošās sfērās, izklaides un skaistumkopšanas industrijā kā arī tiem, kuri iegulda biržās. Vispār ieguldīties karjeras izaugsmē gada otrajā pusē ir īstais laiks. Rudenī būs jāpacīnās pa darbu un jāpacīnās kopumā – jāpastāv par savu taisnību, jāpiestrādā pie savas fiziskās formas un kopumā diezgan daudz jāstrādā. Uz pašām gada beigām var sanākt kārtīgi patērēties, taču Strēlnieki visdrīzāk jau pa šo gadu būs apguvuši jaunas prasmes un veidus, kā tikt līdz saviem mērķiem.


MEŽĀZIS
 (22.12-20.01)

Mežāžiem gads sākas ar diezgan lieliem tēriņiem, taču šis ir jūsu spēka gads, tāpēc gan savs jau pērn nostiprinātais statuss, gan arī finansiālās iespējas, kas nāk šogad, visu to izbalansēs. Izdevumi var būt saistīti arī ar ieguldījumiem darbā vai investīcijās, arī nekustamajā īpašumā. Iespējams ir noticis vai joprojām notiek kāds pavērsien jūsu ienākumu plūsmā, te vajadzētu kam mainīties uz pozitīvo pusi, varbūt paši esat paplašinājuši savus finansiālos mērogus vai pie tā strādājat. Šis noteikti ir labs brīdis ieguldīties finanšu tēmā – līdz aprīlim. No janvāra vidus līdz februāra beigām var būt interesēs kādi kursi, jaunas informācijas apguve. Tāpat arī veselībai pievērsiet uzmanību, varbūt gribēsies kādu jaunu sporta režīmu uzsākt pavasarim uzsākoties. Marts būs visai intensīvs mēnesis, kurš aktivizēs tādas dzīves pamat sfēras kā mājokļa, bērnu, karjeras, finanšu un paziņu lokas jautājumus. Šajās jomās var būs kāda dinamika, jums tie būs aktuāli un gribēsies daudz ko uzlabot, taču jābūt pacietīgiem, jo ne visu varēs panākt uzreiz. Vēl pavasaris iezīmē sākuma brīdi kādām pārmaiņām saistībā ar dzīvesvietu – sākas domas, situācijas, kas liks pamatu pārmaiņām nākotnē – vai nu tie būs lieli remonti vai pārcelšanās uz jaunu, lielāku māju tuvāko gadu laikā. Jārēķinās, ka šis gads var radīt diskomfortu savās mājās, kas kalpos par pamatu vēlmei kaut ko nākotnē mainīt.

Pavasara beigas ir lielisks laiks, lai ieguldītu savos talantos un hobijos, tas izdosies patiešām ļoti labi. Arī ceļošanai skaists laiks sākot no aprīļa beigām. Ja kāds domā par jaunu diplomu – pavasarī meklējiet informāciju un potenciālās mācību iestādes, varbūt pat pamēģiniet, lai saprastu, kas tieši jums der vai neder un startētu nopietnāk rudenī. Līdz pat jūlijam būs daudz domu par sava pamatkapitāla nostiprināšanu, tas būs ilgtermiņa uzdevums un ieguldījums, vasarā gan šīs domas būs pasīvākas, varbūt nāksies vairāk pastrādāt ar sevi pašu – saprast savus uzdevumus, talantus, mērķus, piepucēt savu tēlu un arī fizisko ķermeni un tad jau no rudens beigām pavisam stabili iedziļināties savās finansēs un kā tajās saglabāt stabilitāti. Jums tas noteikti izdosies, esiet atvērti pārmaiņām. Jūlijā ies karsti pa mājām – pārmaiņas, aktivitātes, remonti, varbūt arī darba maiņa ir tas, kas liek pārcelties uz citu pilsētu. Jebkurā gadījumā – pārmaiņas skars ne tikai mājokļa, bet arī darba jautājumus, tuvākā pusotra gada laikā var mainīties arī darbs, bet par to nav jāsatraucas, jo tajā brīdī, kad tas notiks, sapratīsiet, ka šī vecā pozīcija ir savu potenciālu izsmēlusi un vienkārši ir jādodas tālāk. Līdz novembra sākumam ir vērts mierīgi pārdomāt visas prioritātes, meklēt jaunus virzienus un tad jau uz nākamā gada sākumu aiziet pilnā jaudā uz priekšu.


ŪDENSVĪRS
 (21.01-19.02)

 

Ūdensvīri- šis beidzot ir jūsu gads! Tas iesākas ar daudz lieliskām iespējām, jūsu dzīvē ienāks jauni partneri – gan iespējams atrast laulību partneri, gan arī veiksme palīdzēs atrasties īstajā vietā un laikā, lai satiktu tos cilvēkus, kas palīdzēs nonākt jaunā izaugsmes ciklā, šādi periodi ir reizi 12 gados. Tāpēc līdz aprīļa beigām esiet aktīvi, dodieties sabiedrībā un veidojiet jaunus kontaktus un sadarbības. Gada pats sākums sola aktīvu socializēšanos, kas palīdzēs uzlabot ienākumus, kā arī nav izslēgts, ka varat satikt kādu īpašu cilvēku, ar kuru izbaudīt piedzīvojumus, romantiku un, kas zina, varbūt pat tas var tālāk izaugt par ko pavisam nozīmīgu un īpašu. Kam ir ārzemju sakari – te būs daudz notikumu līdz pat pavasarim, īpaši aktīvs būs marts, te var nākties gan pacīnīties ar kaut ko, gan patērēties, nepazaudējiet pārāk daudz enerģijas, ja notiek pārmaiņas, ļaujieties tām, bet pārmaiņām nevar būt attīstības. Aprīlī var rasties vēlme kādām brīnumainām pārvērtībām – nomainīt savu imidžu, veikt kādas nopietnākas kosmētiskās iejaukšanās, kāpēc gan ne- pavasaris būs lielisks laiks pozitīvām pārmaiņām. Marta vidus ir sākums jaunam posmam, kad Ūdensvīri sakoncentrēsies uz saviem mērķiem un būs ļoti konsekventi un dedzīgi to sasniegšanā. Tāpat šis ir arī labs posms visiem tiem, kuri nodarbojas ar online lietām – maksimāli ieguldieties virtuālajā realitātē, soctīklos, fotogrāfijā un video – tas atmaksāsies. No aprīļa beigām sākas vēl viens pakāpiens uz augšu tieši finansiāli, būs visas iespējas paplašināt savu ienākumu plūsmu, ļoti auglīgs periods, īpaši spilgts būs maija mēnesis. Arī laulībām šis ir ideāli piemērots brīdis.

Maijs iezīmē vēl viena liela cikla uzsākumu, kurš ir jauns sākums visās jomās, Ūdensvīriem var nomainīties pilnīgi visa dzīvs platforma- pozitīvā nozīmē. Iepriekšējie gadi ir bijuši tīrīšanās gadi, kad daudz kas beidzās, daudzi sakari pārtrūka un tagad ir tīra vieta jaunam startam. Vasarā un rudenī gan būs mazliet jāpakāpjas atpakaļ un vēl nedaudz jāreflektē, vēlreiz jāpārskata ieceres un plāni, lai tad 2023. gada sākumā jau pilnībā nostabilizētos šajā jaunajā dzīvē. Pašas gada beigas būs izteiktas ar kādām pārmaiņām mājas vidē, varbūt remonti, varbūt pārcelšanās, un tikpat aktīva būs arī darba vide gada noslēgumā, var sanākt parādīt sevi kā ļoti aktīvu un spilgtu personību. Ģimeniskajiem Ūdensvīriem gada otra puse ir ligzdas vīšanas periods, labs laiks, lai ieliktu pamatus kam stabilākam un paliekošākam. Ja kāds ir tomēr nolēmis pārcelties uz ārzemēm – arī šajā gadījumā šo gadu var uzskatīt par pielāgošanās un jaunu teritoriju iegūšanas laiku.


ZIVIS
 (20.02-20.03)

Zivīm gads iesākas ar skaistiem notikumiem darbā, jo īpaši labi, ja strādājat ar vizuālo tēlu, medijiem, komunikāciju, mārketingu. Būs daudz enerģijas un notikumu karjeras sfērā gada iesākumā, gribēsies daudz ko panākt un tas arī izdosies. Līdz pavasarim īpaši aktuāli būs arī ienākumi, nāks jaunas idejas un informācija, kā tos uzlabot, bet bez darba te neiztikt. Tiem, kuri nodarbojas ar nekustamo īpašumu – labs laiks, lai gūtu lielāku peļņu, varbūt ir vērts ieguldīt reklāmā vai soctīklos. Martā būsiet īpaši pārņemti ar peļņas gūšanu, taču arī izdevumi līdz par aprīļa beigām var būt visai lieli. Kādam iespējams ir iespēja doties uz ārzemēm garākā prombūtnē, bet, ja paliekat šeit – pievērsieties līdz pavasarim sev- savai veselībai, savai iekšēja pasaulei, terapijām, meditācijām, jo brīdi, kad sāks zaļot lapas, arī jūs uzplauksiet, sāksies jauns posms, kas atnesīs daudz iespēju gan nopelnīt, gan satikt īstos partnerus kā mīlestībā, tā biznesā, tāpēc izmantojiet ziemu vēl kā attīrīšanās periodu. Martā varat justies paguruši no darba un cīņas par ienākumiem, taču aprīlī jau tas viss aizmirsīsies. Vēl marta vidus iezīmē brīdi, kad sāksies periods, kurā būs ļoti aktuāli sakārtot savu pamatkapitālu, būs daudz domu par to, ka labāk to darīt, daudz pārmaiņu. Kad būsiet noguruši no materiālajām tēmām – ļoti labi sanāks nodoties apcerei kādā vientuļākā nostūrī, brīnišķīgs laiks sevi transformēt caur netradicionālām metodēm – jogu, meditāciju, astroloģiju utt. Šīs nodarbes palīdzēs uzlabot arī finansiālo tēmu, taču te jābūt līdzsvaram starp meditāciju un aktīvu rīcību. Maijā pieskatiet izdevumus, varbūt gribēsies rauties uz ārzemēm, visas iespējas skaistiem iespaidiem tālās zemēs. Maijs kopumā ļoti skaists brīdis – vai tie būtu ceļojumi, varbūt kādam tās ir laulības, dzīvē var ienākt mīlestība; katrā ziņā tie būs brīnišķīgi momenti, ko atcerēties ilgāku laiku.

Jūnijā Zivis būs pēc pavasara uzlādējušās ar pozitīvu enerģiju un gribēs doties pilnā jaudā uz priekšu, varbūt sāks sportot vai kā citādi aktīvi izklaidēties. Jūlijs ļoti karsts ienākumos, būs liela enerģija sasniegt vēlamo, pārskatiet savas stratēģijas un peļņas iespējas, un dodieties ievākt augļus. Vasaras beigās gribēsies mazliet apstāties un atgriezties pie pamatiem, pārliecināties, vai tie ir pareizi un stabili ielikti. Rudenī atgriezīsies mērķtiecība, daži mērķi gan būs jāieliek mazliet citās sliedēs, jānomaina trajektorija, bet līdz gada pašām beigām viss izdosies, ja nezaudēsiet pacietību un neatlaidību. Studējošajiem arī gada pēdējie mēneši būs aktīvi, izdosies rakstu darbi un eksāmeni, tāpēc svētkus varēs sagaidīt pacilātā omā.

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
23.03.2023.

Smart ID. Gudrs veids sevis identificēšanai.

Smart ID ir elektronisks rīks, kas ļauj mums ērtā un drošā veidā sevi identificēt tiešsaistē, saņemt elektroniskus pakalpojumus un parakstīt dokumentus ar pāris klikšķiem. Vienreiz instalējot Smart ID savā viedtālrunī un apstiprinot to ar internetbanku vai ID dokumentu, piekļuve virtuālajiem pakalpojumiem kļūst patiesi virtuāla un varam praktiski aizmirst par stāvēšanu rindās.

10.03.2023.

Ko svarīgi zināt par KASKO?

Burtu salikums KASKO ir zināms ikvienam automašīnas īpašniekam. Termins radies no spāņu valodas vārda casco, kas apzīmē auto korpusu jeb virsbūvi, taču apdrošināšanas pasaulē ar vārdu KASKO saprotam brīvprātīgu sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus Tava transportlīdzekļa bojājumu gadījumā neatkarīgi to tā, kurš bijis vainīgs.

28.02.2023.

Kā bērniem iemācīt labus naudas paradumus?

Rūpējoties par bērnu labklājību nākotnē, pārdomātus un gudrus finanšu paradumus svarīgi iemācīt jau šodien. Bērnībā iesētās zināšanas un uzskati visbiežāk paliek ar cilvēku visa viņa mūža garumā un ir pamats kā veselīgai attieksmei pret naudu, tā finansiālajai stabilitātei.