7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Lido izdevīgos laikos

Ja iespējams, plāno ceļojumu laicīgi un meklē biļetes skyscanner.net. Pačukstēsim, ka pirmdienu, otrdienu un trešdienu rītos lidojumi mēdz būt krietni lētāki nekā citās dienās un laikos.

 

Iedvesmojies no citiem

Pirms ķeries pie ceļojuma plānošanas, apskati video par izvēlēto galamērķi youtube.com. Tā no citu ceļotāju pieredzēm gūsi ieskatu par cenām, sapratīsi, kurā rajonā labāk dzīvot, kur īrēt auto un kur labāk doties ar sabiedrisko transportu. Atceries, ka plānošana ir ļoti svarīga – no tā lielā mērā ir atkarīgs, vai ceļojums būs izdevies.

 

“Medī” viesnīcu piedāvājumus

Naktsmītņu meklēšanai izmanto Booking.com un Airbnb pakalpojumus. Cenas ir ļoti mainīgas un ir liela iespēja “trāpīt” uz kādām atlaidēm un akcijām. Tāpat pieredzei un dažādībai viena ceļojuma ietvaros var rezervēt vairākas viesnīcas.

 

Vaicā padomu vietējiem

Lai atrastu labākos restorānus, bārus un citas vietas, vērts vadīties ne tikai pēc vērtējumiem internetā – uz ielas sastaptie vietējie iedzīvotāji, vai, piemēram, taksists, kurš Tevi vedīs no lidostas, noteikti zinās kādu labu vietu, ko ieteikt. Tāpēc droši pavaicā!

 

Mazo veikalu pērles

Lai iegūtu lokālu pieredzi, dodies iepirkties uz vietējiem veikaliņiem. Tur varēsi ne tikai iepazīties un aprunāties ar vietējiem iedzīvotājiem, bet arī noķert īstas pērles un vietējo ražotāju meistardarbus. Ja ceļo uz ASV, vērts iegriezties lielajos Outlet veikalos, kur cenas mēdz būt krietni izdevīgākas.

 

Tiec pie kredītkartes

Tā noderēs auto izīrēšanai un ne tikai. Daudzās valstīs ar debetkarti auto nemaz nav iespējams izīrēt, taču auto ir svarīgs – ar to būsi neatkarīgs un ceļojuma laikā varēsi paspēt redzēt daudz vairāk.

 

Atceries par drošību

Laba ceļojuma apdrošināšana ir pirmā lieta, kas jāiegādājas! Lai arī vienmēr ceram, ka ar mums nekas neatgadīsies, ceļojuma laikā ir vērts nodrošināties – medicīnas izdevumi lielā daļā valstu ir krietni dārgāki, nekā spējam iedomāties. 

 

Baudiet ceļojumus un esat laimīgi!

Ivars un Lelde, "Ceļot bez robežām" idejas autori.

 

Lai saņemtu labāko un izdevīgāko ceļojumu apdrošināšanu, aizpildi pieteikumu altero.lv un salīdzini apdrošināšanas bez maksas! Lai lielisks ceļojums!

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
02.10.2023.

Naudas maģija. Kā piesaistīt un vairot naudu savā maciņā

Mēdz teikt, ka nauda ir enerģija un tā dod spēku, tāpēc pret to jāizturas ar cieņu - lai tā vairotos un “neaizplūstu” no Tevis. Savukārt, naudas maku var uzlūkot par ko vairāk, kā tikai aksesuāru. Tas var būt spēcīgs rīks, kas var piesaistīt un palielināt Tavu bagātību. Lai uzspīdētu veiksme, der ievērot dažus pamatprincipus. Šeit ir daži ieteikumi, kā padarīt savu naudas maku par efektīvu naudas magnētu un tās noturētāju..

25.09.2023.

Impulsīvie pirkumi - kā nosargāt savu budžetu un nekļūt par pirkumu upuri?

Iepirkšanās ir viena no ikdienas aktivitātēm, kas ir gan nepieciešamība, gan arī izklaide. Kā izrādās, daudzi no mums laiku pa laikam pakļaujas impulsīvai iepirkšanās vēlmei, kas ilgtermiņā var radīt negatīvu ietekmi uz finansiālo stāvokli un dzīves kvalitāti. Šajā rakstā mēs izpētīsim impulsīvās iepirkšanās būtību, iemeslus, un kā Tu vari kontrolēt šo tendenci.

18.09.2023.

Afirmācijas jeb mērķtiecīga domāšana bagātības virzienā

Nauda mūsdienu dzīvē spēj nodrošināt teju visu - komfortu, drošību, izklaides iespējas un daudz ko citu. Vairums no mums ilgojas pēc finansiālās stabilitātes un bagātības, kas ir pilnīgi pašsaprotami. Tomēr daudziem šķiet, ka naudu piesaistīt ir ļoti sarežģīti, bet kā ir patiesībā? Šajā rakstā apspriedīsim afirmācijas - spēcīgu rīku, kas var palīdzēt veicināt Tavu turību, piesaistot vairāk naudas.