Aprīļa finanšu horoskops 2022. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Aprīlī!

Aprīļa finanšu horoskops 2022. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

 

AUNS (21.03-20.04)

Auni aprīļa sākumā ir noskaņoti uz uzvarām darbā, taču mēģiniet nebūt pārāk karstgalvīgi un kaujinieciski, jo ļoti iespējams ir kādas sienas, ko tomēr nevar pabīdīt malā. Lielisks mēnesis lai socializētos un veidotu jaunus kontaktus, un iespējams šīs pazīšanās var palīdzēt ar ienākumu plūsmas uzlabošanu, visas iespējas sasniegt savus mērķus, neaizmirstot par darbu. Tiem, kas meklē otru pusīti, šis ir īstais laiks, lai dotos ārā un ļautos pavasarim un jaunām romantikai. Mēneša otrajā pusē  Aunu mērķtiecība uz savas dzīves kvalitātes uzlabošanu sasniegs kulmināciju un tie spīdēs vēl spožāk. Ar investīcijām gan šobrīd nav ieteicams steigties, lai gan var būt nepārvarama vēlme. Labs laiks ceļošanai un iespējams, ka tieši tas ir iemesls kāpēc arī izdevumi uz mēneša otru pusi var palielināties.

 

VĒRSIS (21.04-21.05)

Mēneša sākumā Vēršiem var būt liela apņēmība pierādīt savu taisnību priekšniecībai vai pasniedzējiem, ja studējat, tomēr šo enerģiju labāk būtu novirzīt uz mācību procesu. Karjeras tēma būs ļoti aktuāla visu mēnesi – te vēlams sevi parādīt nevis ar spēku, bet zināšanām, kā arī izvērtēt savu īsto motivāciju šim darbam – vai tas ir aicinājums, vai tikai peļņas avots. Iespējams būs liela vēlme doties kādā ceļojumā, taču, ja atvaļinājums vēl nav pienācis, tad vienkārši ļaujieties atpūtai un klusumam tepat mājās, dodiet sev laiku apcerei un pavasara tīrīšanai gan fiziskā, gan emocionālā plānā. Ja rodas kādi lielāki tēriņi vai pat zaudējumi, uztveriet to mierīgi, jo tā ir vietas atbrīvošana jaunam ieguvumu posmam, kas tuvojas. Tā kā šis mēnesis ir visai aktīvs darbā, tad ieteicams pieskatīt arī veselību, ja jūtaties mazliet noguruši. Darbā ieguldītā enerģija sāks materializēties jau no nākamā mēneša. 

 


DVĪŅI (22.05-21.06)

Dvīņiem prātā būs ceļojumi un domas par to, kā nopelnīt tika daudz, lai būtu gan līdzekļi, gan brīvais laiks piedzīvojumiem un jaunu iespaidu gūšanai ārzemēs. Ja mēneša sākumā vēl varētu būt kāds pavasara nogurums pēc dažādiem transformatīviem procesiem, kas risinājās šajā ziemā, tad aprīļa otra puse jau piedos dinamiku, būs jaunas idejas darbā, daudz jaunu vēlmju, paziņu, kontaktu un protams atnāks spoži risinājumi, kā uzlabot savu ienākumu plūsmu. Tomēr nesteidzieties ar riskantiem finansiālajiem ieguldījumiem, tie var sagādāt vilšanos un neattaisnoties. Labāk būtu uzsākt kādu reorganizāciju darba vidē, iespējas to uzlabot jau tuvojas. Īpaši uz aprīļa otru pusi būs daudz socializēšanās iespēju, nav izslēgts, ka veidojas kādi jauni sadarbības kontakti ārzemēs. Labs laiks arī jaunu zināšanu apguvei, kursiem.

 

VĒZIS (22.06-23.07)

Vēžiem šis mēnesis var būt visai transformatīvs, iespējams mainās skatījums un partneriem un rezultāti te var būt dažādi. Kādam varbūt atsijājas graudi no pelavām, kādam citam atkal uzlabojas kopīgais budžets, varbūt šīs pārmaiņas skar tieši jūsu partnerus un līdz ar to arī jūsu finanses, tas var būt gan ar plus, gan ar mīnus zīmi. Kopumā pašu pirmo aprīļa nedēļu nebūtu vēlams risināt jebkādus nopietnus jautājumus ar partneriem, paziņam, kolēģiem. Taču, kopumā prioritāte būs pašu darbs un izglītība. Pašattīstības un bērnu tēmas balansēšana prasīs pielāgošanos. Pagaidām ejiet cauri visiem attīstības un pārmaiņu procesiem ar vieglumu, bet secinājumus par rezultātiem varēs izdarīt sākot no nākamā mēneša. Aprīļa otrajā pusē iespējams spīdēsiet spoži darba vidē un ir potenciāls tikt atbilstoši novērtētiem.

 

LAUVA (24.07-23.08)

Lauvas jau kādu brīdi ir cīnījušās darba vidē un aprīļa pirmā nedēļa būs šīs cīņas kulminācija, esiet gan piesardzīgi un neizdariet vai nepasakiet ko tādu, ko var vēlāk nākties nožēlot, ja jūtaties saniknoti, labāk to izlikt sportā. Priecēs partnerattiecības, te solās būt gan romantika, gan aktivitātes, izbaudiet šo pavasara mēnesi kopīgās nodarbēs un varbūt pat dosities aizraujošā ceļojumā. Studējošajiem visai aktīvs periods, intelekts būs ātrs un gribēsies izdarīt visu uzreiz. Ienākumus arī var uzlabot ar jaunu zināšanu apguvi, vislabāk par pašu finanšu tēmu, iespējams varat pārskatīt un uzlabot savas peļņas stratēģijas. Ja jūtat, ka ir laiks restartēties, atpūsties, neliedziet sev kādu brīvu brīdi pašsajūtas uzlabošanai.

 

JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavas mēneša sākumā var justies pagurušas, dodiet sev mirkli atelpai, jo tam sekos jauns enerģijas pilns posms, cīņas spars atgriezīsies un patiesībā sagādās pat prieku un azartu jauniem sasniegumiem un idejām darbā. Tomēr jaunie apstākļi ir ieviesuši sava veida korekcija naudas plūsmā un te no mēneša otras puses var domāt par jaunu sadarbības partneru piesaistīšanu, tas atnesīs veiksmi un iespējas uzlabot situāciju. Esiet elastīgi, taču nepieņemiet pārsteidzīgus lēmumus, jau nākamais mēnesis ieviesīs vairāk skaidrības par to, kurā virzienā labāk doties. Darbs ir un būs, tāpēc ne mazāk svarīgi būt labā fiziskā formā, varbūt pavasaris iedvesmo jauniem sporta un veselības uzlabošanas režīmiem. 

 

SVARI (24.09-23.10)

Svari aprīlī būs iedvesmoti gan romantikai, gan jaunu partnerību veidošanai, gan savu mērķu sasniegšanai. Pēc diezgan spiedīga un apjukuma pilna gada sākuma aprīlis nāk ar daudz patīkamāku pašsajūtu un varbūt beidzot parādās nosacīta stabilitātes sajūta. Ja ir iespējas veidot sadarbības ar ārzemju partneriem, tas būs labvēlīgi – gan ienākumiem, gan mīlestības tēmai. Kopumā var būt vēlme ceļot, taču pieskatiet arī izdevumus, tie var pieaugt. Tiem, kas nodarbojas ar investīcijām – joprojām izvērtējiet riskus, nepieņemiet sasteigtus lēmumus, labāk būtu meklēt kādus radošus risinājumus papildus ienākumu gūšanai. Pamazām uzlabojas darba situācija un parādīsies jaunas šajā sfērā.

 

SKORPIONS (24.10-22.11)

Skorpioni aprīlī būs ļoti aktīvi mājas vidē – varbūt veiksiet kādus uzlabojumus, kosmētisko remontu vai vienkārši kārtīgu pavasara tīrīšanu, katrā ziņā tas būs aizraujošs process un iespējams te nāksies patērēties, taču pēdējā laikā iegūtā mērķtiecība darba virzienā šo visu attaisno, ienākumi nāk tieši caur darbu. Aprīļa pirmajā nedēļā varat justies it kā iespiesti kādās situācijās un tas var radīt dusmas, taču te vēlams nogaidīt un nepieņemt nekādus radikālus lēmumus, jo risinājumi jau tuvojas un tos nevar un nevajag paātrināt. No mēneša otras puses sākas labvēlīgs periods visam, kas saistīts ar bērniem, radošumu un mīlestību. Ja jūsu darbs ir saistīts ar bērniem, tad te pamazām parādās iespējas uzlabot finanšu tēmu šajā darbības laukā- ar bērniem.

 

STRĒLNIEKS (23.11-21.12)

Pirmā aprīļa nedēļa ir visai spriedzīga, varbūt satrauks kāds naudas jautājums, nesarunājiet neko lieku, tuvojas jaunas iespējas. Strēlniekiem no aprīļa vidus sākas jauns labas pašsajūtas, veiksmes un iespēju posms. Gribēsies uzlabot mājokli – vai nu paplašinot esošo vai pārceļoties uz jaunu, būs stabilitātes sajūta. Varbūt kādam strēlniekam ir jau noskatīts jauns auto. Diezgan daudz darba pēdējā laikā ir ieguldīts savas finasiālās stabilitātes nostiprināšanai, un aprīlis dos sparu un enerģiju jaunu mērķu uzstādīšanai gan šajā tēmā, gan kopumā. Labs mēnesis spilgti sevi prezentēt mēdijos, soctīklos reklāmas nolūkos, te varat izpausties radoši un pēc kāda laika tas jau dos manāmus rezultātus karjeras lauciņā. Ja parādās jaunas sadarbības iespējas ar ārzemēm, sakiet “Jā”, jo tas var atnest labus ienākumus vai gandarījumu kā minimums.

 

MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Mežāžiem mēneša pirmā nedēļa ir pavisam intensīva, gribēsies uzvarēt visus sķēršļus, taču esiet saudzīgi pret sevi un apkārtējiem, jo katram notikumam ir savs laiks. Būs labs potenciāls peļņas gūšanai, ja jūsu darbs ir saistīts ar runāšanu, tad var gatavoties ļoti aktīvai komunikācijai, te gan ir vērts vispirms izdomāt un tad teikt, jo gribēsies visu un uzreiz. Pamazām sāk mainīties arī darba vide un uz mēneša baigām var rasties domas par mājokļa maiņu saistībā ar darbu vai arī vairāk laika sanāk pavadīt tieši mājās, ne darbā. Studentiem vai tiem, kuriem darbā ir daudz jāraksta un jākomunicē, mēneša otrajā pusē atnāk mūza un iedvesmo uz jauniem darbiem un ļoti iespējams jaunām studijām un arī iespējams ceļojumiem. Paplašiniet savu paziņu loku, esiet atvērti jaunām peļņas idejām.

ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)

Ūdensvīriem mēneša pirmā nedēļa ir pagātnes rēķinu noslēgšana, iespējami arī visai lieli tēriņi, taču jūsu partneri būs atbalstoši un jūs paši veiksmes, enerģijas un mīlestības apgaroti spēsiet atrisināt visas situācijas. Jauni mērķi darbā nāks tikai par labu un dos iespējas uzlabot finanses tuvākajā nākotnē, esiet gatavi mazliet ieguldīties, tas būs to vērts. Mēnesis var būt visai aktīvs dažāda veida komunikācijās – gan klātienē, gan virtuālajā vidē, kopumā būsiet kustīgi un sabiedriski. Aktuāli var kļūt tuvie komandējumi, labs laiks jaunu partneru piesaistīšanai. Ja vēlaties veikt kādas vizuālas pārmaiņas – aprīlis ir lielisks laiks, lai uzlabotu savu izskatu. Un iespējams šis jaunais tēls palīdzēs veiksmīgāk sasniegt savus mērķus.

ZIVIS (20.02-20.03)

Zivīm mēneša pirmajā nedēļā galva vai plīsīs pušu no domām – kā apmierināt visas savas vēlmes un kur rast tam resursus. Iespējams esat jau patērējušies un turpināsiet to darīt arī aprīlī. Varbūt tas ir saistīts ar ceļošanu vai veselības uzlabošanu. Taču jau no aprīļa otras puses sākas jauns periods, kas atnesīs pietiekami daudz iespēju sasniegt jaunas virsotnes, satikt jaunus cilvēkus, sadarbības partnerus, kopumā būsiet noskaņoti uz pelnīšanu. Būsiet diezgan spilgti un pamānami. Labs laiks aktīvākām kustībām – sportam, dejām, pārgājieniem un ceļojumiem. Lai sasniegtu labākus rezultātus, ir jāmaina rīcības, un aprīļa mēnesis ir jaunu sākumu un iespēju laiks.  

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!