Bīstamo mēnešu melnā josla zodiaka zīmēm 2019.gadā

Saskaņā ar visiem astroloģiskajiem pareģojumiem 2019. gads sola labvēlīgi ietekmēt visas zodiaka zīmes. Lai kā to negribētos, tomēr dažas neparedzētas situācijas to pārstāvjus skars, iekrāsojot dzīvi ar melnām un baltām joslām. Astrologi brīdina par visbīstamākajiem 2019. gada mēnešiem, kurus dēvē par melno joslu.

Bīstamo mēnešu melnā josla zodiaka zīmēm 2019.gadā

Auns

Zīmei ļoti uzmanīgi ir jāizturas pret gada sākumu, sevišķi janvāri. Viss tās pārstāvju uzsāktais izraisīs apkārtējo neizpratni. Nopietnu konfliktu saasināšanās var izjaukt vienošanās. Pārvietošanās un kustība jāveic maksimāli uzmanīgi. Pastāv traumas gūšanas iespēja. Augustā neļaus atslābināties neparedzēti apstākļi. Bez morālas sagatavošanās neizvairīties no priekšlaicīgiem zaudējumiem un krāpšanas.

Vērsis

2019. gada ziemas otrais mēnesis zīmei tiek uzskatīts par visbīstamāko. Visu tās pārstāvju turpmāko rīcību spēcīgi ietekmēs Mēness aptumsums janvārī. Tas var izraisīt apkārtējo neizpratni un zīmes pārstāvju uzbūvēto smilšu piļu sagraušanu. Nav garantijas, ka drīz nebūs kārtējās vilšanās. Astroloģija uzskata, ka ļoti nelabvēlīgi būs pirmie divi vasaras mēneši. Visticamāk var ciest partnerattiecības vai paši zīmes pārstāvji var krist par citu personu sazvērestību upuriem.

Dvīņi

Zīmei visbīstamākais un neprognozējamākais posms ir no marta līdz jūlijam. Lai izvairītos no briesmām, šajā laikā nevajag plānot tālus braucienus, iegādāties nekustamo īpašumu, ieguldīt naudu vai doties ceļojumā. Astrologi iesaka nogaidīt, līdz pāriet retrogrādo pārmaiņu laiks. Tomēr novembra pirmā puse nav mazāk bīstama un sola neplānotus materiālus tēriņus un nepārvaramas varas apstākļus.

Vēzis

Janvāris un decembris — zīmes debesu aizbildņa darbības pavājināšanās laiks. 2019. gada Mēness aptumsums šai zīmei var izjaukt morālo līdzsvaru. Visas emocijas un pārdzīvojumi būs velti, tomēr zīmes pārstāvja pašsajūta var tikt būtiski iedragāta. Par problemātisku mēnesi var uzskatīt decembri. Šajā laikā saasināsies hroniskas saslimšanas, pasliktināsies noskaņojums un pārņems apātija. Atgriezties normālā stāvoklī zīmei spēj palīdzēt tikai košas krāsas.

Lauva

Arī šai zīmei par neveiksmīgu mēnesi kļūs janvāris, un pie visa ir vainojams Saules aptumsums. Pēc šīs astroloģiskās parādības dzīvē sāksies haoss un sajukums un tieši zīmes pārstāvji to visvairāk izjutīs uz savas ādas. Pastāv iespēja zaudēt kontroli pār situāciju. Tas var izraisīt svarīgas informācijas noplūdi un galvenā mērķa nesasniegšanu. Aprīļa pirmo pusi iezīmē konflikti, kas būtiski graus lepnās zīmes autoritāti. Jūnijs nesīs negatīvu ietekmi profesionālajā jomā.

Jaunava

Veiksme zīmei zudīs 2019. gada aprīlī, augustā un novembrī. Retrogrādā fāze radīs šķēršļus praktiski visās zīmes darbības jomās. Negatīvie aspekti ietekmēs plānu īstenošanu, izraisot to strauju sagraušanu. Sagaidāmas nopietnas aktuālo jautājumu risināšanas grūtības. Augusta vidū vērojamas globālas personisko attiecību problēmas. Bīstamais brīdis ilgs līdz septembra sākumam.

Svari

Vasaras vidus ir zīmei nelabvēlīgais laiks. Iespējams, šajā laikā plosīsies aizkulišu intrigas, kuras izraisīs pati zīme. Nelabvēļi centīsies radīt situācijā maksimālu sajukumu, lai atbrīvotos no lētticīgiem zīmes pārstāvjiem. Oktobrī situācija vēlreiz atkārtosies, taču tā noritēs maigākā formā. Apkārtējie centīsies provocēt jaunu konfliktu ar zīmes pārstāvjiem, taču šajā pasaulē viss ir atrisināms. Nevajag ieslīgt depresijā, romantiskajai zīmei tas viss nav vajadzīgs.

Skorpions

Nenāktu par sliktu pirmajiem diviem vasaras mēnešiem veikt visus nepieciešamos piesardzības pasākumus. Retrogrādās planētas savstarpēji izveidos opozīciju, kas ietekmēs masu satraukumu. Svarīgi nezaudēt kontroli pār plānotajām darbībām. Spēcīga pretinieka parādīšanās var izprovocēt partneru nesaprašanos, kas radīs sīkas problēmas un materiālos zaudējumus. Tomēr trešā vasaras mēneša sākumā viss stabilizēsies, un pārējā gada daļa aizritēs planētas—aizbildnes stingrā kontrolē.

Strēlnieks

Janvāra, jūnija un decembra vidus zīmei ir spēcīgs un sasprindzināts aspekts. Zīmes pārstāvju dzīvē iestāsies īsta melnā josla, kas izraisīs nekārtības un haosu. Izveidojoties divu spēcīgu planētu — Jupitera un Neptūna — kvadratūrai, kā kāršu namiņš sagrūs visi kaltie plāni. Nopietnu problēmu risināšanu vajadzētu atlikt uz drošāku periodu. Ja tomēr kāds nolems riskēt, savlaikus jānodrošina droša aizmugure ar rezervēm.

Mežāzis

Pavasara beigas un divi turpmākie mēneši zīmei aizritēs ļoti bīstami. Milzīgs kritisko situāciju skaits var izraisīt ļoti daudz satraukuma un vilšanās. Iespējams, vajadzēs labot pagātnes kļūdas. Visas šīs zīmes pārstāvja pūles būs veltas, tādēļ šajā periodā ieteicams neko neuzsākt. Nav brīnums, ka zīmes var tikt iesaistītas konfliktā, kurā nebūt negūs uzvaru. Tādēļ ir ieteicams neļaut sevi provocēt cilvēkiem, kuri pastāvīgi maina savu viedokli.

Ūdensvīrs

Visjūtamāko diskomfortu zīme izjūt 2019. gada augustā, novembrī un decembrī. Pie visa vainīgs būs Urāns, kas viņu dzīvē radīs asas domstarpības. Romantiskas un draudzīgas attiecības var ciest neveiksmi, taču viss atjaunosies un nokārtosies, tiklīdz bīstamais brīdis būs pagājis. Papildu problēmas ir paredzamas tiem zīmes pārstāvjiem, kuri ir saistīti ar juridiskiem un grāmatvedības jautājumiem.

Zivis

Riska un bīstamības zonā atrodas jūlijs un septembris. Šie divi mēneši var izraisīt grūtības darbā un personiskus konfliktus. Visi zīmes pārstāvju nākotnes plāni var izjukt tikai tādēļ, ka viņus ietekmē Jupiters. Tāpēc visprātīgākais risinājums būtu šajos divos mēnešos neplānot lielus darījumus un projektu sākšanu. Visas pūles var neattaisnot cerības, liekot zīmes pārstāvim “izstrēbt putru” un izstrādāt jaunas stratēģijas

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!