Decembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Decembrī!

Decembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze


 AUNS (21.03-20.04)

Decembris Auniem var būt visai intensīvs mēnesis, enerģijas būs daudz, taču mēneša pirmajā pusē var būt kādi negaidīti notikumi, kuri spēcīgi transformēs domāšanu. Tas var ietekmēt gan finansu plūsmu un to, kā vispār attiekties pret šo tēmu, gan arī komunikāciju paziņu lokā. Līdz mēneša vidum jāpiedomā, kā komunicēt ar priekšniekiem, autoritātēm. No decembra otras puses labs laiks mācībām, jaunām pazīšanām un arī komandējumiem, ceļojumiem. Tāpat arī attiecības ar priekšniekiem vai skolotājiem uzlabojas no mēneša otras puses. Darba un karjeras lauciņā var akcentēties ārzemju tēma. Iespējams, ka biznesa vai romantiskie partneri atgriežas, lai atkal kaut ko piedāvātu.Tomēr nesteidzieties vēl slēgt kādus saistību līgumus, te maziet jānogaida un jāpārliecinās, vai viss ir tiešām kā izskatās.

Salīdzini kredītu piedāvājumus bezmaksas


VĒRSIS (21.04-21.05)

Šomēnes vajadzētu būt jau skaidrībai, kādas izmaiņas ir notikušas partnerību jomā – vai kaut kas ir beidzies vai varbūt transformējies jaunā līmenī. Te ienāk jauna papildus enerģija, bet jābūt uzmanīgiem līdz mēneša vidum, īpaši ap 15. datumu – pieskatiet partneru rīcību, noskaidrojiet patiesos motīvus. Labs laiks mācībām un padziļinātai kādas tēmas izzināšanai. Tāpat arī iespējami komandējumi, darbs kopumā būs aktuāls un dos daudz iespēju. Mēneša trešā dekāde uzsāk tādu kā sevis restartēšanas procesu- varbūt gribēsies sevi tīri fiziski transformēt – ar fitnesu, garderobes vai stila maiņu. Te gan neko strauju nevajadzētu veikt, vairāk šo periodu līdz nākamā gada janvāra beigām uztvert kā sagatavošanās procesu kādām redzamākām pārmaiņām.

Kredīts remontam līdz 25 000EUR 


DVĪŅI (22.05-21.06)

Dvīņiem aktuāla veselības tēma, varbūt uzsāksiet kādu jaunu režīmu, būs daudz fiziskās enerģijas. Ļoti iespējams, ka darba vidē notiek kādas pārmaiņas un sanāk tam tērēt visai daudz enerģijas. Izteikti aktivizējas arī ārzemju tēma. Ja ieguldat kriptovalūtā, var parādīties kāda negaidīta peļņa, bet neliela pagaidām. Ja gadījumā kāds no Dvīņu romāniem ir pēkšņi pārtrūcis, ļoti iespējams, ka uz mēneša otru pusi kāds no mīlniekiem var sagribēt atgriezties. Tāpat arī decembra otrajā pusē visu veidu partnerības un to paplašināšana būs ļoti aktuāla, arī te iespējams kāds starptautisks sakars, būs daudz jākomunicē. Labs periods izglītības un zināšanu gūšanai.

Salīdzini apdrošināšanas piedāvājumsu bezmaksas


VĒZIS (22.06-23.07)

Vēžiem aktualā tēma bērni, radošums, mīlestība. Šajās jomās gan var būt kāds kreņķis – vai nu bērnu veselība, varbūt nesaprašanās vai pārravumi attiecībās ar romantisko partneri. Tiem, kuri iegulda kriptovalūtā vai akcijās – ļoti uzmanīgi šomēnes – gribēsies riskēt, bet tas var neattaisnoties,  ļoti uzmanīgi jāseko visai informācijai. Jo vēžiem ļoti gribēsies nopelnīt, bet jāzumanās, lai šī vēlme neaizmiglo prātu un emocijas. Drīzāk šajā periodā savus ienākumus varēs palielināt caur ikdienas darba rutīnu kā arī caur nekustamo īpašumu vai auto – ja kaut ko īrējat vai pārdodat. Tāpat arī no mēneša vidus ir visai labvēlīgi papildināt zināšanas esošajā darba sferā, kas var gan potenciāli uzlabot ienākošās naudas plūsmu, gan arī attiecības ar priekšniekiem. Ja kādam ir iespēja tikt pie mantojuma- arī šie procesi var drīzumā uzsākties. Kādam vēzim varbūt būs pienācis laiks ņemt hipotekāro kredītu.

Pie mums apdrošināšana ar zemākas cenas garantiju!


LAUVA (24.07-23.08)

Lauvām iespējams jau notikušas kādas pārmaiņas darbā un tagad akcents uz mājas vidi. Daudz notikumu mājās, dažiem notiek remonti vai pārcelšanās, vēl kāda Lauva varbūt domās par auto maiņu. Ieteicams nogaidīt decembra otru pusi kādu lielāku lēmumu pieņemšanai. Ap 15. datumu esiet uzmanīgi ar autotransportu, brauciet uzmanīgi, emocijas labāk izlādēt kur citur, ne uz ceļa.  Darbs šobrīd paņem daudz enerģijas un Lauvas iespējams jūtas nokaitinātas, bet saglabājiet emocionālo līdzsvaru, partneri jums sniegs atbalstu. Labs laiks, ko pavadīt kopā ar bērniem – gan izklaidējoties ar radošām nodarbēm, gan arī kopā apgūstot kādas zinības.
Arī romantika šomēnes turpinās, no decembra otras puses var sagaidīt patīkamus pārsteigumus. Tiem, kuri meklē ko nopietnāku – īstais laiks lai to atrastu.

Kredīts remontam līdz 25 000EUR salīdzini bezmaksas un izvēlies izdevīgāko


JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavām decembrī daudz domu un plānu, jaunu mērķu un ideju saistībā ar darbu un izglītību. Tiem, kuri studē- ļoti aktīvs periods, būs jāiespringst, bet tas dos lieliskus rezultātus. Arī strādājošajām Jaunavām būs jāpacīnās, varbūt jāapgūst kāda jauna prasme, taču tas dos iespējas uzlabot darba situāciju, iespējams atrast ko jaunu. Tiem, kuriem darbā ir jāceļo – šis periods var būt visai kustīgs, tuvāki vai tālāki komandējumi, varbūt vienkārši gribēsies kur aizlidot, lai nedaudz atpūstos. Ap 15. datumu vēlams būt uzmanīgiem ar komunikāciju, ja iespējams – ceļojumus pānot pēc tam, uz decembra otru pusi. Bērni joprojām prasīs Jaunavu uzmanību un rūpes, taču kopā pavadītais laiks sagādās arī visai daudz prieka un mīlestības. Mēneša beigās arī kādas romantiskas jūtas var atgriezties un novadīt Jaunavu domas no darba.

Plāno par ceļojumu Ziemas aukstajā laikā? Salīdzini finanšu iespējas bezmaksas


SVARI (24.09-23.10)

Svariem būs daudz domu, kā uzlabot savu finansiālo situāciju un jāsaka, ka beidzot rodas iespējas veikt kādas pārmaiņas, uzradīsies piedāvājumi. Tomēr ne bez piepūles, jo darba joprojām ir pietiekami daudz un te vislabāk būtu atrast pareizo līdzsvaru starp strādāšanu un pelnīšanu. Tiem, kuri investē kriptovalūtā vai akcijās- vēlme būs aktīvi darboties, taču nesteidzieties, izpētiet visu un aprēķiniet riskus. Dažiem var būt domas par jauna auto iegādi, varbūt gribēsies atjaunot kādus interjera elementus, lieciet lietā savu estētisko izjūtu un izpaudieties radoši. Daudziem iesākas periods, kad var būt plānots vai neplānots ģimenes pieaugums. Mēneša otra puse būs aktīva komunikācijās, iespējami arī ceļojumi, kuri restartēs Savrus un atnesīs jaunas vēsmas un pārmaiņas.

Auto kredīts līdz 25 000EUR salīdzini bezmaksas


SKORPIONS (24.10-22.11)

Skorpioni šomēnes var kļūt hiperaktīvi, izmantojiet šo enerģiju lietderīgi, nepresējiet savus partnerus un ģimenes locekļus, bet fokusējieties uz saviem mērķiem, izglītību, darbu un ļoti vēlamas arī fiziskās aktivitātes.  Darba situācija var uzlaboties, jo īpaši svarīgi veidot labas attiecības ar sadarbības partneriem. Daudziem var būt domas par dzīvesvietas maiņu vai jauna auto iegādi un ļoti iespējams, ka tas var arī tuvākajā laikā realizēties, taču decembris vairāk ir kā sagatavošanās mēnesis, aktīvu rīcību šajā ziņā labāk uzsākt no nākamā gada. Un tāpēc var rēķināties ar to, ka izdevumi būs, centieties tos kontrolēt un lieki netērēties, bet atlikt lielākiem pirkumiem. Ja attiecībās ikdienas rutīnā ir palaists kas garām – sākot no decembra otras puses ir īstais laiks izrunāties un atrast no jauna vienojošo ar savu partneri, ļoti iespējams arī te ienāks sarunas par budžeta plānošanu.

Salīdzini apdrošināšanas piedāvājumus bezmaksas


STRĒLNIEKS (23.11-21.12)

Strēlniekiem mēneša sākums vēl joprojām ir visai radošs, romantisks un sabiedrisks. Arī peļnas iespējas bijušas pietiekami, tomēr iespējams ir jārēķinās ar lielākiem tēriņiem un dažādām pārmaiņām darba vidē. Vēlams turpināt piestrādāt pie veselības stiprināšanas, citādi arī te var nākties patērēties. Būs daudz dažādu ideju, jaunu plānu un mērķu, daudz komunikācijas un protams arī Strēlniekiem tik tīkamā ceļošana vai vismaz ceļojuma plānošana. Arī kādas jaunas informācijas apgūšana, mācību tēma būs labvēlīga. Joprojām daudz domu, kā sapelnīt vairāk, nekā iztērēt – te var izpausties radoši, meklēt jaunus peļņas un darba veidus. Mēneša beigās atgriežas mūza un iedvesmo jauniem darbiem un piedzīvojumiem.

Salīdzini kredītu piedāvājumus līdz 25 000EUR bezmaksas


MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Mežāžiem decembrī ļoti gribēsies izklaidēties, iet sabiedrībā un vispār baudīt dzīvi. Naudas jautājumi būs ļoti aktuāli, atgriežas enerģija un spīts pie tās tikt. Kā jau parasti – tā atnāks cītīgi strādājot un var parādīties jaunas iespējas darba jomā, dažiem pat iespējams saistībā ar ārzemēm. Tiem, kam ir bērni, var sanākt daudz enerģijas veltīt šim mazajām burvīgajām būtnēm, nav izslēgti arī kādi pārsteiguma momenti šajā ziņā, esiet pacietīgi. Uz mēneša beigām daži izbaudīs kādu skaistu ceļojumu vai iespējams aizdosies tepat uz kādu klusu SPA un nodosies dzīves baudīšanai un varbūt pat ziemīgai romantikai.

Ir laiks maksāt mazāk pārskati pārkreditācijas iespējas pie Altero bezmaksas!


ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)

Ūdensvīru laiks ir sācies! Pēc pārmaiņām darba vidē vēl ir jānostabilizējas.  Ap 15. datumu esiet uzmanīgi kolektīvā, nesakiet visu, ko domājat par saviem bosiem, pirms aiziešanas no darba.
Decembris nes jau jaunas vēsmas un iespējas, kā sevi realizēt. Tas skars tādas svarīgas jomas pašu Ūdensvīru personības pāreju jaunā domāšanas līmenī, bērnu tēmu – kādam var gadīties ģimenes pieaugums, arī partnerībām ir iesācies labvēlīgs periods. Tie, kam ir sava otra pusīte jau noskatīta- var sākt krāt naudu kāzām. Tie, kuri ir meklējumos- dodieties laukā no mājas, ejiet sabiedrībā, ļoti labs laiks arī kādam patīkamam ceļojumam. Jaunas idejas, kā pašiem nopelnīt būs, atliek vien izdomāt, kā to visu realizēt dzīvē soli pa solim. Uz mēneša beigām iespējams kāds romantisks piedzīvojums ārzemēs vai arī tepat mājās - iespējams reiz jau kāds iesākts stāsts var atjaunoties.

Apvieno kredītus un maksā mazāk! Salīdzini bezmaksas


ZIVIS (20.02-20.03)

Zivīm ir sācies periods, kad var iepeldēt dziļākos ūdeņos un pievērsties šo noslēpumaino dzīļu izpētei – meditācijas, terapeitu apmeklējumi, zivis gribēs pabūt ar sevi. Dažiem varbūt par radīsies iespēja pārcelties uz ārzemēm vai vismaz aizceļot uz kādu attālāku vietu. Ienākumi ir joprojām stabili, parādīsies kādas jaunas iespējas papildus peļņai, ja būsiet pietiekami mērķtiecīgi uz to. 
Taču arī izdevumi decembrī var būt lielāki nekā plānots. Uz mēneša beigām darba vidē atgriezīsies idevesma, tiem, kuri pelna ar kādu radošu prasmi- raksta, muzicē utt., labs laiks parādīt sevi visā spožumā un tikt novērtētiem. Saudzējiet savas emocijas un centieties izvairīties no konfliktiem ar priekšniecību vai valsts iestādēm. Varbūt gribēsies ilgāk un vairāk gulēt – izbaudiet to, jo sapņos var atnākt daudz atklāsmju un informācijas.

Ja ir paredzēti lielāki pirkumi, salīdzini kredītu piedāvājumus līdz 25 000EUR bezmaksas

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
23.03.2023.

Smart ID. Gudrs veids sevis identificēšanai.

Smart ID ir elektronisks rīks, kas ļauj mums ērtā un drošā veidā sevi identificēt tiešsaistē, saņemt elektroniskus pakalpojumus un parakstīt dokumentus ar pāris klikšķiem. Vienreiz instalējot Smart ID savā viedtālrunī un apstiprinot to ar internetbanku vai ID dokumentu, piekļuve virtuālajiem pakalpojumiem kļūst patiesi virtuāla un varam praktiski aizmirst par stāvēšanu rindās.

10.03.2023.

Ko svarīgi zināt par KASKO?

Burtu salikums KASKO ir zināms ikvienam automašīnas īpašniekam. Termins radies no spāņu valodas vārda casco, kas apzīmē auto korpusu jeb virsbūvi, taču apdrošināšanas pasaulē ar vārdu KASKO saprotam brīvprātīgu sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus Tava transportlīdzekļa bojājumu gadījumā neatkarīgi to tā, kurš bijis vainīgs.

28.02.2023.

Kā bērniem iemācīt labus naudas paradumus?

Rūpējoties par bērnu labklājību nākotnē, pārdomātus un gudrus finanšu paradumus svarīgi iemācīt jau šodien. Bērnībā iesētās zināšanas un uzskati visbiežāk paliek ar cilvēku visa viņa mūža garumā un ir pamats kā veselīgai attieksmei pret naudu, tā finansiālajai stabilitātei.