Februāra finanšu horoskops 2022. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Februārī

Februāra finanšu horoskops 2022. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

AUNS (21.03-20.04)

Auni februārī atkal ir ar pilnu bateriju un iedvesmoti sasniegt savus mērķus gan darbā, gan izklaidēs. Visu mēnesi auni būs absolūtā mīlestības ielenkumā, jo īpaši kaislīgs solās būt mēneša vidus.Tāpat arī būsiet visai radošā noskaņojumā, un iespējams šīs sajūtas motivēs sasniegt jaunus finansiālos apvāršņus. Labs laiks doties tuvākā vai tālākā ārzemju ceļojumā, tas varētu izdoties aktīvs kā arī  skaistiem iespaidiem, piedzīvojumiem bagāts. Studējošajiem labs laiks kārtīgam uzrāvienam, veiksies rakstu darbos, taču esiet piesardzīgi komunicējot ar pasniedzējiem, pat ja jums ir taisnība - labāk lai tas tā arī paliek pie jums. Iepriekšējais mēnesis ir bijis pārdomu pilns darba jomā, tacu beidzot ir laiks jaunās idejas likt lietā, ielikt savu enerģiju jaunā virzienā un rezultāti materializēsies jau uzreiz!

 

VĒRSIS (21.04-21.05)

Vēršiem šis mēnesis liks nedaudz izkustēties no ierastā miera un stabilitātes un aktivizēt visu savu enerģiju transformācijām finansu jomā, pārskatīsiet gan savas partnerības gan ienākumu-izdevumu balansu. Un ja izdarīsiet pareizās korekcijas, iziesiet uz kompromisiem, tad ilgtermiņā tas nesīs ļoti labus rezultātus. Savus nākotnes plānus labāk paturiet pagaidām pie sevis. Mēneša vidus var izvēsties pavisam romantisks, ja meklējat otru pusīti, esiet aktīvi un sabiedriski. Karjeras jomā jau vajadzētu būt jūtamiem uzlabojumiem, kuri mēneša otrajā pusē vēl vairāk paspilgtināsies. Ja studējat – varētu būt, ka iepriekšējais mēnesis bija dažādu pārpratumu pilns, varbūt mainījās kādi mērķi šajā ziņā, bet jau no mēneša sākuma šīs situācija pilnīgi noteikti uzlabosies. Ja dosieties ceļojumā, tas izdosies visai aizraujošs, ieteicams gan izplānot izglītojošu maršrutu kā arī saplānot budžetu laicīgi.

 


DVĪŅI (22.05-21.06)

Februārī Dvīņiem uzmanības centrā būs attiecības – lietišķās partnerības, saskarsme darba kolektīvā, attiecības ar laulātajiem patneriem kā arī jaunu romantisko partneru ienākšana dzīvē. Janvāris ir bijis pārdomu un pārmaiņu mēnesis gan attiecību jomā, gan arī kopumā – varbūt ir izdevies nomainīt domāšanu un priekšstatus par visu, kas jums svarīgs. Turpieniet šīs transformācijas un savas apziņas paplašināšanu, tas pēc kāda laika atnesīs jaunu un veiksmīgu dzīves posmu. Saskarsmē gribēsies būt dedzīgiem, taču esiet uzmanīgi ar to – labāk nepacelt lieku konfliktu, bet šo enerģiju izlādēt sporta zālē kā arī jaunu iedeju un pārmaiņu ieviešanā savā darba lauciņā. Daudzi būs tik enerģiski, ka varbūt pat domās par aizņēmumu savas darbības paplašināšanai. Attiecībās esošajiem partneriem ir divi varianti – vai nu daudz pārrunu un cīņu, vai arī daudz romantiski karstu notikumu. Īsākiem ceļojumiem labs laiks ir mēneša otra puse.

 

VĒZIS (22.06-23.07)

Vēži šomēnes būs īsti cīnītāji, enerģijas pieplūdums būs manāms darbā un kādam varbūt pat paliks pāri sporta zālei. Nav izslēgts, ka joprojām lielu daļu uzmanības paņems arī māja un bērni, taču saudzējiet sevi, pieskatiet veselību kā arī kopumā - kur tērējat savu enerģiju un naudu. Vislabāk, ja tas būt ieguldījums izglītībā vai mācību procesā, daži ieguldīs arī sadarbības partneros un savā uzņēmējdarbībā. Kopumā labas iespējas savu pamatkapitālu papildināt caur partneriem, taču uzmanieties, lai prasības nav pārāk augstas un sarunas par finansu tēmām neizaug līdz konfliktam, jo īpaši ap februāra vidu. Finansu plūsma joprojām iespējams viļņojas tāpat kā jūsu emocijas, tomēr ieguldītais darbs un pacietība atmaksāsies. Esiet atvērti pārmaiņām un tas jūs var patīkami pārsteigt.

 

 

LAUVA (24.07-23.08)

Lauvām februāris būs izaicinājums atrast līdzsvaru starp darbu un mīlestību, jo vienlīdz aktuālas būs abas šīs jomas, galvenais pieskatīt veselību, lai visam pietiek enerģijas. Lauvu radošums šomēnes būs zenītā, idejas savu problēmu risināšanai, stabilitātes radīšanai būs bagātīgas un veiksmīgi realizējamas dzīvē. Vienīgais no kā būtu jāzumanās ir ego cīņas un konflikti ar partneriem par finansu tēmām. Mēģiniet piebremzēt tēriņus un, ja rodas ideja investēt, tad dariet to piesardzīgi, nelieciet visas olas vienā grozā. Brīvās lauvas februārī var trāpīties zem Amora bultas un šīs sajūtas var pārņemt pilnībā, taču ilgtermiņa plānus vēl nezīmējiet, izbaudiet mirkli seit un tagad.

 

JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavām mājas vide dzirksteļos un kūpēs. Iemesli var būt dažādi – iespējams daudz skaidrošanos ar partneriem, vai arī kādas pārmaiņas, neplānoti remonti pašā mājas vidē vai arī saitībā ar auto. Šie notikumi pat racionālās Jaunvas padarīs visai emocionālas.  Tāpat arī tiem, kas strādā no mājām iespējams darba ir tik daudz, ka otras pusītes var sākt protestēt. Būs liela enerģijas koncentrācja uz ienākumu plūsmas paplašināšanu, iespējams uzradīsies kādas šķietami skaistas iespējas, taču pieejiet tam ar vēsu prātu un skatieties, vai ilgtermiņā tas strādās jums par labu. Iepriekšējais mēnesis ir bijis pārdomām pilns un februāris jau iesākas ar jaunu skatījumu un jaunām radošām idejām par ienākumiem, izglītību ceļojumiem un savu prioritāšu sakārtošanu kopumā.

 

SVARI (24.09-23.10)

Svari šomēnes var visu! Būsiet ar superspējam visās jomās, enerģijas un pārliecības būs pārpārēm un jūs varēsiet pārkāpt paši savu iespēju robežas, izmantojiet šo laiku savu visilgotāko mērķu sasniegšanai. Iepriekšējie mēneši ir bijuši visai transformatīvi, iespējams ir nomainījies skatījums uz daudzām lietām – attiecibām, darbu, naudu un februāris piešķiļ dzirksteli jaunam uzrāvienam, jaunam posmam dzīvē. Ļoti labi šajā mēnesī uzsākt kādu jaunu sporta un diētas programmu, enerģijas un gribasspēka pietiks visam un tas būtu arī vislabākais veids, kā savu dedzību novirzīt no partneriem, jo pretējā gadījumā uz mēneša vidu var kļūt jau pārāk karsti. Studentiem ir lielisks laiks tikt pamanītiem, arī tiem, kuri strādā mediju un komunikācijas sfērā, būsiet gatavi izcīnīt pelnīto atzinību, arī naudas izteiksmē.  Dodieties aizraujošā ceļojumā ar auto, tas jūs iepriecinās.

 

SKORPIONS (24.10-22.11)

Skorpioni ir izgājuši cauri transformatīviem procesies gadumijā un šomēnes būs enerģijas un iedvesmas pilni ieguldīties ienākumu plūsmas uzlabošanā. Janvāra mēnesī izdomātās biznesa transformācijas dos lieliskus rezultātus ienākumos un ļoti iespējams šis būs izdevīgi ilgtermiņā. Darbā viss turpina uzlaboties, esiet vēl gatavi ieguldīties, īpaši ja tas saistīts ar izglītību un jau salīdzīnoši tuvā nākotnē varēsiet ievākt sava darba augļus. Bērni būs aktīvi, gribēs jūsu uzmanību un aktivitātes kopā. Izglītības jomā arī būs laba dinamika un koncentrācija, ir vērts izmantot šo laiku produktīvi. Attiecībās ar partneriem būs daudz sarunu, romantikas netrūks, taču esiet ļoti uzmanīgi ar vārdiem, lai nesanāk pēc tam nožēlot pateikto. Tas attiecas arī uz komunikāciju kopumā. Tiem, kas atvērti jaunām attiecībām – var nostrādāt magnētisms visai jaudīgi.

 

STRĒLNIEKS (23.11-21.12)

Strēnieki šomēnes ir spoži un uzlādēti, šķiet, ka gribas uzsākt visu vienlaicīgi un patiesībā enerģijas tam visam arī pietiks un paliks pāri vēl skaistiem romantiskiem mirkļiem. Gribēsies uzlabot mājas vidi un katrai idejai tūlīt sekos rīciba un attiecīgi rezultāts. Uzmanieties no pārliekas impulsivitātes, lai neiedzītu spriedzē savus mājiniekus, jo iespējams viņi šomēnes nav tik enerģijas pilni kā jūs un grib vienkārši izbaudīt mājas mieru. Daudzi atgūs fizisko formu sporta zālē un tas protams dos vēl lielāku dinamiku visās jomās. Īpaši dedzīgi būsiet uz attiecību veidošanu, ja janvārī esat pārdomājuši savas finansiālās stratēģijas, tad februāris ir jau aktīvāku sadarbību mēnesis un rezultāti tam būs! Romantika nebūs jāmeklē, Strēlnieki būs tik magnētiski, ka atliek vien iziet ārpus mājas un piedzīvojumi jau var sākties!

 

MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Mežāžiem februāris ir vairāk plānošanas un sagatavošanās brīdid pirms jauna aktīvāka perioda nākamajā mēnesī. Ieteicams sakārtot savus mērķus, lai pec tam jau var iet pilnā jaudā uz priekšu un sasniegt sev vēlamo īsākā laikā. Iespējams domāsiet par mājokļa un darba vides pārmaiņām, daudz ideju būs par ienākumu uzlabošanu un jāsaka, ka tas jau kādu brīdi ir jūsu prātā un iespējams beidzot ir jūtami rezultāti. Izdevumi gan arī būs lieli pagaidām, gribēsies visu un uzreiz, bet jūs mācēsiet atrast līdzsvaru. Daudzi procesi jau šomēness paliek kustīgāki, salīdzinot ar janvāri, īpaši tas var būt jūtams studentiem vai valsts iestādēs strādājošajiem. Lai gan šķietami būsiet nosvērti, tomēr arī jums februāris var izvērsties pavisam neplānoti romantisks un iespējams, ka nemaz negriēsies ar to visu dalīties publiski, bet izbaudīt divvientulību kādā attālākā un klusākā vietā.

 

ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)

Ūdensvīri šomēnes vēlēsies peldēties sabiedrībā un iespējams, ka šī socializēšanās būs tilts uz vēlmju piepildījumu, īpaši, ja ir runa par naudu. Iespējams, ka veiksme būs jūsu pusē un šķietama nejaušība jūs nogādās īstajā vietā un laikā pie īstajiem cilvēkiem, kuriem būs liela loma jūsu vēlmju un mērķu sasniegšanā. Daudz domu un aktivitāšu naudas virzienā, kura nāk caur aktīvu rīcību un radošu, jaunu piegājienu meklējumiem. Būs arī brīži, kad gribēsies paslēpties no visiem un nodoties meditācijai un apcerei, taču visdrīzāk to jums neviens neļaus darīt pārāk ilgi.  Arī bērni būs tikpat aktīvi un tāpēc rēķinieties, ka nāksies lielu daļu uzmanības veltīt arī viņiem. Tiem, kuri meklē otru pusīti, beidzot ir zaļā gaisma un visas iespējas šo situāciju pievilkt savā dzīvē. Radiet sev jaunus mērķus, formulējiet vēlamās domas, sapņojiet, jo to materializācijas brīdis ir pienācis.

 

 

ZIVIS (20.02-20.03)

Zivīm aktīvs periods karjeras uzlabošanai, mērķtiecība darba tēmas uzlabošanā var dot arī labu finansiālo rezultātu. Esiet gan uzmanīgi sarunās ar priekšniecību, lai nesanāk pateikt ko lieku. Bet ja jūtat, ka kādā darba situācija vairs nav iespējams progress, tad rīkojieties droši, jo jaunas iespējas parādīsies jau pavisam drīz, galvenais esiet aktīvi šajā virzienā. Kustamais un nekustamais īpašums var prasīt neplānotu ieguldījumu, varbūt gribēsies vienkārši ko uzlabot un uzskaistīnāt mājas vidē vai arī ieguldīt savā auto. Zivis būs tik enerģiskas, ka pat iespējams sāks aktīvāk sportot. Vienīgi uzmanieties, lai enerģija netiek izmētāta uz visām pusēm, koncentrējiet to uz dažiem galvanajiem mērķiem. Darba vidē uz mēneša vidu var parādīties ļoti vilinošas iespējas gan karjeras uzlabošanai, gan kāda dienesta romāna uzsākšanai. Izvērtējiet šos momentus, ļaujiet paiet nedaudz laikam, lai ierudzītu vai šīs iespējas tiešām ir tika labas, kā izskatās, un ja ir - leciet iekšā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!