Finanšu salīdzināšanas platforma Altero.lv turpina augt – apdrošinātāju lokam pievienojas arī Balcia Insurance Se.

No 2022. gada 7. jūlija finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv sadarbības partneru pulku papildinājusi apdrošināšanas kompānija Balcia, kas ar svaigu un inovatīvu pieeju piedāvā plaša spektra apdrošināšanas pakalpojumus visām dzīves jomām.

Altero vadītājs Artūrs Kostins: “Priecājamies, ka tik progresīva apdrošināšanas kompānija ir ienākusi Latvijas tirgū, un vēl lielāks gandarījums, ka finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv un Balcia klienti satiksies vienuviet. Ticam, ka kopā apdrošināšanas izvēli un iegādi padarīsim vēl ērtāku, ātrāku un saprotamāku. Balcia ienākšana Latvijā noteikti nesīs daudz ieguvumus.”

“Pirmajās sadarbības dienās kopā ar Balcia komandu esam paveikuši daudz – klientiem Altero.lv platformā jau ir pieejama Balcia OCTA apdrošināšana, taču tas ir tikai sākums”, komentē Altero Insurance Apdrošināšanas vadītāja Baltijā Kristīne Kalviša.

Balcia OCTA apdrošināšana ir viens no apdrošināšanas veidiem, ko būs iespējams iegādāties Altero.lv. Tuvākajā laikā finanšu salīdzināšanas platformā piedāvājumu papildinās arī Balcia Ceļojumu, Nelaimes gadījumu, City Combo un Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Tāpat nākotnē plānoti īpaši piedāvājumi korporatīvajiem klientiem.

Balcia Insurance SE viceprezidents Reinis Bērzkalns: “Esam ļoti gandarīti par uzsākto sadarbību ar Altero.lv. Mums ir svarīgi, lai mūsu produkti ir pieejami ar vien plašākam klientu lokam. Šobrīd Altero.lv finanšu salīdzināšanas platfromā ir pieejams viens no Balcia autotransportu apdrošināšanas veidiem, bet nākotnē plāni ir grandiozi. Turpinām darbu pie paplašināšanās.”

Šobrīd finanšu salīdzināšanas platformā Altero.lv ir pārstāvēti visi lielākie Latvijas apdrošinātāji – Balta, BTA, If, Ergo, BAN, Compensa, Gjensidige un Balcia. Altero Latvijā darbojas kopš 2016. gada, Lietuvā kopš 2019. gada, taču Igaunijā no 2020. gada. Līdz šim Altero grupas platformu Baltijā izmantojuši vairāk nekā 240 000 interesentu un ir izsniegti 133 miljoni EUR.

 

WANTED: Product owner

If customer experience matter to you and you love taking data driven decisions, and have experience in product building - send us your cv. Maybe you are our match ;)

WANTED: Business analyst

Are you data-driven decision maker? You love to explain everything with numbers? Maybe you are the one we are looking for!

OCTA noslēgto līgumu skaits turpina augt

Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas jeb OCTA parakstītajās prēmijās 2021. gadā kopā sasniedza 587,27 miljonu eiro apmēru, kas sastāda ievērojamu daļu jeb 13,54% no visām parakstītajām apdrošināšanas prēmijām. Šī gada pirmā pusgada dati liecina, ka saglabājot augšupejošu tendenci reģistrēto transportlīdzekļu skaitam, aug arī noslēgto OCTA līgumu skaits.

WANTED: Grāmatvedības/vadības asistents/-e

Vai Tu vēlies savu nākotni saistīt ar finansēm, grāmatvedību un esi uz TU ar MS Excel? Varbūt mēs tieši Tevi meklējam!