Finanšu salīdzināšanas platforma Altero.lv turpina augt – apdrošinātāju lokam pievienojas arī Balcia Insurance Se.

No 2022. gada 7. jūlija finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv sadarbības partneru pulku papildinājusi apdrošināšanas kompānija Balcia, kas ar svaigu un inovatīvu pieeju piedāvā plaša spektra apdrošināšanas pakalpojumus visām dzīves jomām.

Finanšu salīdzināšanas platforma Altero.lv turpina augt – apdrošinātāju lokam pievienojas arī Balcia Insurance Se.

Altero vadītājs Artūrs Kostins: “Priecājamies, ka tik progresīva apdrošināšanas kompānija ir ienākusi Latvijas tirgū, un vēl lielāks gandarījums, ka finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv un Balcia klienti satiksies vienuviet. Ticam, ka kopā apdrošināšanas izvēli un iegādi padarīsim vēl ērtāku, ātrāku un saprotamāku. Balcia ienākšana Latvijā noteikti nesīs daudz ieguvumus.”

“Pirmajās sadarbības dienās kopā ar Balcia komandu esam paveikuši daudz – klientiem Altero.lv platformā jau ir pieejama Balcia OCTA apdrošināšana, taču tas ir tikai sākums”, komentē Altero Insurance Apdrošināšanas vadītāja Baltijā Kristīne Kalviša.

Balcia OCTA apdrošināšana ir viens no apdrošināšanas veidiem, ko būs iespējams iegādāties Altero.lv. Tuvākajā laikā finanšu salīdzināšanas platformā piedāvājumu papildinās arī Balcia Ceļojumu, Nelaimes gadījumu, City Combo un Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Tāpat nākotnē plānoti īpaši piedāvājumi korporatīvajiem klientiem.

Balcia Insurance SE viceprezidents Reinis Bērzkalns: “Esam ļoti gandarīti par uzsākto sadarbību ar Altero.lv. Mums ir svarīgi, lai mūsu produkti ir pieejami ar vien plašākam klientu lokam. Šobrīd Altero.lv finanšu salīdzināšanas platfromā ir pieejams viens no Balcia autotransportu apdrošināšanas veidiem, bet nākotnē plāni ir grandiozi. Turpinām darbu pie paplašināšanās.”

Šobrīd finanšu salīdzināšanas platformā Altero.lv ir pārstāvēti visi lielākie Latvijas apdrošinātāji – Balta, BTA, If, Ergo, BAN, Compensa, Gjensidige un Balcia. Altero Latvijā darbojas kopš 2016. gada, Lietuvā kopš 2019. gada, taču Igaunijā no 2020. gada. Līdz šim Altero grupas platformu Baltijā izmantojuši vairāk nekā 240 000 interesentu un ir izsniegti 133 miljoni EUR.

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!