Horoskops augustam 2022

Pašas svarīgākās horoskopa finanšu ziņas apkopotas šeit. Šī mēneša zvaigznei -Lauvai uz mēneša otru pusi atgriezīsies ierastā enerģija un spozme, sāksies Lauvu uzvaras gājiens un apkārtējiem atliks vien uzvilkt saulesbrilles, lai neapžilbtu no Lauvu izstarotās pārliecības gaismas.

Horoskops augustam 2022

AUNS

Auniem mēneša sākums ir eksplozīvs - enerģijas ir ļoti, ļoti daudz, bet pacietības pavisam maz, tāpēc brīžiem var likties, ka galva pārplīsīs no domām un dusmām; vēlams būt arī ļoti uzmanīgiem satiksmē, jo īpaši ar motocikliem, riteņiem utt. Diezgan aktuāli varētu kļūt mājokļa vai auto remonti un vizuālie uzlabojumi, kas prasīs finansiālus ieguldījumus kā arī nedaudz pacietības un darba. Kopumā izdevumi turpina būt visai lieli, taču šobrīd ir labs brīdis tos pārskatīt un izvērtēt, lai mēneša otrajā pusē jau atkal liktos ar visu enerģiju tieši peļņas un finansiālās stabilitātes jautājumos. Atpūtieties kopā ar bērniem vai mīļotajiem aktīvās un radošās nodarbēs, tas jūs iedvesmos un spēcinās.

 

VĒRSIS

Vēršiem augustā gribēsies mīļumu un mājas mieru, taču sanāks visai daudz atrasties kustībā, daudz pārvietoties ar auto. Jo īpaši uz mēness otru pusi kļūsiet aktīvi un enerģiski, labs laiks uzsākt jaunus treniņus Mēģiniet nekļūt pārāk uzstājīgi vēloties panākt savu, kādam tas var izraisīt pretreakciju. Jūsu dzīvē var atgriezties kādi seni paziņas, kuri atnesīs sev līdzi daudz jaunu iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti, ir vērts veltīt laiku šīm senajām draudzībām. Ja iepriekš sanāca daudz negaidītu uzdevumu, tad šis mēnesis būs mērķtiecīgāks uz balansa atgūšanu kontā un iespējams jūs šovasar vēlreiz pārskatīsiet veidus, kā vēl var nopelnīt, un jums noteikti izdosies.

 

DVĪŅI

Dvīņi ir daudz strādājuši, labi nopelnījuši un tagad ir pienācis laiks to visu ar prieku un vieglumu tērēt. Tiesa gan, fokuss joprojām paliks uz sava darba vai biznesa sakārtošanu tā, lai finansiālā stabilitāte saglabātos, taču esiet gatavi arī lielākiem neparedzētiem tēriņiem. Viena no lietām, ko šomēnes atļauties ir gardi un izsmalcināti ēdieni – izvēlieties visiekārotāko un baudiet to pilnībā, jūsu garšas kārpiņas augustā būs īpaši jutīgas. Labs laiks vietēja mēroga izbraukumiem un mini ceļojumiem kā arī komunikācijai, rakstīšanai – jo īpaši interneta vidē – reklāmas ies no rokas. Šajā visā laicīgo prieku un notikumu virpulī atcerieties arī par savas iekšējās garīgās pasaules kopšanu un attīstību.

 

VĒZIS

Vēži augustā gozēsies saulītē un baudīs komplimentus – nekautrējieties būt uzmanības centrā un pasniegt sevi vislabākajā gaismā. Lieliski piemērots mēnesis arī sava vizuālā tēla transformācijai – jaunai frizūrai, kosmētiskajām procedūrām un jaunas bāzes garderobes iegādei. Tas arī palīdzēs aizmirst mēneša pašā sākumā piedzīvoto spriedzi darbā, par to vairs nedomājiet, jo šobrīd jāievāc darba augļi un jūs esat jaunu iespēju priekšā. Pārskatiet savas sadarbības, kādi jautājumi te var atgriezties, lai tiktu pamainīti labākam rezultātam. Tāpat arī finanses būs uzmanības fokusā – esiet komunikabli, un visi risinājumi atnāks caur citiem cilvēkiem. Mēneša beigās studentiem sāksies rakstu darbi, bet ja iespējams – noķeriet vēl kādu saulainu ceļojumu.

 

LAUVA

Pirmajā augusta pusē lauvas var izjust zināmu nogurumu un vēlmi pabūt projām no visu skatieniem. Būsiet pārņemti ar finanšu jautājumiem, daudz laika pavadīsiet darbā un novērtējumu vai kādu meklēto skaidrību visdrīzāk saņemsiet tikai nākamajā mēnesī.  Taču jau uz šī mēneša otru pusi būs atgriezusies jūsu ierastā enerģija un spozme, sāksies Lauvu uzvaras gājiens un apkārtējiem atliks vien uzvilkt saulesbrilles, lai neapžilbtu no jūsu izstarotās pārliecības gaismas. Mēneša beigas lieliskas mutvārdu komunikācijai, kā arī budžeta ilgtermiņa plānošanai. Labs laiks ceļošanai kopā ar ģimeni. Kādai Lauvai iespējams izdosies apvienot lietderīgo ar patīkamo ārzemju komandējumā.

 

JAUNAVA

Jaunavām augustā var rasties vēlme doties projām tālākā ceļojumā vai kā minimums paslēpties tepat kādā klusākā dabas nostūrī un nodoties grāmatu lasīšanai un saulrietu sagaidīšanai kopā ar pašiem tuvākajiem. Taču finansiālie jautājumi iespējams neļaus pavisam atslābt un nāksies šos miera mirkļus atjaukt ar došanos sabiedrībā un sadarbojoties darba un biznesa jautājumos. Tām Jaunavām, kuras meklē savas otras pusītes, šis ir lielisks laiks, lai iepazītos – esiet atvērti jaunām pazīšanām, jo īpaši esot ārzemēs; nav izslēgts, ka var atgriezties kādi seni sakari. Ja rodas nepārvarama vēlme mācīties ko jaunu, ļaujieties tai.

 

SVARI

Svariem pēdējā laikā ir bijis daudz jācīnās un jāpastāv par savu taisnību un augusta sākumā vēl šīs enerģijas turpinās, taču uz mēneša vidu jau domas būs vairāk koncentrējušās uz darbu, finansēm un jaunu kontaktu iegūšanu. Labs potenciāls uzlabot savu finansiālo situāciju saistībā ar ārzemēm, varbūt kāda jauna pazīšanās no tālienes atnes jums jaunas darba un peļņas iespējas. Augustā nelaidiet garām nevienu iespēju socializēties, dodieties uz saviesīgiem pasākumiem, jo tieši caur komunikāciju varēsiet atrisināt daudzus darba un finanšu jautājumus – viegli un rotaļīgi, it kā starp citu.

 

SKORPIONS

Augustā kļūsiet visai aktīvi, tieši un pat kareivīgi noskaņoti, vēlams būt uzmanīgiem attiecībās un vairāk koncentrēties uz sevis pilnveidošanu, nevis savu partneru slīpēšanu. Ja esat paspējuši jau atpūsties kādā ceļojumā, tad šobrīd laiks atgriezties atpakaļ pie bērnu audzināšanas, izglītošanas, veselības vai radīšanas jautājumiem. Mēneša otra puse būs ļoti laba ienākumiem, jo īpaši, ja darbs saistīts ar izglītību, informāciju tehnoloģijām, grāmatvedību kā arī jebkuru darbības sfēru, kur svarīga komunikācija un informācijas nodošana. Ja mēneša pirmā puse vēl ir vasaras un atpūtas režīmā, tad jau augusta otrajā pusē Skorpionos iedegsies dzirkstele uz mācībām, darbu un aktīvu sevis pieteikšanu sociumā.

 

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem aktuāli kļūst mājokļa jautājumi – te jāatgriežas pie kādiem jau reiz iesāktiem vai darītiem procesiem – pārcelšanās, remonti, īres, mantojumi utt. Pienācis laiks arī pārskatīt savu finanšu stratēģiju kopumā – kādi ir jūsu ilgtermiņa plāni un metodes to sasniegšanai. Šis mēnesis uzsāk periodu, kad kļūst aktuāls sports, dienas un ēšanas režīms un veselības uzlabošanas pasākumi kopumā, esiet aktīvi. Strēlnieki ir gan labi skolotāji, gan arī skolnieki vienmēr, taču jo īpaši augustā šī tēma kļūst īpaši aktuāla un varēsiet te labi sevi parādīt. Mēneša beigas ir lieliskas darba jautājumu sakārtošanai, jaunu sadarbību slēgšanai un iespējams arī sava statusa vai kvalifikācijas paaugstināšanai.

 

MEŽĀZIS

Stabilajiem Mežāžiem šajā ne tik stabilajā laikā ir pienācis brīdis atkal pievērsties savas vērtību sistēmas pārskatīšanai un ilgtermiņa stratēģiju pieslīpēšanai un iespējams pārvirzīšanai uz jauniem mērķiem. Mēģiniet būt prātā elastīgi un nepretoties šobrīd notiekošajām transformācijām. Tiem, kam darbā daudz jāraksta vai arī studējošajiem - no mēneša otra puses ļoti labs laiks rakstveida informācijas apmaiņai un virtuālai komunikācijai. Mēneša otrajā pusē var parādīties spontāna vēlme vairāk ieguldīties investīcijās, ir vērts te ieguldīties, protams balstoties uz zināšanām, nevis risku. Atliciniet laiku arī mīlestībai šajā mēnesī, jūsu partneri to novērtēs.

 

ŪDENSVĪRS

Sākot no augusta vidus Ūdensvīrus kādu laiku nodarbinās mājokļa jautājumi, te būs daudz enerģijas jāiegulda – vai nu remontos, vai pārcelšanās aktivitātēs vai kā citādi. Tāpat arī aktuāli var kļūt visi ar auto saistītie jautājumi – varbūt ko pirksiet vai pārdosiet, uzlabosiet, labosiet utt. Jebkurā gadījumā – esiet gatavi globālām pārmaiņām savā dzīvē, par cik šobrīd vēl notiek procesi, kad viss vecais atbrīvo vietu jaunajam. Labs laiks un iespējas arī savu ilgtermiņa finanšu plānu veidošanai, lieciet mērķus saistībā gan ar darbu, gan arī naudas plūsmas, kas varētu nākt kā apdrošināšanas, pabalsti, mantojumi un arī kopīgais budžets ar partneri. Šis ir īstais brīdis būt aktīviem un konkrētiem komunikācijā.

 

ZIVIS

Zivis no augusta vidus kļūs īpaši aktīvas un mērķtiecīgas, labs laiks iesākt jaunus projektus, pievērsties sportam un aktīvākam dzīvesveidam. Uzmanības centrā gribēs būt arī jūsu bērni, ļaujieties izklaidēm un aktīvām spēlēm kopā ar viņiem. Līdz mēneša beigām baudiet vasaru un reizēm ļaujiet sev nekā nedarīšanas prieku. Jo tieši šajos apstāšanās mirkļos var atnākt jaunas idejas par saviem lielajiem dzīves plāniem kopumā. Mēneša beigas lieliskas attiecību sakārtošanai caur pozitīvu un konstruktīvu komunikāciju, sevis prezentēšanai darba un publiskajā vidē kā arī savas virtuālās komunikācijas aktivizēšanai, piemēram reklāmas vai mājaslapas izstrādei, esiet radoši.

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!