Horoskops jūlijam

Horoskops jūlijam

AUNS

Auniem jūlijs būs ļoti intensīvs mēnesis - jau ierastā mērķtiecība kļūs vēl jo izteiktāka, ātrums un enerģija, ar kuru risināsiet lietas, pieaugs visai spēcīgi. Taču uz mēness beigām esiet uzmanīgi, lai enerģija neeskalējas agresijā un neveidojas konflikti un eksplozijas, jo pacietības būs maz un varat kļūt impulsīvi. Finanšu jomā mēneša pirmā puse ir vienkārši lieliska stabilitātes un miera iegūšanai. Vēl šis ir labs mēnesis komunikācijām, reklāmai un jebkādai info ieguvei un apmaiņai, kas var uzlabot jūsu finansiālo stāvokli nākotnē, jo īpaši jūlija pirmā puse. Tuvāki un tālāki ceļojumi dos iedvesmu un mazliet atvēsinās uzkarsušos Aunus. 

 

VĒRSIS

Vērši mēneša mēneša pirmajā pusē var turpināt baudīt mīlestību, uzmanību, veiksmi un izklaides. Nauda plūst pie Jums, taču Jūlijā tā plūdīs arī projām no Jums, jo īpaši satraucoši tas varētu palikt uz jūlija beigām, taču lielos vilcienos bilance būs ar plusu, par cik šim jautājumam pieiesiet visai intelektuāli un veltīsiet lielāko daļu savas enerģijas tieši šiem finanšu jautājumiem. Tāpat arī ļoti aktuāli varētu būt ceļojumi, esiet  gan piesardzīgi uz mēneša beigām - ar ekstrēmām izklaidēm aizrauties ceļojumos nav ieteicams. Lēnāk brauksi - tālāk tiksi!

 

DVĪŅI

Dvīņi jūlijā būs lieliskākajā formā - komunikācija, informācijas apmaiņa un viss, kas saistīts ar mācīšanos kā arī savas darbības reklamēšanu ir jo īpaši labvēlīgi mēneša pirmajā pusē. Domas būs skaidras kā vasaras debesis un spožas idejas nāks pašas. Ja vēlaties uzsākt kādu ilgtermiņa projektu vai sadarbību, tad šis ir īstais laiks. Uz mēneša otru pusi esiet rāmi komunikācijā ar draugiem un partneriem, būs tik liela vēlme panākt savu, ka apkārtesošos tas var nedaudz apdedzināt. Baudiet romantiku, mīlestību un labu kompāniju, mēneša otra puse ir lieliska sava vizuālā tēla uzlabošanai. 

 

VĒZIS

Vēžiem jūlijā ies karsti pa darbu, iespējami uzlabojumi un paaugstinājumi, jūs būsiet pamanīti. Uz mēneša beigām esiet piesardzīgi un nepārkarstiet- atcerieties, ka darbs nav vienīgā svarīgā dzīves tēma. Mēneša pirmā puse finanšu ziņā ir lieliska, stabila un iepriecinoša. Atliciniet laiku arī draugiem un ceļojumiem, tie jūs piepildīs un dos enerģiju jauniem varoņdarbiem. Mēneša otrajā pusē var sanākt atgriezties pie reiz jau risinātiem jautājumiem saistībā ar partnerattiecībām - vai nu tie ir jūsu laulātie draugu, kuri vēlas pārskatīt, vai tiek ievērotas visas rakstītās un nerakstītās vienošanas; vai arī var atgriezties kādi stabili biznesa, darba partneri.

 

LAUVA

Lauvām jūlijs sākas ar beidzot sasniegtu harmoniju darbā, bizness iet no rokas un ienākumi ir iepriecinoši - tam palīdzēs intelektuāla pieeja, zināšanas un kontakti. Komunikācijas spējas mēneša pirmajā pusē ir izcilas, izmantojiet to mācībām, kvalifikācijas celšanai vai savas darbības reklamēšanai. Uz mēneša otru pusi esiet piesardzīgi attiecībās ar augstākstāvošām personām - priekšniekiem, pasniedzējiem, valsts ierēdņiem - ļoti iespējams, ka taisnība ir Jums, taču to pierādīt par katru cenu nav vērts, jo jūsu vēlmēm šomēnes tāpat ir lemts piepildīties un ar to iepriecināt jūsu plašās sirdis. Jums būs ar ko dalīties!

 

JAUNAVA

Jaunavām jūlijā darbā viss iet kā pa diedziņu, domas un lietas ir sakārtotas un Jums apkārtesošie cilvēki un sadarbības partneri piepalīdzēs itin visā. Labs periods komunikācijai un jaunu ideju un plānu iedēstīšanai darba jomā ir mēneša pirmā puse. Arī uzsākt jaunas mācības. Taču paralēli būtu ieteicams saorganizēt visu tā, lai paspējat izbaudīt kādu burvīgu vasaras ceļojumu, varbūt tieši esot projām no ierastās vides, atnāk ģeniālas idejas par darbu. Esiet atvērti jauniem kontaktiem un ļaujiet dažreiz arī citiem parūpēties par sevi, jūs esat to pelnījuši!

 

SVARI

Svari jūlijā beidzot būs gatavi cīnīties par savu taisnību, enerģijas pietiks visam, taču uz mēneša beigām ieteicams būt piesardzīgiem, nepāršaut pār strīpu ar argumentiem un dedzīgumu, saglabāt visas komunikācijas diplomātijas robežas. Saudzējiet attiecības. Darbā iet labi, taču iespējams tieši šis mēnesis ir vispiemērotākais, lai vairāk laika pavadītu ar bērniem un ģimeni mājas vidē un harmonijā. Ja esat gaidījuši kādas apdrošināšanas izmaksas, tad mēneša pirmajā pusē ir iespēja šīm vēlmēm materializēties. Mēneša otra puse lieliska ceļošanai, ja ievērojat visus piesardzības pasākumus. Visu ar mēru!

 

SKORPIONS

Ar skorpioniem jūlijā labāk neielaisties cīņās, jo vinnētāji būs Skorpioni, cīņas spars un vēlme uzvarēt konkurentus būs virsotnē. Ja Jums jāpastāv par sevi darba vidē, jāpierāda sevi starp konkurentiem vai varbūt ir kādi tiesu procesi, Jums būs daudz enerģijas un spēka iziet no šīm cīņām kā uzvarētājiem. Uz mēneša beigām gan dozējiet jaudu, jo kādam var sāpēt, īpaši jau runa par darba vidi un kolēģiem. Perfekts laiks jaunu treniņu uzsākšanai un veselības uzlabošanai kopumā. Mēneša pirmajā pusē baudiet mīlestību un romantiku cik vien var, šis ir viens no skaistākajiem gada mirkļiem tieši attiecību jomā. Kopā ar īsto cilvēku visur ir labi, bet ceļojumā vēl jo labāk!

 

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem jūlijā bērni būs ļoti aktīvi - viņi parūpēsies par ekstrēmām sajūtām gan sev, gan vecākiem, pieskatiet viņus rūpīgi! Lielisks mēnesis radošu ideju ģenerēšanai kā arī prezentēšanai publiski, komunikācijas spējas būs spīdošas, jo īpaši mēneša pirmajā pusē. Tiem, kas vēlas investēt, ieteicams nebūt pārgalvīgiem, nerīkoties impulsīvi, bet visu rūpīgi izanalizēt, aprēķināt riskus. Padomājiet, kā varat parūpēties par savu veselību un labsajūtu, varbūt tieši atpūta pie dabas, komforts un spa procedūras ir tieši tas, ko vajag. Partneri būs komunikabli un mīļi, pavadiet laiku kopā. Mazie klātbūtnes un prieka mirkļi veido to lielo laimi, ko visi mēs meklējam, tveriet tos!

 

MEŽĀZIS

Mežāžiem jūlijā var nākties pasvīst pa mājas vidi - varbūt pēkšņi pārceļaties, vai arī remonts izrādās neieciešams ne tikai kosmētisks; varbūt saplīst kāda caurule, tehnika vai pat auto - esiet gatavi stāties pretim šīm ķibelēm, Jums būs gana daudz enerģijas tikt ar to visu galā. Auto apdrošināšana varētu noderēt. Mēneša pirmā puse lieliska laika pavadīšanai ar mīļajiem, jo īpaši pie dabas krūts. Finanšu tēma ir zem lupas un var atnākt jaunas idejas, kā šo jomu uzlabot, visai labs laiks arī investīcijām. Mēneša otra puse var būt jau sociāli aktīvāka, jaunās idejas gribēsies iedēstīt un tam pieiesiet ar pilnu atbildību, jo Mežāži lieliski apzinās - ko sēsi to pļausi. Un pļaut būs ko!

 

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri jūlijā būs bezgala iedvesmoti mācībām, gribēsies daudz ko uzzināt, komunicēt un šī jaunā informācija dos jaunas idejas, kā attīstīt savu darbu vai biznesu. Kļūsiet vēl aktīvāki un kustīgāki, gribēsies sasniegt savus mērķus ātri, var rasties vēlme jauniem sporta treniņiem kā arī pārvietošanās un ceļošana būs vēl viena mēneša top tēma. Vēl jo labāk, ja dosieties šajos piedzīvojumos kopā ar bērniem partneriem, skaisti mirkļi un romantika tad neizpaliks. Uz mēneša beigām esiet uzmanīgi ar komunikāciju, īpaši virtuālajā vidē un medijos, neesiet impulsīvi un pieskatiet, lai, piemēram, epasts tiek nosūtīts pareizajam adresātam. Ceļojumos atrodot jaunas vietas, apstājieties un uzziniet ko vairāk par tām, tas padarīs iespaidus vēl spilgtākus. 

 

ZIVIS

Zivīm jūlijā plaukstas būs karstas no tā, kādos ātrumos ienāksies nauda un ļoti iespējams tieši neplānotie ienākumi patīkami paātrinās jūsu pulsu. Bet- kas viegli nāk, tas arī viegli iet, nepieķerieties pārāk, jo arī izdevumiem atradīsies iemesli. Ja darbā ir svarīgi, lai tiekat sadzirdēti - izmantojiet tam mēneša pirmo pusi, kad verbālās komunikācijas spējas būs labā kondīcijā. Uz mēneša otru pusi gan vēlams kļūt piesardzīgākiem, jo nevietā pateikts vārds var radīt sekas. Vēlams pievērst uzmanību arī tam, ko ēdat un dzerat - ievērojiet režīmu un neaizraujieties ar dedzinošiem ēdieniem un dzērieniem. Varbūt tieši šis mēnesis ir īstais, lai atrastu kādu jaunu radošu hobiju, nekad nav par vēlu atklāt sevī vēl kādu talantu.

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
23.03.2023.

Smart ID. Gudrs veids sevis identificēšanai.

Smart ID ir elektronisks rīks, kas ļauj mums ērtā un drošā veidā sevi identificēt tiešsaistē, saņemt elektroniskus pakalpojumus un parakstīt dokumentus ar pāris klikšķiem. Vienreiz instalējot Smart ID savā viedtālrunī un apstiprinot to ar internetbanku vai ID dokumentu, piekļuve virtuālajiem pakalpojumiem kļūst patiesi virtuāla un varam praktiski aizmirst par stāvēšanu rindās.

10.03.2023.

Ko svarīgi zināt par KASKO?

Burtu salikums KASKO ir zināms ikvienam automašīnas īpašniekam. Termins radies no spāņu valodas vārda casco, kas apzīmē auto korpusu jeb virsbūvi, taču apdrošināšanas pasaulē ar vārdu KASKO saprotam brīvprātīgu sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus Tava transportlīdzekļa bojājumu gadījumā neatkarīgi to tā, kurš bijis vainīgs.

28.02.2023.

Kā bērniem iemācīt labus naudas paradumus?

Rūpējoties par bērnu labklājību nākotnē, pārdomātus un gudrus finanšu paradumus svarīgi iemācīt jau šodien. Bērnībā iesētās zināšanas un uzskati visbiežāk paliek ar cilvēku visa viņa mūža garumā un ir pamats kā veselīgai attieksmei pret naudu, tā finansiālajai stabilitātei.