Izmantojot finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv iespējas Liepājas viesnīca “Kolumbs” piesaista finansējumu uzņēmuma attīstībai!

Visstraujāk augošais FinTech uzņēmums Baltijā Altero.lv sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam salīdzināt iespējas saņemt finansējumu aktuālam mērķim (apgrozāmie līdzekļi, faktorings, NĪ iegāde u.c.). Finansējuma piesaiste viesnīcai “Kolumbs” 360 000,- EUR apmērā notikusi pie viena no 23 Altero.lv sadarbības partneriem - SME Finance.

Altero.lv līdzīpašnieks Artūrs Kostins:

“Saistībā ar pandēmiju pasaulē, Baltijas valstīs jūtam klientu interesi par apjomīgāku investīciju piesaisti un uzņēmējdarbībā sagaidām investīciju projektu pieaugumu. Liela daļa uzņēmumu saskaras ar situāciju, kad neizdodas savā bankā saņemt finansējumu biznesa attīstībai vai saņemt to nepieciešamajā apjomā. Īpaši sarežģīti piesaistīt finansējumu šajā laikā ir viesmīlības nozares uzņēmumiem, tāpēc īpaši priecājamies par lieliskās viesnīcas “Kolumbs” attīstības plāniem un novēlam saglabāt bezbailīgā jūras braucēja Kristofera Kolumba neatlaidību un panākumus arī turpmāk.”

 

SME Finance klientu attiecību vadītājs Lauris Kindzulis:
“Pēdējais pusotrs gads pandēmijas iespaidā izmitināšanas nozarei ir bijis neapskaužams. Dažādie ierobežojumi nozarei likusi strādāt “izdzīvošanas” režīmā. Pozitīvā tendence – vietējā tūrisma pieaugums. Mēs kā finansētājs piesardzīgi raugāmies uz nozari, bet pozitīvi novērtējām viesnīcas īpašnieka pieredzi, naktsmītnes atrašanās vietu vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas ir populārs ceļotāju galamērķis gan vietējiem, gan kaimiņiem no Lietuvas.”

 

Viesnīca “Kolumbs” Liepājā atrodas senā ēkas daļā, kura atspoguļo vēlo jūgendstilu un nacionālo romantiku, celta 1914. gadā pēc tā laika vadošā Liepājas arhitekta Paula Makss Berči projekta kā īres nams, jaunās ēkas projekta autore ir arhitekte Diāna Zalāne, un šī ēkas daļa tika uzcelta 2006. gadā tieši viesnīcas vajadzībām. Viesnīcā atrodas 32 mājīgi un komfortabli numuriņi, konferenču un semināru zāle, kā arī restorāns un atpūtas komplekss.


Viesnīcas “Kolumbs” īpašnieks Ivo Bergmanis :

“Diemžēl, jāsaka, ka Latvijas valdība un banku sistēma šajā izaicinošajā periodā nav bijusi atbalsts tūrisma nozarei. Lauztie sadarbības līgumi ar uzņēmējiem, kuri ir rēķinājušies uz ilgtermiņa sadarbību, likuši pārdomāt līdzšinējās sadarbības un pieņemt radikālus lēmumus.
Paldies Altero.lv par veiksmīgu risinājumu!”

Visstraujāk augošais FinTech uzņēmums Baltijā Altero.lv sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam salīdzināt iespējas saņemt finansējumu aktuālam mērķim (apgrozāmie līdzekļi, faktorings ,NĪ iegāde u.c.). Šis pakalpojums ir bez maksas un ekonomē ikviena laiku, jo Latvijā Altero.lv sadarbības partneru loks sasniedzis jau 23 finansētājus!

 

Altero finanšu salīdzināšanas platforma Latvijā darbojas kopš 2016.gada. Lietuvā tā ir pieejama kopš 2019.gada un Igaunijā  - 2020. Tai skaitā Altero.lv kopš 2020.gada septembra piedāvā salīdzināt iekš savas platformas apdrošināšanu gan privātpersonā, gan juridiskajām personām. Līdz šim Altero.lv finanšu salīdzināšanas platformu izmantojuši 160 000 klienti un izsniegti 133 miljoni EUR.

WANTED: Apdrošināšanas produkta vadītājs/-a Baltijā

Ja Tev ir pieredze apdrošināšanas jomā, labas analītikas un komandas vadības spējas, pievienojies mūsu komandai!

2022. gada finanšu horoskops - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Jaunajā 2022. gadā!

WANTED: Data scientist

Do you have black belt in data? Then we might be looking for you!

WANTED: Performance marketing manager

Are you good with data analyses, decision making and non stop looking for improvements? Join our team!