Izmantojot finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv iespējas Liepājas viesnīca “Kolumbs” piesaista finansējumu uzņēmuma attīstībai!

Visstraujāk augošais FinTech uzņēmums Baltijā Altero.lv sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam salīdzināt iespējas saņemt finansējumu aktuālam mērķim (apgrozāmie līdzekļi, faktorings, NĪ iegāde u.c.). Finansējuma piesaiste viesnīcai “Kolumbs” 360 000,- EUR apmērā notikusi pie viena no 23 Altero.lv sadarbības partneriem - SME Finance.

Altero.lv līdzīpašnieks Artūrs Kostins:

“Saistībā ar pandēmiju pasaulē, Baltijas valstīs jūtam klientu interesi par apjomīgāku investīciju piesaisti un uzņēmējdarbībā sagaidām investīciju projektu pieaugumu. Liela daļa uzņēmumu saskaras ar situāciju, kad neizdodas savā bankā saņemt finansējumu biznesa attīstībai vai saņemt to nepieciešamajā apjomā. Īpaši sarežģīti piesaistīt finansējumu šajā laikā ir viesmīlības nozares uzņēmumiem, tāpēc īpaši priecājamies par lieliskās viesnīcas “Kolumbs” attīstības plāniem un novēlam saglabāt bezbailīgā jūras braucēja Kristofera Kolumba neatlaidību un panākumus arī turpmāk.”

 

SME Finance klientu attiecību vadītājs Lauris Kindzulis:
“Pēdējais pusotrs gads pandēmijas iespaidā izmitināšanas nozarei ir bijis neapskaužams. Dažādie ierobežojumi nozarei likusi strādāt “izdzīvošanas” režīmā. Pozitīvā tendence – vietējā tūrisma pieaugums. Mēs kā finansētājs piesardzīgi raugāmies uz nozari, bet pozitīvi novērtējām viesnīcas īpašnieka pieredzi, naktsmītnes atrašanās vietu vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas ir populārs ceļotāju galamērķis gan vietējiem, gan kaimiņiem no Lietuvas.”

 

Viesnīca “Kolumbs” Liepājā atrodas senā ēkas daļā, kura atspoguļo vēlo jūgendstilu un nacionālo romantiku, celta 1914. gadā pēc tā laika vadošā Liepājas arhitekta Paula Makss Berči projekta kā īres nams, jaunās ēkas projekta autore ir arhitekte Diāna Zalāne, un šī ēkas daļa tika uzcelta 2006. gadā tieši viesnīcas vajadzībām. Viesnīcā atrodas 32 mājīgi un komfortabli numuriņi, konferenču un semināru zāle, kā arī restorāns un atpūtas komplekss.


Viesnīcas “Kolumbs” īpašnieks Ivo Bergmanis :

“Diemžēl, jāsaka, ka Latvijas valdība un banku sistēma šajā izaicinošajā periodā nav bijusi atbalsts tūrisma nozarei. Lauztie sadarbības līgumi ar uzņēmējiem, kuri ir rēķinājušies uz ilgtermiņa sadarbību, likuši pārdomāt līdzšinējās sadarbības un pieņemt radikālus lēmumus.
Paldies Altero.lv par veiksmīgu risinājumu!”

Visstraujāk augošais FinTech uzņēmums Baltijā Altero.lv sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam salīdzināt iespējas saņemt finansējumu aktuālam mērķim (apgrozāmie līdzekļi, faktorings ,NĪ iegāde u.c.). Šis pakalpojums ir bez maksas un ekonomē ikviena laiku, jo Latvijā Altero.lv sadarbības partneru loks sasniedzis jau 23 finansētājus!

 

Altero finanšu salīdzināšanas platforma Latvijā darbojas kopš 2016.gada. Lietuvā tā ir pieejama kopš 2019.gada un Igaunijā  - 2020. Tai skaitā Altero.lv kopš 2020.gada septembra piedāvā salīdzināt iekš savas platformas apdrošināšanu gan privātpersonā, gan juridiskajām personām. Līdz šim Altero.lv finanšu salīdzināšanas platformu izmantojuši 160 000 klienti un izsniegti 133 miljoni EUR.

WANTED: Product owner

If customer experience matter to you and you love taking data driven decisions, and have experience in product building - send us your cv. Maybe you are our match ;)

WANTED: Business analyst

Are you data-driven decision maker? You love to explain everything with numbers? Maybe you are the one we are looking for!

OCTA noslēgto līgumu skaits turpina augt

Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas jeb OCTA parakstītajās prēmijās 2021. gadā kopā sasniedza 587,27 miljonu eiro apmēru, kas sastāda ievērojamu daļu jeb 13,54% no visām parakstītajām apdrošināšanas prēmijām. Šī gada pirmā pusgada dati liecina, ka saglabājot augšupejošu tendenci reģistrēto transportlīdzekļu skaitam, aug arī noslēgto OCTA līgumu skaits.

WANTED: Grāmatvedības/vadības asistents/-e

Vai Tu vēlies savu nākotni saistīt ar finansēm, grāmatvedību un esi uz TU ar MS Excel? Varbūt mēs tieši Tevi meklējam!