Latvijas vadošā esporta komanda Medieval Riga paziņo par sadarbību ar Altero.lv

Medieval Riga viena no spēcīgākajām Baltijas esporta komandām uzsāk sadarbību ar finanšu salīdzināšanas platformu Altero.lv, lai stiprinātu savu dalību lielajā Eiropas esporta čempionātā “ESEA”, kas ilgs no šī gada 3. maija līdz 26. jūnijam.

Esports ir nozare, kas pēdējos gados ir uzņēmusi straujus apgriezienus, piesaistot arvien lielāku sabiedrības uzmanību. Medieval Riga savu darbību ir sākusi 2020. gada janvārī un piedalās tādās esporta disciplīnās kā “Counter-Strike Global-Offensive”, “TrackMania” un “League of Legends”, un gada laikā ir kļuvusi par Latvijas pieckārtēju čempionu, un jau ilgstoši piedāvā komandas spēļu tiešraides Youtube kanālā. Savukārt, Eiropas esporta čempionātā pagājušajā sezonā Medieval Riga, ieguva 3. vietu no 169 eiropas komandām, un šogad plāno iekļūt sezonas palyoffos un cinīties par vietu iekļūt jau augstākā divīzijā, un būt soli tuvāk lielajai skatuvei.

 

“Sadarbība ar Altero.lv, mums palīdzēs īstenot mērķus un pakāpeniski tuvoties pasaules elitei. Šī sadarbība ir ne tikai palīdzīga roka, kas vēlreiz pierāda, ka ejam pareizajā virzienā, bet arī, no visas sirds cerot, ilglaicīgai draudzībai starp Medieval Riga un Altero.lv

Šī sadarbība palīdzēs komandām aizvadīt treniņu procesu kvalitatīvāk, piesaistot papildu cilvēkus pie mūsu projekta. Uzskatām, ka esam nokomplektējuši ļoti stipru sastāvu un šis ir tikai pats, pats sākums” stāsta Ralfs Blumbergs SIA Medieval Gaming Valdes loceklis

 

Altero.lv vadītājs Artūrs “BaXeR” Kostins: “Agrāk pats piedalījos vairākos tiešsaistes un LAN turnīros, arī vairākās WCG atlases kārtās, un atceros kā Nils Ušakovs atbalstīja e-sportu sarīkojot vērienīgu turnīru, kurā varēja piedalīties spēlētāji no Baltijas. Toreiz praktiski neviens nekad nevarēja saņemt jebkāda veida atlīdzību par labu spēli. Latvijā ir talantīgi spēlētāji, tomēr “izsisties” agrāk nebija tik viegli. Šobrīd attīstoties tehnoloģijām un mediju komunikācijas kanāliem, atbalsts ir krietni lielāks. Mēs Altero.lv esam par esporta attīstību Latvijā, novēlām spēlētājiem labus panākumus un ceram uz veiksmi starptautiskā arēnā.”

Medieval RIGA x ALTERO komandu pārstāv jaunie Latvijas talanti. Komanda sastāv no pieciem spēlētājiem. Roberts “Frip” Poļakovs (18) , Martins “shadiy” Gūtmanis C (18), Edgars “rabbit” Brečš (19), Arvis “CaptaiN” Kārkliņš (21) , Kristers “Brens” Brensons (20).

 

Counter-Strike komanda piedalās dažādās sacensībās un ir ieguvusi vērā ņemamus rezultātus. Pagājušajā Eiropas ESEA Intermediate 36 sezonā  Medieval Riga starp 169 komandām ierindojās 5. vietā un play-off izspēlēs palika 3-4. vietā. Taču veiksmīgi kvalificējās līgu augstāk ESEA MAIN 37 sezonā. Šobrīd komanda aizvada regulāro sezonu, kur divās spēlēs ir ieguvušas uzvaras pār Dānijas “Join the Force” un Polijas “ VixitGG” komandām. Latvijā komanda šobrīd dominē pēc sasniegtajiem rezultātiem. Šobrīd “Ghetto Games” organizētajā “Ghetto eGames” turnīrā no 4 turnīriem ierindojas 3 vietā.

 

Trackmania komandu pārstāv Oskars “SRK” Zvejnieks (22). Trackmania komandas pārstāvis veiksmīgi ņem dalību Baltijas Trackmania sacensībās un ieņem godalgotas vietas, kā arī veiksmīgi startē Eiropas kvalifikāciju turnīros.

SAŅEM saulesbrilles! Aizpildi salīdzināšanas pieteikumu ar PROMO KODU.

Lai iegūtu saulesbrilles, ieraksti promo kodu: SAULE, aizpildot salīdzināšanas pieteikumu BEZ MAKSAS. Akcija spēkā no 2021. gada 1. līdz 30. jūnijam.

WANTED: UX/UI designer

Are you interested in shifting consumer behaviour? Are you interested to be a part of rapidly growing Latvian FinTech start-up?

WANTED: Marketinga guru

Altero ir finanšu salīdzināšanas platforma, kur klients īsā laikā var saņemt banku un citu kredītdevēju individuālus kredīta piedāvājumus vienuviet, un izvēlēties izdevīgāko. Altero platformā ir iespējams salīdzināt gan privātpersonām, gan juridiskajām personām kredītu piedāvājumus, tai skaitā apdrošināšanas piedāvājumus un banku norēķinu kontu piedāvājumus. Kopš 2019. gada aprīļa Altero veiksmīgi darbojas Lietuvā, un no 2020.gada augusta Altero pakalpojums ir pieejams arī Igaunijā. Meklējam savu mārketinga guru!

Finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv sadarbības partneru lokam pievienojas AS Expobank!

Altero.lv finansējuma salīdzināšana uzņēmējiem ir pieejama jau kopš 2019.gada. AS Expobank pievienošanās Altero.lv platformai papildinās lielāku investīcijas projektu finansēšanas pieejamību Altero klientiem.