Latvijas vadošā esporta komanda Medieval Riga paziņo par sadarbību ar Altero.lv

Medieval Riga viena no spēcīgākajām Baltijas esporta komandām uzsāk sadarbību ar finanšu salīdzināšanas platformu Altero.lv, lai stiprinātu savu dalību lielajā Eiropas esporta čempionātā “ESEA”, kas ilgs no šī gada 3. maija līdz 26. jūnijam.

Latvijas vadošā esporta komanda Medieval Riga paziņo par sadarbību ar Altero.lv

Esports ir nozare, kas pēdējos gados ir uzņēmusi straujus apgriezienus, piesaistot arvien lielāku sabiedrības uzmanību. Medieval Riga savu darbību ir sākusi 2020. gada janvārī un piedalās tādās esporta disciplīnās kā “Counter-Strike Global-Offensive”, “TrackMania” un “League of Legends”, un gada laikā ir kļuvusi par Latvijas pieckārtēju čempionu, un jau ilgstoši piedāvā komandas spēļu tiešraides Youtube kanālā. Savukārt, Eiropas esporta čempionātā pagājušajā sezonā Medieval Riga, ieguva 3. vietu no 169 eiropas komandām, un šogad plāno iekļūt sezonas palyoffos un cinīties par vietu iekļūt jau augstākā divīzijā, un būt soli tuvāk lielajai skatuvei.

 

“Sadarbība ar Altero.lv, mums palīdzēs īstenot mērķus un pakāpeniski tuvoties pasaules elitei. Šī sadarbība ir ne tikai palīdzīga roka, kas vēlreiz pierāda, ka ejam pareizajā virzienā, bet arī, no visas sirds cerot, ilglaicīgai draudzībai starp Medieval Riga un Altero.lv

Šī sadarbība palīdzēs komandām aizvadīt treniņu procesu kvalitatīvāk, piesaistot papildu cilvēkus pie mūsu projekta. Uzskatām, ka esam nokomplektējuši ļoti stipru sastāvu un šis ir tikai pats, pats sākums” stāsta Ralfs Blumbergs SIA Medieval Gaming Valdes loceklis

 

Altero.lv vadītājs Artūrs “BaXeR” Kostins: “Agrāk pats piedalījos vairākos tiešsaistes un LAN turnīros, arī vairākās WCG atlases kārtās, un atceros kā Nils Ušakovs atbalstīja e-sportu sarīkojot vērienīgu turnīru, kurā varēja piedalīties spēlētāji no Baltijas. Toreiz praktiski neviens nekad nevarēja saņemt jebkāda veida atlīdzību par labu spēli. Latvijā ir talantīgi spēlētāji, tomēr “izsisties” agrāk nebija tik viegli. Šobrīd attīstoties tehnoloģijām un mediju komunikācijas kanāliem, atbalsts ir krietni lielāks. Mēs Altero.lv esam par esporta attīstību Latvijā, novēlām spēlētājiem labus panākumus un ceram uz veiksmi starptautiskā arēnā.”

Medieval RIGA x ALTERO komandu pārstāv jaunie Latvijas talanti. Komanda sastāv no pieciem spēlētājiem. Roberts “Frip” Poļakovs (18) , Martins “shadiy” Gūtmanis C (18), Edgars “rabbit” Brečš (19), Arvis “CaptaiN” Kārkliņš (21) , Kristers “Brens” Brensons (20).

 

Counter-Strike komanda piedalās dažādās sacensībās un ir ieguvusi vērā ņemamus rezultātus. Pagājušajā Eiropas ESEA Intermediate 36 sezonā  Medieval Riga starp 169 komandām ierindojās 5. vietā un play-off izspēlēs palika 3-4. vietā. Taču veiksmīgi kvalificējās līgu augstāk ESEA MAIN 37 sezonā. Šobrīd komanda aizvada regulāro sezonu, kur divās spēlēs ir ieguvušas uzvaras pār Dānijas “Join the Force” un Polijas “ VixitGG” komandām. Latvijā komanda šobrīd dominē pēc sasniegtajiem rezultātiem. Šobrīd “Ghetto Games” organizētajā “Ghetto eGames” turnīrā no 4 turnīriem ierindojas 3 vietā.

 

Trackmania komandu pārstāv Oskars “SRK” Zvejnieks (22). Trackmania komandas pārstāvis veiksmīgi ņem dalību Baltijas Trackmania sacensībās un ieņem godalgotas vietas, kā arī veiksmīgi startē Eiropas kvalifikāciju turnīros.

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
23.03.2023.

Smart ID. Gudrs veids sevis identificēšanai.

Smart ID ir elektronisks rīks, kas ļauj mums ērtā un drošā veidā sevi identificēt tiešsaistē, saņemt elektroniskus pakalpojumus un parakstīt dokumentus ar pāris klikšķiem. Vienreiz instalējot Smart ID savā viedtālrunī un apstiprinot to ar internetbanku vai ID dokumentu, piekļuve virtuālajiem pakalpojumiem kļūst patiesi virtuāla un varam praktiski aizmirst par stāvēšanu rindās.

10.03.2023.

Ko svarīgi zināt par KASKO?

Burtu salikums KASKO ir zināms ikvienam automašīnas īpašniekam. Termins radies no spāņu valodas vārda casco, kas apzīmē auto korpusu jeb virsbūvi, taču apdrošināšanas pasaulē ar vārdu KASKO saprotam brīvprātīgu sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus Tava transportlīdzekļa bojājumu gadījumā neatkarīgi to tā, kurš bijis vainīgs.

28.02.2023.

Kā bērniem iemācīt labus naudas paradumus?

Rūpējoties par bērnu labklājību nākotnē, pārdomātus un gudrus finanšu paradumus svarīgi iemācīt jau šodien. Bērnībā iesētās zināšanas un uzskati visbiežāk paliek ar cilvēku visa viņa mūža garumā un ir pamats kā veselīgai attieksmei pret naudu, tā finansiālajai stabilitātei.