Naudas horoskops 2020. gadam: gada finanšu astroloģiskā prognoze

Naudas horoskops 2020. gadam: gada finanšu astroloģiskā prognoze

Auns (21. marts ‒ 20. aprīlis)

2020. gada naudas horoskops sola labu periodu finansiālā ziņā ar ievērojamiem ieguvumiem.

2020. gadā Auniem nauda ir kā ceļojumu pase, kas ļaus doties piedzīvojumos, ‒ salokāms papīrs, kas ļauj tiem braukt šurpu turpu un darīt ko vien vēlas. Auniem patīk nauda, bet nauda viņiem nav galvenais. Viņi ne tik ļoti pievērš uzmanību drošībai, un diez vai mērķis Nr.1 2020. gadā tiem būs lielas naudas uzkrāšana.

Šajā gadā Auni pret naudu attieksies drosmīgi un pārliecināti. Viņi tic, ka “kaut kas jau parādīsies” pat tad, kad situācija nav pārāk daudzsološa. Sirdī Auni ir ļoti devīgi cilvēki un 2020. gadā aizdos jums naudu, ja viņiem būs lieka kapeika.

Aunu lielākā finansiālā kļūda ir steidzīgums un ugunīgā daba. Auni mēdz dzīvot un tērēt naudu impulsīvi. Viņu moto ir “Dzīvo tagad, maksā vēlāk” un bieži vien viņi iedzīvojas mīnusos, pirms saņem nākamo algu.

Vērsis (21. aprīlis ‒ 21. maijs)

Vērši ir vieni no Zodiaka labākajiem naudas pelnītājiem: viņi burtiski mīl naudu un 2020. gads viņiem solās būt labs finansiālā ziņā.

Vēršiem nauda nozīmē vienkārši drošību. Vērši ir praktiski un reālistiski un zin, ka bez naudas tālu nevar aiziet. 2020. gadā viņi ļoti cītīgi strādās, lai izveidotu ērtu dzīvesveidu, un tad varētu sacelt kājas gaisā un atpūsties.

Vēršu naudas pelnīšanas prasmes ir neatkārtojamas: viņi teicami spēj saplānot budžetu, viņiem patīk laikā maksāt rēķinus un viņi nekad nezaudē kontroli pār naudu.

Vērši uzmanīgi rīkojas ar naudu, bet arī ir diezgan devīgi.

Dvīņi (22. maijs ‒ 21. jūnijs)

2020. gadā Dvīņiem nav daudz jāuztraucas par naudu, un šajā gadā finansiālā drošība nav viena no viņu galvenajām prioritātēm.

Dvīņi uztver naudu kā līdzekli izklaidei un kultūrai, un vērtē to tā galvenokārt tāpēc, ka tā ļauj viņiem būt mobiliem.

Attapīgie Dvīņi māk pelnīt naudu, bet viņiem tas ātri apnīk, un viņi bieži vien atmet ar roku projektiem pirms tie ir pabeigti. Viņi ir teicami automobiļu tirgotāji un bieži vien viņiem rodas daudz labu ideju.

Dvīņiem ļoti labi padodas pārdošana un darījumu slēgšana, un, ja iesaistāties darījumos ar Dvīņiem, nezaudējiet modrību! Devīgie Dvīņi reizēm apjūk finanšu detaļās: ideālā pasaulē viņi labprātāk nodod visas naudas lietas sava partnera rokās.

Vēzis (22. jūnijs ‒ 23. jūlijs)

2020. gadā Vēžiem būs maģiska veiksme attiecībā uz naudu un šajā gadā varēs tikai apskaust viņu finansiālās prasmes un izveicību.

2020. gadā Vēži savā bankas kontā sagaidīs daudz naudas. Nauda ir Vēžu “čaula” un tās pelnīšana vairo viņu pašpārliecinātību. Vēžiem teicami padodas saplānot mājsaimniecības budžetu un ilgstoši iztikt ar pāris eiro.

Ja jūsu partneris ir Vēzis, varat atslābināties un ļaut tam darboties.

Vēži ir ļoti rūpīgi, gandrīz skopi un labprātāk ļauj citiem maksāt rēķinus. Taču Vēži allaž labprāt dod naudu labdarībai un ir gatavi palīdzēt radiniekiem, kuri ir nonākuši grūtībās.

Lauva (24. jūlijs ‒ 23. augusts)

Greznību mīlošās Lauvas uzskata, ka nauda pastāv tikai vienam mērķim, ‒ lai palīdzētu tiem paust savu uzskatu, ka viņi ir pelnījuši labāko dzīvē.

Lauvas uztver naudu kā līdzekli labākai dzīvei, un būdami Zodiaka “karaliskā” zīme bieži vien viņi dzīvo pāri saviem līdzekļiem.

Radošajām, talantīgajām Lauvām bieži vien labi padodas naudas pelnīšana, bet tie reti kad ir tik centīgi un motivēti, ja runa ir par grāmatvedības kārtošanu.

2020. gadā viņiem budžeta lietu sabalansēšana liksies ļoti garlaicīga (visa tā sīkumainā ņemšanās ar ienākumiem un izdevumiem), kā rezultātā viņi var ieslīgt parādos.

2020. gadā Lauvas centīsies atrisināt savas finanšu problēmas, aizņemoties naudu. Lauvas ir patiesi devīgi cilvēki un būdami Zodiaka karaļi, labprāt maksā par citiem.

Viņi allaž domā, ka nauda kaut kur parādīsies, kad tā būs nepieciešama, un parasti tā arī notiek.

Jaunava (24. augusts ‒ 23. septembris)

Šogad Jaunavas daudz uztrauksies par finansēm, tādēļ nauda bankas kontā viņām nozīmēs sirdsmieru. Jaunavas ļoti paļaujas uz sevi un labprāt pašas maksā par visu.

Jaunavas nekad nespēj rast mieru, kamēr nebūs nodrošinājušas sevi, pat tad, ja tās ir uzkrājušas lielākas naudas summas, viņām tik un tā būs grūti atlaist grožus. Jaunavas uzskata, ka “var atgadīties jebkas”, tādēļ viņām patīk allaž būt uz visu gatavām.

Ja runa ir par naudas pārvaldīšanu, vairumam Jaunavu tas ļoti labi padodas. 2020. gadā tām izcili padosies grāmatvedības sabalansēšana, un nekad nepazudīs neviens cents.

Viņas labi var iztikt ar nelielu naudas summu un pat radīt iespaidu, ka tas ir jautri.

Jaunavas reti kad pārtērējas vai aizdod naudu, un tā pat var visai nosodoši izturēties pret cilvēkiem, kuri tā dara.

Svari (24. septembris ‒ 23. oktobris)

Svariem patīk nauda, jo tā ļauj viņiem baudīt dzīvi, ‒ tā ir kā apzeltīta garantēta biļete uz visiem dzīves labumiem.

Vairumam Svaru ir augsts pašnovērtējums un 2020. gadā tie baudīs augstu dzīves līmeni. Viņi ne pārāk uztraucas par drošību, un parasti visnotaļ relaksēti attiecas pret naudas jautājumiem.

Pārsvarā Svariem gluži labi padodas naudas pārvaldīšana, lai gan tie labāk atstāj svarīgus lēmumus par naudu saviem partneriem. Tādējādi, ja naudas lietās kaut kas neizdodas, viņi ir bez vainas. 2020. gadā Svari nelabprāt maksās rēķinus, un rīkosies visai ekstravaganti.

Sirdī viņi ir visai devīgi un palīdzēs saviem partneriem, ja būs nepieciešams.

Skorpions (24. oktobris ‒ 22. novembris)

Šī vairāk par visām citām ir finanšu spēka zīme, un 2020. gadā Skorpioni var kļūt gluži vai apsēsti ar naudas pelnīšanu.

Nauda viņiem nozīmē varu un kontroli, tādēļ tie tik ļoti alkst pēc tās. Daži (kā Bils Geitss (Bill Gates)) kļūst par miljardieriem. Mazāk veiksmīgi Skorpioni šogad var nonākt trūkumā. Skorpioni prot gluži labi rīkoties ar naudu, bet tie mēdz būt pārlieku kontrolējoši.

Nemaz nemēģiniet viņiem teikt, ko darīt, jo tas nenovedīs pie laba! Noslēpumainie Skorpioni reizēm krīt kārdinājumā maldināt nodokļu inspekciju, un nekad neatklās jums cik daudz naudas tiem ir bankas kontā.

Reizēm viņi pat izliksies, ka ir nabagi, lai gan patiesībā tiem ir noslēptas lielas bagātības.

Ja aizdosiet Skorpionam naudu, noteikti saņemsiet to atpakaļ.

Strēlnieks (23. novembris ‒ 21. decembris)

2020. gadā Strēlnieks būs Zodiaka veiksmīgākā zīme naudas lietās, un daudziem pat spīd veiksme kļūt par miljonāriem.

Ironiski, ka Strēlniekiem patīk, ka tiem ir daudz skaidras naudas, bet paši nemaz tik daudz par naudu nedomā. Nauda viņiem ir kā ceļš uz brīvību, nevis lieta, kuru tie kāro iegūt, lai justos “droši”.

Izšķērdīgie Strēlnieki mēdz dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Kad naudas sāk pietrūkt, tie māk strauji savilkt jostas. Strēlniekiem patīk spekulēt un šīs spekulācijas bieži vien atmaksājas. Vienā dienā tiem var būt makā pēdējais cents, bet nākamajā dienā tie uzzina, ka ir laimējuši lielajā loterijā.

Bezrūpīgie Strēlnieki ar vieglu roku aizdod naudu un tikpat viegli to arī aizņemas.

Kas attiecas uz finanšu plānošanu, viņi labāk paļaujas uz veiksmi un neaizraujas ar naudas skaitīšanu.

Mežāzis (22. decembris ‒ 20. janvāris)

Uzmanīgie, piesardzīgie Mežāži 2020. gadā naudas lietas uztvers ļoti nopietni. Viņi parasti nāk no nabadzīgām ģimenēm, tādēļ naudas esamība liek tiem justies droši.

Uz biznesu orientētie Mežāži nereti kļūst par miljonāriem, lai gan mēdz izsisties tikai pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas.

Mežāži ir taupīgi, un cilvēki mēdz viņus dēvēt par skopiem. Taču tiem lieliski padodas naudas pārvaldīšana, un viņi spēj iztikt ilgu laiku ar nelielu naudas summu.

Pēc dabas būdami pesimisti, viņi mīl plānot nākotni. Vienīgā problēma: Mežāži uzskata, ka vienmēr zin labāk!

Šajā gadā viņi, visticamāk, aizņemsies naudu nekustamā īpašuma hipotēkai vai biznesa investīcijām, bet, ja vēlaties no viņiem aizņemties naudu, labāk meklējiet to citur.

Ūdensvīrs (21. janvāris ‒ 19. februāris)

Ūdensvīrs ir viena no Zodiaka zīmēm, kas šogad vismazāk domās par naudu, ‒ šie cēlie, gaisīgie intelektuāļi parasti domā par jebko citu, izņemot naudu.

Nav jau tā, ka miljonāru sarakstos nebūtu Ūdensvīru, ‒ pateicoties viņu ģenialitātei, bieži vien tie ir visai turīgi cilvēki.

Taču parasti viņi nejauši tiek pie bagātībām un neuztver naudu pārāk nopietni. Nauda viņiem ir tikai “papīrs ar cipariem” un viņi zin, ka drošības sajūta ir meklējama sevī pašā.

Ūdensvīri ir devīgi pēc savas dabas un allaž aizdos naudu, ja tiem pašiem tā ir. Viņu dzīvesveids bieži vien ir pieticīgs un viņi nemīl pārtērēties. Lai gan viņu gaume ir pieticīga, nereti viņi bezrūpīgi rīkojas ar naudu.

Ūdensvīri dzīvo savā pasaulē, un 2020. gadā tie gluži vienkārši var aizmirst samaksāt rēķinus.

Modernas programmatūras parasti ir labākais veids, kā likt viņiem pievērst uzmanību savām naudas lietām.

Zivis (20. februāris ‒ 20. marts)

Ja runa ir par naudu, 2020. gadā Zivis gaida daudz pārsteigumu.

Viņas var likties nenoteiktas un nepraktiskas, bet patiesībā šajā gadā naudas lietās rīkosies visnotaļ gudri.

Tā vai šā, Zivis vienmēr kaut kā iztiek ... Viņas uztver naudu kā līdzekli, ar kura palīdzību iepriecināt cilvēkus, ‒ tāda ir naudas galvenā funkcija viņu dzīvē. Pat ja Zivs ir bagātas, viņas attieksme pret naudu ir “viegli nāk, viegli iet”. 

Labsirdīgās Zivis allaž būs gatavas viegli aizdot naudu citiem, un tad sev par nelaimi atklāt, ka pašām vairs nav palicis ar ko samaksāt rēķinus! Tad Zivis kritīs panikā un aiztaisīs finanšu caurumus līdz atkal nauda ieplūdīs.

Avots: yearly-horoscope.org   

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!