Naudas horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas 2021. gadā.

Naudas horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Auns (21.03-20.04) “Dzīvo tagad, maksā vēlāk!”


2021. gada naudas horoskops liecina par labu periodu finanšu ziņā ar ievērojamām izaugsmes iespējām. 2021. gadā Nauda Aunam ir kā zaļā pase piedzīvojumiem - salokāmi papīrīši, kas ļauj viņiem iet un darīt to, ko viņi vēlas ar savu dzīvi. Auniem patīk nauda, ​​bet tas nav priekš viņiem svarīgākais. Redz, viņi nav tik ļoti uz drošību orientēti un milzīgas naudas kaudzes nopelnīšana diez vai būs viņu “numur viens” mērķis 2021. gadā. Šogad Auna attieksme pret naudu pārsvarā ir drosmīga un pārliecināta. Viņiem ir ticība, ka “kaut kas parādīsies”, pat ja viss izskatās drūmi. Auni ir dāsni cilvēki savā sirdī, un 2021. gadā aizdos jums naudu, ja viņiem būs kas palicis pāri. Viņu galvenā finansiālā neveiksme tomēr ir viņu ugunīgais raksturs. Auni kā grupa mēdz dzīvot un tērēt impulsam: “Dzīvo tagad, maksā vēlāk” ir viņu moto - un viņiem bieži sanāk savilkt jostas, pirms nāk nākamā alga. Esiet piesardzīgs arī aizdodot viņiem naudu - viņi var vienkārši aizmirst to atmaksāt!


Vērsis (21.04-21.05) Vērša naudas prasmēm nav konkurences


Vērši ir viens no zodiaka labākajiem naudas pārvaldniekiem - viņiem ļoti patīk šīs lietas, un sagaidāms, ka 2021. viņiem būs lielisks gads finanšu jomā. Nauda Vērsim nozīmē tīru un vienkāršu drošību. Vērši ir praktiski un reālistiski, un viņi zina, ka bez skaidras naudas tālu netikt. Viņi 2021. gadā strādās ļoti smagi, lai izveidotu ērtu dzīvesveidu, lai vēlāk uzslietu kājas un atpūstos! Vērša naudas prasmēm nav konkurences: viņi lieliski pārvalda budžetu, piemēram, maksā rēķinus laikā un nekad nezaudē ne centa. Viņiem nepatīk būt parādā, un nepatīk pirkt uz kredīta. Vērši ir uzmanīgi ar savu naudu, taču arī viņi ir diezgan dāsni. Ja vēlaties viņus patiesi satraukt, pamēģini paslēpt viņu maku.


Dvīņi (22.05-21.06) Var gudri pelnīt naudu, taču tiem ātri paliek garlaicīgi


2021. gadā Dvīņiem nav pārāk lielas bažas par naudu, un finansiālā drošība nav viena no viņu galvenajām prioritātēm šogad. Viņi galvenokārt uztver naudu kā aizraušanos un kultūras caurlaidi - un to visvairāk vērtē tāpēc, ka tā kalpo viņu mobilitātei! Ātri domājošie Dvīņi var gudri pelnīt naudu, taču viņiem ļoti ātri paliek garlaicīgi, un viņi bieži atsakās no projektiem ilgi pirms beidzot sasniedz vēlamo. Viņi ir lieliski tirgotāji un prot ātri ģenerēt idejas. Dvīņi ir lieliski pārdevēji un darījumu veicēji, un, jums ir jāsadarbojas ar dvīni, paturiet asprātības pie sevis! Dāsnie dvīņus dažkārt mulsina finanšu nianses  - un ideālā pasaulē viņi visus savus naudas jautājumus deleģētu partnerim.


Vēzis (22.06-23.07) 2021. gadā ienesīs daudz naudas


Vēžiem 2021. gadā ir „maģisks pieskāriens” naudai un viņu finansiālās prasmes un izcilība šogad tiks apskausta. Krabji 2021. gadā ienesīs daudz naudas. Nauda ir tā teikt vēža “apvalks”, un tās pelnīšana palīdz palielināt viņu pašpārliecību. Vēži lieliski pārvalda mājsaimniecības budžetus un spēj ar katru eiro iegūt maksimālo. Tātad, ja jums ir Vēzis kā partneris, vienkārši atpūtieties un ļaujiet viņiem ar to tikt galā! Viņi tomēr ir piesardzīgi līdz skopumam un dod priekšroku tam, ka citi maksā rēķinus. Bet viņi vienmēr nepiespiesti ziedo labdarībai - un labprāt palīdzēs radiniekiem, kuriem tas ir vajadzīgs.


Lauva (24.07-23.08) “Nauda parādīsies, kad tā būs nepieciešama!”


Greznību mīlošās Lauvas domā, ka nauda pastāv tikai - lai palīdzētu viņiem paust pārliecību, ka viņi ir pelnījuši labāko dzīvē! Lauvas naudu uztver kā labas dzīves caurlaidi, un kā zodiaka “karaliskā” zīme viņi bieži dzīvo pāri saviem līdzekļiem. Radoši, talantīgi lauvas bieži izceļas naudas pelnīšanā, taču viņi reti ir tik dedzīgi un motivēti, lai veiktu savu grāmatvedību! 2021. gadā budžeta sabalansēšana viņiem šķitīs ļoti garlaicīga (visi tie, kam ir maz ieņēmumu), kā rezultātā viņi var nonākt parādos. 2021. gadā viņi mēģinās atrisināt savas finansiālās problēmas, aizņemoties vairāk no bankas! Lauvas ir patiesi dāsni cilvēki, un kā zodiaka monarhi viņiem patīk uzsaukt citiem. Viņi vienmēr paļaujas uz to, ka nauda parādīsies, kad tā būs nepieciešama, un galu galā tā parasti notiek.


Jaunava (24.08-23.09) Reti iztērē vai aizdod savu naudu


Šogad Jaunavas daudz uztrauksies par finansēm, tāpēc nauda bankā nozīmēs sirdsmieru. Viņas ir ļoti pašpaļāvīgas un viņām patīk “maksāt savu ceļu” finansiāli. Tātad, kamēr viņas nav izveidojušas sev zināmu drošību, viņas nekad, nekad neatpūšas - pat tad, kad viņas ir daudz iekrājušas, viņām ir grūti apastāties! Jaunavas uzskata, ka “viss var notikt”, tāpēc viņām vienmēr patīk būt pilnībā sagatavotām! Runājot par naudas pārvaldīšanu, lielākā daļa Jaunavu ir patiesi apdāvinātas. 2021. gadā viņas ģeniāli pārvaldīs savas finanses un nekad nezaudēs ne centa. Viņas arī prot labi iztikt ar mazākiem līdzekļiem, un padara to par izpriecu. Jaunavas reti iztērē vai aizdod savu naudu - un var ļoti neatbalstīt tos, kas to dara!


Svari (24.09-23.10) Naudu uztver kā baudas pasi


Svariem patīk nauda, ​​jo viņi to uztver kā baudas pasi - garantētu biļeti ar zeltītām malām uz visām dzīves smalkākajām lietām! Lielākajai daļai svaru pašnovērtējums ir augsts un viņu dzīves līmenis 2021. gadā būs labs. Tomēr viņi nav tik ļoti uztraukušies par drošību un parasti ir diezgan mierīgi attiecībā uz naudu. Pārsvarā viņi ir diezgan kompetenti rīkoties ar savu skaidro naudu, kaut arī viņi nolemj nozīmīgus naudas lēmumus atstāt partneru ziņā. Tādā veidā viņus nevar vainot, ja šie naudas jautājumi noiet greizi! Svari 2021. gadā vilks garumā, kad būs jāmaksā rēķini un viņi būs diezgan ekstravaganti. Viņi tomēr ir dāsnas dvēseles un vajadzības gadījumā izpirks partnerus.

 

Skorpions (24.10-22.11) Nauda nozīmē varu un kontroli


Šī, pāri visiem, ir finanšu spēka zīme un 2021. gadā Skorpioni var kļūt pilnībā apsēsti ar naudas pelnīšanu. Nauda nozīmē varu un kontroli, un tāpēc viņi to alkst. Daži, piemēram, Bils Geitss, nonāk miljardieru lomā. Bet Skorpioni, kuriem veicas mazāk, šogad var kļūt par bankrotu. Skorpioni diezgan labi rīkojas ar savu naudu, taču viņi mēdz būt pārāk kontrolējoši. Mēģiniet viņiem pateikt, kā rīkoties un tā ir katastrofas recepte! Noslēpumainajiem Skorpioniem dažreiz rodas kārdinājums maldināt nodokļu dienestu un viņi nekad, nekad un nekad nepateiks, cik daudz skaidras naudas viņiem ir bankā. Dažreiz viņi pat izliekas, ka ir bešā, kad patiesībā viņiem ir pietiekami daudz iekrājumu! Taču, aizdodiet naudu Skorpionam, un jūs noteikti to atgūsiet.

 

Strēlnieks (23.11- 21.12) Daudzi 2021. nonāks miljonāru sarakstā


Strēlnieks ir visveiksmīgākā naudas zīme zodiakā 2021. gadā - un daudzi strēlnieki nonāks miljonāru sarakstā. Ironiski, ka strēlniekiem patīk, ka viņiem ir daudz skaidras naudas, taču viņi nedomā par naudu. Nauda ir viņu brīvības pase, tā nav lieta, kurai viņiem ir jābūt, lai viņi justos “droši”. Tērēt mīlošie strēlnieki mēdz dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Bet, kad bilance ir zema, viņi var diezgan raiti pievilkt jostas. Strēlniekiem patīk spekulēt, un viņu "nojautas" bieži atmaksājas. Kādu dienu viņi būs nonākuši līdz pēdējiem centiem - un nākamajā viņi atklās, ka ir uzvarējuši lielajā loterijā! Brīvi un vienkārši Strēlnieki aizdod savu naudu un arī to aizņemas diezgan brīvi. Tomēr, ciktāl tas attiecas uz finanšu plānošanu, viņi labprātāk paļaujas uz “veiksmes jaunkundzi” un reti apstājas un skaita centus!

Mežāzis (22.12-20.01) Uzņēmīgi mežāži bieži kļūst par miljonāriem


Piesardzīgie mežāži 2021. gadā pret naudu izturēsies ļoti nopietni. Viņi bieži nāk no nabadzīgām ģimenēm, tāpēc, ja viņiem ir nauda, ​​viņi jūtas droši. Uzņēmīgi mežāži bieži kļūst par miljonāriem - kaut arī ne ātrāk par 40 gadu vecumu. Mežāži ir taupīgi, un cilvēki tos bieži sauc par skopiem. Bet viņi lieliski prot skaitīt centus un var likt katram eiro stiept garumā. Pēc dabas būdami pesimisti, viņiem vienmēr patīk plānot nākotni. Vienīgā problēma ir tā, ka viņi uzskata, ka vienmēr zina vislabāk! Šogad viņi, iespējams, aizņemas naudu nekustamā īpašuma hipotēkai vai biznesa ieguldījumam - un, ja jūs pats meklējat aizdevumu, vislabāk to pajautāt citur.


Ūdensvīrs (21.01-19.02) Nauda ir “tikai papīra gabali ar cipariem”


Ūdensvīrs šogad ir viena no zodiaka zīmēm, kas vismazāk domā par naudu, un viņu cēlais, gaisīgais intelekts parasti tiek fiksēts uz visu, izņemot naudu. Nav tā, ka Ūdensvīra miljonāri nepastāv - pateicoties viņu “ģēnialitātei”, viņu ir diezgan daudz! Bet viņi parasti kļūst bagāti nejauši un naudu neuztver tik nopietni. Nauda ir “tikai papīra gabali ar cipariem”, un viņi zina, ka drošība nāk no iekšienes. Ūdensvīri savā sirdī ir dāsni cilvēki, un vienmēr aizdos naudu, ja to būs dabūjuši. Viņu dzīvesveids bieži ir taupīgs, un viņiem nepatīk pārtērēt. Lai gan viņu gaume ir pieticīga, viņi bieži vien ir diezgan neuzmanīgi pret naudu. Viņi dzīvo savā pasaulē un 2021. gadā viņi varētu aizmirst maksāt rēķinus! Mūsdienu izstrādātās aplikācijas parasti ir labākais stimuls, lai vērstu viņu uzmanību pret bankas kontu saturu.


Zivis (20.02-20.03) Attieksme pret naudu ir “viegli nāk, viegli iet”


Runājot par naudu, Zivis 2021. gadā ir pilns pārsteigumu. Tie šķitīs neskaidri un nepraktiski, taču patiesībā viņi šogad diezgan gudri apiesies ar savu skaidro naudu. Tā vai citādi, viņi vienmēr tiek galā Zivis naudu uzskata par līdzekli, kas cilvēkus iepriecina - tā ir viņu galvenā funkcija dzīvē. Pat tad, kad atrodat turīgas Zivis, viņu attieksme pret naudu ir “viegli nāk, viegli iet”. Maigas sirds Zivis diezgan brīvi aizdos savu naudu citiem - un tad atklās, ak, šausmas!, viņiem nav pietiekami daudz, lai apmaksātu rēķinus! Tad viņi kritīs panikā un nocels finanšu lūkas - līdz nauda atkal ieplūdīs, kad pienāks kārtējā jautrība!


Raksta avots: https://www.yearly-horoscope.org/horoscope-2021/money/

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!