Novembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas Novembrī!

Novembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

 


AUNS (21.03-20.04)

Auniem šis ir visai pozitīvs mēnesis – tas sākas ar labu veiksmes devu, kas dos atbalstu gandrīz visām dzīves jomām. Īpaši labs laiks mācībām, attiecībām ar skolotājiem, priekšniekiem, arī tēvu. Nav izslēgts, ka būs vēlme doties kādā ceļojumā un šomēnes ir visas iespējas to darīt.
Sākot no novembra trešās dekādes ienākumi augs un kopumā lielisks laiks savu sapņu un vēlmju piepildījumam – zvaigznes to atbalstīs.
Ar partnerattiecībām gan uzmanīgāk – skaidrošanās un taisnības cīņas varēs aizsvilināt pat visrāmākos Aunus, vēlams piedomāt pie komunikācijas un labāk šo enerģiju izmantot dažādu citu lietišķu jautājumu sakārtošanai.


Ja esi nolēmis doties ceļot - salīdzini ceļošanas apdrošināšanas iespējas vienuviet un bez maksas

VĒRSIS (21.04-21.05)

Vēršiem šomēnes var sākties kādas pārmaiņas partnerattiecību jomā, būs jāizvērtē savas prioritātes, vienojošais un atšķirīgais. Var būt kādi negaidīti pavērsieni, ja kam ir jāaiziet- tad iespējams šis ir īstais laiks. Vēlams būt uzmanīgiem darba vidē, iespējams būs daudz jāstrādā un daudz emociju šeit. Svarīgi turpināt stiprināt savu imunitāti ar dažādām sportiskām aktivitātēm, režīmu, diētām utt.
Izdevumu joprojām var būt daudz, taču kādam var paveikties arī ar loterijām vai mantojumiem, apdrošināšanu vai arī vienkārši Vēršu partneri būs dāsni novembrī. Mēneša beigas ir sākuma brīdis jaunam posmam karjeras izaugsmei vai jaunas darba vietas atrašanai, situācijas beidzot risinās stabilitātes virzienā.

Saudzē sevi - salīdzini veselības apdrošināšanas iespējas vienu viet un bez maksas.

 

DVĪŅI (22.05-21.06)

 

Dvīņiem novembris var izvērsties par visnotaļ romantisku mēnesi. Ja uz mēneša beigām sanāk doties kādā ceļojumā – visai iespējams, ka kaislības uzjundīs tieši ārpus dzimtās zemes. Tomēr uzmanība uz veselību šomēnes arī aktuāla. Izdevumi saistībā ar to var būt augstāki, nekā plānots. Novembra beigas iezīmē veiksmīga posma sākumu, kurš turpināsies līdz pavasarim. Šis ir lielisks periods, lai mācītos jaunas lietas gan akadēmiskā veidā, gan arī ceļojot un apgūstot zinības pie kāda garīgā skolotāja. Apziņas paplašināšana, terapijas, kursi, astrologa konsultācija – atrodiet veidu, kā transformēt savu domāšanu, lai sasniegtu sev vēlamos rezultātus. Ārzemes būs aktuālas – kā ceļojumi, tā sadarbības partneri no tām


Nekustamā īpašuma kredīta iespējas vienu viet un bez maksas.

 

VĒZIS (22.06-23.07)

Vēžiem daudz notikumu un nemieru mājas vidē – varbūt kas jāremontē, jālabo vai arī iespējams visi ģimenes locekļi šomēnes strādā no mājām un tādēļ liela enerģijas koncentrācija, aktivitātes un komunikācija būs tieši šeit. Lai gan Vēži pēdējā laikā ir daudz strādājuši pie ienākumu palielināšanas, šis mēnesis dažiem var likt aizņemties, izvērtējiet uzmanīgi, vai tiešām to vajag. Ja finansēs ir jūtama nepietiekamība, labāk šo laiku izmantot savu garīgo apvāršņu paplašināšanai.
Uzmanības centrā būs arī bērni- tās var būt visdažādākās pārmaiņas – kādam ir sākusies 1. klase, kāds varbūt jau plāno atstāt ģimenes ligzdu, nomainīt skolu utt.

Kasko un Octa ar viszemāko cenas garantiju vienuviet un bezmaksas

 

LAUVA (24.07-23.08)

Lauvas ir darbos līdz krēpēm, novembrī jo īpaši liels akcents uz mērķu sasniegšanu, būs daudz komunikācijas darba vidē, bet centieties savaldīties, ja viss nenotiek gluži tā, kā to vēlaties. Darbs iespējams ir paņēmis tik daud enerģija, ka Lauvas var justies saguruši un tamdēļ centieties uzpildīt savu bateriju ar kādām radošām izklaidēm – romantiskiem filmu vakariem, gardu mājas ēdienu, ļaujiet sevi paglaudīt. Sākot no mēneša beigām var risināties kādas pārmaiņas mājas un darba vidē- vai nu atkal jāatgriežas ofisā, varbūt ir bijusi plānota pārcelšanās, varūt darba maiņa.
Tāpat arī novembra beigas iezīmē labu partnerību perioda sākumu, kurš ilgs līdz pavasarim – darījumu vai laulību slēgšanai piemērots laiks.

Personalizēti kredītu piedāvājumi vienu viet un bez maksas. Aizpildi, salīdzini un izvēlies.

 

JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavas novembrī būs ļoti nokoncentrējušās uz naudu un uzkrājumu veidošanu, tas nesīs rezultātus, protams, būs arī izdevumi, tomēr tie būs mazāki par ieņēmumiem un šāda bilance Jaunavām dos miera un stabilitātes sajūtu, vismaz uz brīdi. Strādīgajām Jaunavām no mēneša beigām darba būs vēl vairāk un iespējams parādīsies kādas jaunas, labas iespējas kā arī stabilitāte šājā ziņā, ja esat bijuši darba meklējumos. Iespējams kāds ceļojums, komandējums. Sākot no novembra beigām ir iespējams, ka mainīsies vai tiks pārskatīti kādi mēŗķi, dažiem domas var būt par ārzemēm, dažiem vienkārši kursa maiņa. Tāpat arī studējošajiem – vēlams būt uzmanīgiem komunikācijā ar pasniedzējiem, iespējams pat ka kāda Jaunava nomainīs studiju virzienu.

Salīdzini veselības apdoršināšanas iespējas vienu viet un bez maksas.

SVARI (24.09-23.10)

Svari Novembrī būs enerģijas pilni, daudz aktivitāšu, kustības un šķiet, ka visi kaut ko no Jums vēlas. Jau tā sabiedriskajiem Svariem iespējams nāksies vēl vairāk komunicēt un visdrīzāk lielu daļu čatu aizņems tieši romantiska rakstura ziņas. Būs daudz domu un raižu, kā palielināt savus ienākumus, tas liks lauzīt galvu kā arī aktīvi rīkoties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. No mēneša beigām līdz pavasarim ir periods, kad ļoti iespējams ģimenes pieaugums vai arī vienkārši dzīvē var ienākt jauna mīlestība, vai pat atgriezties kāda no pagātnes. Šķiet, ka Svariem pietiks enerģijas visam, vienīgi nesadedziniet sevi cīņās par taisnīgumu un vienlīdzību, ne visiem ir tādi paši vienlīdzības un godīguma principi.

Ceļojumu apdrošināšana vienu viet un bez maksa

 

SKORPIONS (24.10-22.11)

Skorpioni Novembrī labi pelnīs un tikpat intensīvi arī tērēs. Ļoti daudz domu par to, ka apmierināt visas savas vēlmes, kā transformēt savus peļnas veidus, kā labāk un rezultatīvāk strādāt. Mērķtiecības netrūks un tādēļ arī rezultāti neizpaliks. Šomēnes būs akcents pašiem uz sevis transformāciju – varbūt ir jāmaina kādi veci ieradumi, kuri vairs neplalīdz justies labi un ietekmē arī attiecības ar apkārtējiem, jo īpaši savām otrām pusītēm. Vēlams atrast līdzsvaru tajā, cik daudz tērējat sevi citiem un kur ir jūsu pašu labsajūtas, komforta un līdz ar to arī veselības rozbežas.
No mēneša beigām līdz pavasarim ir labs periods dzīvesvietas jautājumu atrisināšanai – ja kāds plānoja pārcelties uz labāku, plašāku mājokli.


Netērē lieki enerģiju - salīdzini patēriņa kredītu piedāvājumus bez maksas.

 

STRĒLNIEKS (23.11-21.12)

Srēlniekiem novembris būs radošuma un mīlestības pilns, daiļā dzimuma pārstāvēm ir īstais laiks brīnumainajām pārvērtībām – jauns matu sakārtojums, vizuāli uzlabojumi, garderobes atjaunošana. Tas, protams, palielinās tēriņus, tomēr ienākumi ir stabili un pārtērēt diez vai sanāks.
Veselībai jāvelta uzmanība un jāizbrīvē laiks tās sakārtošanai. Iespējams, ka daudzi Strēlnieki šobrīd atrodas izolācijā – mājas vidē, kas ir visai neierasti šai sabiedriskajai un piedzīvojumus alkstošaja zīmei. Iespējams kāds izmanto šo laiku mācībām, kādam varbūt tas ir saistīts ar ārzemēm.
No mēneša beigām uzlabojas komunikācija un kustība, labs laiks jaunu zināšanu apguvei un iespējams plānot arī kādu ceļojumu.

Ja Tevi nomāc kredītu saistības - salīdzni pārkreditācijas iespējas vienuviet un bez maksa.

 

MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Mežāžiem darbs būs vēl svarīgāks kā parasti un tur būs daudz dažādu notikumu, iespējams arī saspīlētu situāciju, bet uz mēneša beigām jau visas neskaidrības izkliedēsies. Bērni paņems daudz uzmanības, iespējams nāksies ar viņiem pavadīt daudz laika kopā mājas vidē, izbaudīt šo sabiedrības distancēšanās periodu kopā. Darbs no mājām tagad ir aktuāls daudziem, tomēr Mežāžus tas kaut kādā mērā var īpaši uzvilkt, jo gribas daudz ko izdarīt, bet apstākļi ierobežo un bremzē. Komunikācijā ar paziņām, kolēģiem esiet rezervēti, varbūt atklāsies kādas interesantas lietas, ko nebijāt pamanījuši. No novembra beigām sāk uzlaboties ienākumu jautājums, te būs kādas pārmaiņas – uz labāku peļņu un stabilitāti, tas gan nenāks pats no sevis, kā vienmēr būs jāstrādā, lai tiktu pie rezultātiem.


Ja esat ieplānojis izvērtēt savas kredīta iespējas - salīdzini visu vienuviet un bez maksas.

 

ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)

Ūdensvīriem brīnišķīgs laiks ienākumu paplašināšanai, tam būs lielā mērā saistība ar pašu Ūdensvīru domāšanas un rīcības modeļu transformāciju, kas notikusi pēdējā gada laikā. Beidzot tas sāk nest rezultātus. Iespējams kāds ceļojums vai tā plānošana, biļetes iegāde. Mājas vide joprojām prasīs ieguldījumus – remonti, labiekārtošana, pat dzīvesvietas maiņa, tam visam tērēsiet, bet ar apdomu, šobrīd nav īstais laiks pavisam lieliem tēriņiem.
Iespējama darba maiņa, kādu sevi izsmēlušu saistību izbeigšanās, šie apstākļi var būt arī no jums neatkarīgi un tāpēc par to nevajag uztraukties. No mēneša beigām sākas veiksmīgs posms dažādiem jauniem sākumiem – jauns cikls attiecībās, darbos, kopumā visā, kas svarīgs.

Ja esi apsvēris nekustamā īpašuma iegādi - salīdzini visus nekustamā īpašuma kredītdevējus vienuviet bez maksas.

 

ZIVIS (20.02-20.03)

Zivis jau kādu laiku ir bijušas jaunu apvāršņu un mērķu meklējumos. Šomēnes var būt kādas negaidītas pārmaiņas darba vidē, piemēram, aiziet no kāda darba un pēkšņi atrast jaunu vai tikpat labi var nomainīties priekšniecība. Aktualizējas ārzemju tēma – var atjaunoties kādi sakari, uzrasties iespējas sadarbībai vai potenciāli tāliem ceļojumiem, pat emigrācijai, varbūt darba dēļ.
Pie ienākumiem ir jāstrādā, tie nenāks tik viegli kā sapņainajām Zivīm gribētos. Ienākumi būs proporcionāli ieguldītajam darbam, kas šomēnes var mazliet kaitināt, jo gribēsies visu to panākt ātrāk. No mēneša beigām vēlams sākt kādas garīgās prakses, pavadīt laiku vienatnē, meditācijās un sakārtot savu iekšēja pasauli pirms jauna posma sākuma pavasarī.

 

 

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!