Oktobra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas oktobrī!

Oktobra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze


AUNS (21.03-20.04)

Lai gan Auniem turpinās visai labs periods darbam, konkurences uzveikšanai kā arī visparēji spēcīgs enerģisks periods, tomēr jāuzmanās no komunikācijas pārpratumiem darba vidē, jāizvairās no konfliktus veicinošām sarunām un situācijām. Tāpat arī var būt domstarpības ar brāļiem, māsām kā arī bērniem. Īpaši uzmanīgiem jābūt ap 9. un 10. oktobri kā arī dažas dienas pirms un pēc šiem eksplozīvajiem datumiem. Var būt visai lieli tēriņi. Iespējami ceļojumi, tomēr dariet to tikai galējas nepieciešamības gadījumā, ieteicams apdrošināt bagāžu kā arī turēt pa rokai lieku kredītkarti neparedzētu tēriņu gadījumā, jo ceļojums visdrīzāk var izvērsties ne tā kā plānots. Mēneša otrajā pusē uzmaniet savu partneru veselību un labsajūtu, var nākties daudz laika pavadīt kopā vai priekš viņiem. Iespējami negaidīti ienākumi no loterijām, mantojumiem, apdrošināšanas, tomēr esiet uzmanīgi – kas viegli nāk, mēdz tikpat viegli arī aiziet. Uz mēneša beigām var atrisināties un sakustēties uz priekšu kādas situācijas darba vidē, iespējama statusa paaugstināšana vai kā savādāk atrisināties jautājumi, pie kā jau kādu laiku ir strādāts.

Ja tomēr esi nolēmis doties ceļot - salīdzini ceļošanas apdrošināšanas iespējas vienuviet un bez maksas

VĒRSIS (21.04-21.05)

Vēršiem aktivizējas partnerības jautājumi – pieskatiet partneru rīcību un pārliecinieties par viņu rīcības motīviem, var būt diezgan daudz kaislību šajā jomā – gan romantiskā, gan lietišķā veidā. Var parādīties vēlme investēt, bet nesteidzieties to darīt mēneša sākumā, labāk cītīgi ievākt visu informāciju un tad rīkoties pēc 19. oktobra. Mēneša pirmā puse nepavisam nav piemērota jebkādam finasiālajm riskam, iespējas var izrādīties iluzpras.
Bērni šomēness var izraisīt ne mazums raižu, vai tas ir saistīts ar mācībām no mājām, varbūt jāpievēršas viņu veselības uzlabošanai. Katrā ziņā – tas prasīs ne mazums enerģijas un līdzekļu ieguldījumu. Mēneša otrajā pusē Vērši var justies jau mentāli noguruši un iztukšoti, kas var pašiem pavājināt veselību un līdz ar to krietnu summu atstāt aptiekā, tāpēc ieteicams saudzēt sevi un īpašu uzmanību pievērst emocionālajam līdzsvaram, mditācijām, pastaigām un jebkam, kas rada jūsos mieru.

Saudzē sevi - salīdzini veselības apdrošināšanas iespējas vienu viet un bez maksas.

DVĪŅI (22.05-21.06)

Dvīņiem sākumā var likties visai stresains mēnesis, tomēr šis apjukums beigās nāks par labu, jo visas neskaidrības biegās saliksies vēl precīzāk pa plauktiņiem un Dvīņi jutīsies visai modri. Vēlams būt ļoti uzmanīgiem ar dokumentu parakstīšanu un vispār pārliecināties par jebkuras informācijas pareizību. Viss, kas saistīts ar nekustamā īpašuma pirkšanu, pārdošanu vai dzīvesvietas maiņu – rēķinieties, ka viss var aizķerties un neiet tik gludi, pārbaudiet katru detaļu.  Ap 10. oktobri var nākt gaismā kāda iepriekš nepamanīta informācija saistībā ar to. Arī mātes veselība vai visparēja pašajūta var likt par sevi manīt.
Gribēsies pārmaiņas arī karjerā, tomēr neesiet pārāk dedzīgi, līdz 19. oktobrim var būt dažādi komunikācijas pārpratumi ar priekšniekiem vai kolēģiem, labāk nogaidīt mēneša beigas, pirms pieņemt kādu svarīgu lēmumu.
Neskatoties uz visu šo – nauda nāk, bet centieties to tik pat ātri ari neiztērēt.

Nekustamā īpašuma kredīta iespējas vienu viet un bez maksas.

VĒZIS (22.06-23.07)

Mēneša sākumā būs aktīva komunikācija darba vidē, var būt profesionāls progress un izaugsme, labs laiks arī papildināt zināšanas un konsultēties darba jautājumos ar pieredzējušākiem speciālistiem. Ap 9. un 10. oktobri jabūt uzmanīgiem, lai šajos procesos nerodas kādi komunikācijas pārpratumi, kas var izraisīt saasinātas situācijas. Mēneša otrajā pusē maksimāli izvairīties no konfliktiem ar priekšniecību un augtāk stāvošiem kolēģiem.
Vēl viens šā mēneša uzdevums un mērķis ir ienākumu palielināšana, tomēr uzmanīgi ar pārsteidzīgiem ieguldījumiem, jo rezultāti var nebūt tik ātri, kā cerēts.
Pieskatiet savus auto, labāk aizvest uz servisu jau laicīgāk.
Labs laiks jebkādu partnerību slēgšanai no mēness otras puses, īpaši lietišķo darījumu. Vienīgi pirms tam rūpīgi iepazīstiet tos un nevadieties pēc emocijām.

Kasko un Octa ar viszemāko cenas garantiju vienuviet un bezmaksas

LAUVA (24.07-23.08)

Lauvām mēneša pirmajā pusē turpinās aktivitātes ienākumu jomā, viss, kas saistīts ar finansēm, ir super aktuāli. Iespējams būs nepieciešama pacietība, jo sākumā lietas var ķerties un nākties atkārtoti izskatīt kādus jautājumus, tomēr kopējā bilance būs pozitīva, galvenais saglabāt vēsu prātu, nav ieteicams rīkoties impulsīvi finansu sfērā. Vislabāk lēmumus pieņemt pēc 19. oktobra. Tikpat liela dedzība Lauvām var būt arī runājot un līdz ar to kādu izskanējušpo teikumu var nākties nožēlot. Ja sanāk savadīt savu ugunīgo dabu – tad daudz negaidītu un lieku pārpratumu ies secen.
Joprojām, daudz darba ikdienā, Lauvas vairāk ir darbā, nekā mājās. Un rezultāti noteikti neizpaliks, tomēr atkal jau - ne uzreiz. Oktobrī var sanāk pabaudīt mājas komfortu nedaudz vairāk kā iepriekš, ļaujieties patīkamām emocijām mājas vidē.
Veselības jautājumi joprojām aktuāli – varbūt atklāsiet vēl kādu jaunu diētu vai fitnesa programmu.

Personalizēti kredītu piedāvājumi vienu viet un bez maksas. Aizpildi, salīdzini un izvēlies.

JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavām šomēness uzmanības centrā pašu mērķi un veselība kā arī daudz notikumu partnerattiecību jomā - dažādas skaidrošanās, iespējami konflikti- īpaši uzmanīgi ap 9. un 10. oktobri. Vecu lietu risināšana partnerattiecībās, ilgi meklētu atbižu un risinājumu atrašana. Darba vidē var būt apjukums, domstarpības ar kolēģiem, bet tas ir īslaicīgs periods, tāpēc vēlams sevi noskaņot uz mierīgu un racionālu situāciju sakārtošanu. Ja Jaunavas meklējušas kādu risinājumu veselības jautājumiem- to varēs atrast mēneša pirmajā pusē.  Līdz 18. oktobrim nav vēlams pieņemt svarīgus lēmumus kā arī ieteicams būt uzmanīgiem ar informāciju un datortehniku. Jauna auto vai tehnikas iegādi labāk atlikt uz periodu pēc 18. oktobra.
Finansu jautājumi būs topā, tie var sagādāt raizes, jo ienākošās naudas plūsma var nedaudz kavēties.
No mēneša otrās puses sākas labvēlīgs periods investīcijām un radošu biznesa ideju ģenerēšanai.  Tāpat arī iespējama bērna dzimšana vai ieņemšana.

Salīdzini veselības apdoršināšanas iespējas vienu viet un bez maksas.

SVARI (24.09-23.10)

Svariem oktobra pirmajā pusē daudz izdevumu, arī neparedzētu. Iespējams tas saistīts ar ceļojumiem, pārcelšanos uz ārzemēm, tomēr šomēness ceļot nav ieteicams līdz 18. oktobrim, jo plāni var pamainīties, kad to vismazāk gaidat. Ja tomēr nepieciešams ceļot mēneša pirmajā pusē – noteikti pārliecinieties par katru biļeti, laiku, adresi un visu pārējo informāciju dubultā. Nepaļaujieties tikai uz tehniku – piemēram biļetes telefonā, labāk parūpēties par rezerves variantu, kā arī paņemt skaidro naudu, lai viss nav uz vienas kartes.
No otras puses – ienākumi arī var uzlaboties šomēness, tomēr Svari var iedzīvoties stresā, jo ienākumu tēma jau kādu labu laiku ir nestabila. Iespējams arī, ka nāksies aizņemties naudu. Vēlams maksimāli pievērst uzmanību savai veselībai, īpaši mentālajai pašajūtai. Uzmanīgiem jābūt ap 9. un 10. oktobri. Ieteicamas darbības, kas palīdz saglabāt mieru harmoniju.

Ceļojumu apdrošināšana vienu viet un bez maksa

SKORPIONS (24.10-22.11)

Mēneša pirmajā pusē turpinās labs laiks ienākumiem, liela dinamika šajā jomā, nauda var nākt no vairākiem avotiem, tomēr jāuzmanās ar rēķiniem, jo var ieviesties kļūda, pārliecinieties par informācijas pareizību, īpaši skaitļos, ap 9. un 10. oktobri izvairieties no jebkāda finansiālā riska.  Aktuāla socializēšanās, daudz kontaktu un paziņu, bet arī šajā vidē ieteicams vērot cilvēku patiesos motīvus un pārdomāt kā un ko runājat, lai neveidojas pārpratumi. Mēneša otrajā pusē var nākties vairāk patērēties, iespējams dēļ veselības. Tomēr Skorpioni spēs kontrolēt tēriņus, tie nepārsniegs ienākumus. Ieteicams stiprināt imunitāti un izmantot katru iespēju atpūsties, īpaši svarīgi labi izgulēties. Darbā jāuzmanās no konfliktiem ar priekšniecību, jo paši bosi var būt ne savā ādā, justies stresaini vai vienkārši noguruši un tādēļ šomēness labāk ar liekiem jautājumiem viņus netraucēt.
Labs laiks ieguldīt savā izskatā un garderobē mēneša otrajā pusē.


Netērē lieki enerģiju - salīdzini patēriņa kredītu piedāvājumus bez maksas.

STRĒLNIEKS (23.11-21.12)

Daudz notikumu darba vidē, liela dinamika, daudz komunikācijas, bet uzmanību ap 9. un 10. oktobri – var rasties konflikts ar priekšniecību. Tomēr beigā tas atnesīs labu rezultātu, jo iespējams kādām lietām bija jāpamainās, varbūt atklājas kāda svarīga informācija saistībā ar darbu, ko Strēlnieku jau kādu laiku ir meklējuši. Kopumā darba joprojām daudz. Svarīgus lēmums par darbu labāk pieņemt pēc 18. oktobra.
Mēnešan otrajā pusē aktivizējas un uzlabojas ienākumi, bet ne tik strauji, kā gribētos un tas var izraisīt frustrāciju. Esiet pacietīgi, jo rezultāti noteikti būs.
Veselības tēma un sports joprojām aktuāli – varbūt atklāsiet kādu jaunu fitnesa programmu vai diētu. Oktobris ir labs laiks divvientulības izbaudīšanai kā arī meditācijām un citām garīgajām praksēm. Iespējams, ka būs vēlme palutināt sevi ar kādu luksusa Spa procedūru, neliedziet sev baudīt to šomēness.

Ja Tevi nomāc kredītu saistības - salīdzni pārkreditācijas iespējas vienuviet un bez maksa.

MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Mežāžiem šis mēnesis dos daudz jaunu iespēju, lietas, kas ilgāku laiku bija uz pauzes, beidzot sāks kustēties uz priekšu. Jaunas iespējas partnerībās- tie var būt jauni sadarbības partneri vai arī laulības. Dokumentus vēlams kārtot pec 18. oktobra. Tāpat arī invetīciju potenciāls šobrīd būs labs.
Šomēness var uzlaboties ienākumi, bet jāuzmanās, lai nav kādas šķietamas peļņas iespējas, kad tomēr rezultāts var ne līdz galam iepriecināt.
Daudz aktivitāšu tiem, kas studē vai strādā valsts iestādēs, arī ārvalstīs esošajiem – šajās sfērās būs daudz kounikācijas, atklāsies jauna informācija un būs liela dedzība panākt savu, tomēr esiet uzmanīgi, lai nerodas konfikti, īpaši ap 9. un 10. oktobri.
Mēneša otrajā pusē akcents uz darba vidi, bet uzmanīgi ar priekšniekiem, viņi var nebūt labā omā.
Iespējami tuvāki un tālāki ceļojumi, vislabāk tos plānot pēc 18. oktobra.


Ja esat ieplānojis izvērtēt savas kredīta iespējas - salīdzini visu vienuviet un bez maksas.

ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)


Ūdensvīriem var būt vēlme uz brīdi pazust no ierastās publiskās vides- vai nu kādā nomaļākā lauku īpašumā vai arī ārzemēs. Ļoti labs laiks meditācijai, savu domu un plānu sakārtošanai. Nav izslēgts, ka kādi procesi noslēdzas – iespējams, tas saistīts ar darbu kā arī dzīvesvietu. Varbūt nākas pārcelties darba dēļ.
Var būt dažādas neparedzētas situācijas, negaidīti notikumi, kas var skart arī veselību. Mēneša sākums var būt visai transformatīvs. Var atkāties kāda nezināma informācija saistībā ar ģimenes un mantojuma lietām Labāk stipriniet veselību jau pirms tam un šis ir ļoti piemērots laiks arī sporta un ēšanas režīma sakārtošanai un ievērošanai.
Ar attiecību risināšanu darbā un privātajā jomā vēlams būt  piesardzīgiem, īpaši ap 9. un 10. oktobri. Labāk šo enerģiju izmantot kādu padziļinātu pētījumu veikšanai vai mācībām. Investīcijām un dažādām finansiālajām operācijam labāks laiks pēc 18. oktobra, te ieteicama pacietība un rupīga informācijas ieguve pirms veikt kādas darbības, jo citādi nav izlēgtas kļūdainas rīcības.

Ja esi apsvēris nekustamā īpašuma iegādi - salīdzini visus nekustamā īpašuma kredītdevējus vienuviet bez maksas.

ZIVIS (20.02-20.03)

Zivīm oktobrī aktuālas attiecības ar apkārtējiem – laulību partneriem, biznesa partneriem un arī draugiem, paziņām. Ļoti iespējams, ka būs jārisina kādas konfliktsituācijas, pacelsies veci jautājumi un to visdrīzāk uzsāks ne pašas Zivis, ļoti iespējams, ka partneri paši ir stresā un tas vienkārši projecējas. Tas var radīt nemieru mājas vidē un līdz ar to arī emocijas būs visai uzkarsētas. Tomēr ieteicams saglabāt mieru un pieiet šim visam ar vēsu prātu, īpaši ap 9. un 10. datumu. Visabāk šo enerģiju izmantot mājas sakārtošanai – izmest ārā visu lieko un veikt kādu reorganizāciju.
No otras puses, kopējā situācija sāk uzlaboties, iespējams paziņu loka paplašināšanās kā arī ienākumi sāk pieaugt, iespējams, pie tā kādu laiku jau ir strādāts.
Iespējams kāds skaists ceļojums, varbūt sanāks apskatīt kādas reliģiski nozīmīgas vietas. Ceļojot uzmanieties ar pārpratumiem un nebrīnieties par plānu nobīdi. Vislabāk to plānot pēc 18. oktobra.
Labs laiks konsultēties dažādos jautājumos – finansu, darba, veselības un iespējams terapeitiskos jautājumos.

 

Induviduāli kredītu piedāvājumi vienu viet - bezmaksas

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
17.04.2023.

7 vērtīgi ieteikumi ceļošanai bez robežām

Par ceļošanu bez robežām sapņo daudzi, tādēļ, lai Tavs nākamais ceļojums būtu ne tikai pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem bagātāks, bet arī maciņam izdevīgāks, pieredzējušie ceļošanas entuziasti Ivars un Lelde ir gatavi padalīties ar vērtīgiem ieteikumiem!