Septembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

Uzzini, ar ko katram no horoskopa zvaigznājiem finanšu jautājumos jārēķinas šomēnes.

Septembra finanšu horoskops 2021. gadam - astroloģiskā finanšu prognoze

AUNS (21.03-20.04)

Septembrī auni būs enerģijas un cīņas spara pilni. Var akcentēties veselības jautājumi - pašu vai ģimenes locekļu, tai skaitā četrkājaino. Tomēr auni tiks galā ar šiem jautājumiem pavisam ātri un viss tiks atrisināts veiksmīgi. 

Darbs ir aktuāls jau ilgāku laiku, bet septembrī būs lielāka dinamika šajā sfērā un kādi jautāumi var tikt izskatīti atkārtoti - vai tie būtu darba meklējumi, vai kādas lietas, kas atkal jāatrisina darba sakarā. Auniem nāksies pacīnīties, taču tas jau ir aunu dabā un, tā kā šomēness esat noskaņoti mazākām un lielākām uzvarām, tad viss izdosies, bet iespējams ne uzreiz.Studentiem ļoti labs jaunā mācību gada sākums, intelekts ir fokusēts un jaunu informāciju varēs kārtīgi salikt pa plauktiņiem un labi iegaumēt. Var palielināties izdevumi - gan saistībā ar veselību, gan parādu atdošanu. Bet - ja neatlaidīgi strādāsiet, nāks arī nauda. No septembra otrās dekādes sākas brīnišķīgs laiks mīlestībai un vispār jebkurām partnerattiecībām - vai tās būtu romantiskās vai lietišķās. 
Kopumā auniem vitalitātes, enerģijas, uzvaru un panākumu mēnesis. 
Netērē lieki enerģiju - salīdzini patēriņa kredītu piedāvājumus bez maksas

 

VĒRSIS (21.04-21.05)

Mēneša pirmajā pusē vēl gribēsies pabaudīt mājas komfortu, tomēr negaidītas situācijas, kas saistītas ar bērniem liks rīkoties nekavējoties un tādā veidā arī tās atrisināsies – reaģējot ātri. Var uzjundīt kaisības romantikas sfērā kā arī kaislības attiecībā uz riskantiem naudas darījumiem, kas varētu nest vieglu peļņu – azartspēles, akciju tirgus utt.  Otrajā gadījumā esiet piesardzīgi, lieks riks var arī neattaisnoties. Tāpat arī tuvākajā laikā nav ieteicams riskēt darījumos – ja neesiet pārliecināti, labāk to atlikt uz gada beigām. Īpaši uzmanīgi un piesardzīgi izvērtējiet partnerus, nevajag steigties veidot jaunas partnerības – kā lietišķās, tā privātās, sākumā kārtīgi iepazīstiet..
Var būt negaidīti izdevumi. Vēlams sakārtot jautājumus, kas saistīti ar apdrošināšanu, parādiem, mantojumiem, partneru naudu.
Salīdzini visas apdrošināšanas iespējas vienuviet.

 

DVĪŅI (22.05-21.06)

Šomēness aktualizēsies mājas vide, nekustamā īpašuma jautājumi, arī attiecības ar māti. Ja mainat dzīvesvietu – jārēķinās, ka būs dinamiski, jāiztērē daudz enerģijas un dažas lietas var arī neiet pēc plāna. Ja strādājāt no mājām – arī šeit, mājas vidē, var rasties dažādas situācijas, kas iztraucē ierasto mieru un var radīt stresu. Iespējamas kādas pārmaiņas darbā, ja darbs ir saistīts ar mājas vidi – jebkura veida servisi, ko sniedz mājās, nekustamie īpašumi un to apsaimniekošana, online darbs no mājām utt.  Tas, protams, ietekmē arī savsarpējās attiecības ģimenē.
Lielisks mēnesis romantikai un radošām lietām, arī labai laika pavadīšanai ar bērniem, iespējams arī tikt pie bērniem, ja neplānojat ģimenes pieaugumu, esiet uzmanīgi. Būs daudz jaunu ideju.
Var pastiprināties vēlme pievērsties garīgākām lietām – meditācijai, astroloģijai, visam netradicionālajam. Ja rudenim iesākoties, jūtat, ka vēlaties kādā brīdī pabūt nost no visa un visiem – dodiet sev tādus brīžus.
Ja esi apsvēris nekustamā īpašuma iegādi - salīdzini visus nekustamā īpašuma kredītdevējus vienuviet bez maksas.

 

VĒZIS (22.06-23.07)

Aktīvs un dinamisks periods – kustība, komunikācija, darbs, iespējami komandējumi starp pilsētām, kopumā labs laiks mērķu sasniegšanai. Darbā jābūt uzmanīgiem ar dokumentu parakstīšanu, vispār jebkura veida rakstīto komunikāciju – labāk visu atkārtoti pārbaudīt, pirms nodot tālāk vai publicēt kaut kur soctīklos, piemēram. Nepārdomāta rakstiskā vai mutiskā komunikācija īpaši darba vidē var radīt kādus pārpratumus un sarežģījumus, tāpēc esiet piesardzīgi.
Lai gan rudens jau katru gadu ir laiks, kad vairāk sākam pievērsties veselības stiprināšanai – tomēr īpaši vēžiem septembrī jāuzmana veselība, vēlams pievērsieties profilaktiskiem pasākumiem veselības stiprināšanai un imunitātes uzlabošanai, sports kā viens no labiem variantiem.
Patīkams komforta līmenis – mājās, ģimenē, emocijās. Atkārtoti var atgriezties partnerības jautājumi – vai kādas lietas jāsakārto līdz galam, varbūt paceļas kādas jau kādreiz aktuālas tēmas.
Joprojām fokuss uz ienākumiem, naudu.
Pasargā sevi no negaidītiem veselības izdevumiem - salīdzini apdrošinātāju piedāvājumus vienuviet un bez maksas.

 

LAUVA (24.07-23.08)

Lauvām iepriekšējo mēnesi bija laba fiziskā un emocionālā pašsajūta, bija daudz enerģijas un aktivitāšu. Arī septembra pirmajā pusē Lauvas jūtas spēcīgas.
Aktualizēsies naudas un biznesa jautājumi, jābūt uzmanīgam, jāpieskata katra detaļa, ir vērts uzklausīt labu padomu finanšu jautājumos. Visai iespējams, ka būs jāuzņemās kāds finansiālais risks – šeit svarīgi rūpīgi izvērtēt visu informāciju, izsvērt visus par un pret. Iespējams arī, ka ņemsiet kādu aizņēmumu, kredītu.
Darbs un karjera ir akcentēti jau ilgāku laiku un šobrīd arī aktualizējas dažādu savu talantu un prasmju uzlabošana, tāpat arī iespējams septembris būs visai komunikabls mēnesis.
Esiet uzmanīgi ar to, ko runājat – mēģiniet iepauzēt, pirms pateikt kādu lieku vārdu, lai neizraisītu konfliktus.
Ja esat ieplānojis izvērtēt savas kredīta iespējas - salīdzini visu vienuviet un bez maksas.

 

JAUNAVA (24.08-23.09)

Jaunavām beidzot enerģijas būs pārpārēm un varēs izdarīt to, kas sen jau plānots un iecerēts. Īpaši aktuālas var būt dažādas darījumu pārrunas, vienošanās, kontrakti. Tāpat arī partnerattiecības būs dinamiskas, daudz komunikācijas un darbību šajā virzienā.
Kāda Jaunava iespējams pārcelsies uz jaunu dzīvesvietu vai arī veiks kādas pārmaiņas mājas vidē. Jāuzmanās no pārāk asām diskusijām attiecībās, ģimenē un mājas vidē.
Šomēness var būt labi ienākumi un liksies, ka dzīve ir izdevusies.
Mēneša otrajā pusē var nākties atgriezties pie bērnu jautājumiem, arī kādas romantiskās tēmas var atkārtoties – parādīties cilvēki no pagātnes, atjaunoties kādas jūtas.
Joprojām aktuāla ir izglītība, mācības.
Ja plāno ceļojumu un ir nepieciešamas finanses - salīdzini patēriņa kredīta piedāvājumus vienuviet un bez maksas.

 

SVARI (24.09-23.10)

Svaru zīmes pārstāvjiem patīkams mēnesis, jutīsies harmonijā ar sevi un apkārtējiem, mīlestība, radošums un harmonija, kas jau tāpat ir Svaru tēmas, šomēness būs īpaši labvēlīgās enerģijās.
Tomēr jāpieskata izdevumi, to var būt negaidīti daudz, parādi var izraisīt raizes. Arī no  partneru puses var nākt kādi satraukumi – vai tie ir jūsu dzīvesbiedri, kuri šomēness jūtas sliktāk, varbūt vselības dēļ, vai arī lietišķie partneri nejūtas labi, viņiem pašiem ir kādas problēmas, kas ietekme arī jūs. Saistībā ar šo visu var sanākt gulēt mazāk, kā ierats vai arī vienkārši miegs ir traucēts.
Veselība, aktīvs dzīvesveids, fitness būs šomēness būs viens no mērķiem.
Mājas un ģimenes jautājumi atkārtoti paliks aktuāli, iespējams atkārtoti meklēt vai uzlabot dzīvesvietu.
Ja Tevi nomāc kredītu saistības - salīdzni pārkreditācijas iespējas vienuviet un bez maksa.

 

SKORPIONS (24.10-22.11)

Labs periods ienākumiem un līdz ar to dažādu savu vēlmju apmierināšanai. Skorpioni kā vienmēr jutīsies gana spēcīgi, lai uzveiktu visus pretiniekus, strīdus un no konfliktsituācijām izietu kā uzvarētāji. Paveras daudz iespēju atrast jaunu darbu vai kā uzlabot esošo situāciju, panākt visu tieši tā, kā ir gribēts un cerēts. Labs laiks veselības jautājumu sakārtošanai – ja ir jau kādu laiku aktuāls veselības jautājums, tad šobrīd ir īstais laiks atrast tam risinājumu, zvaigznes ir tam labvelīgas.
Skorpioniem jau kādu laiku ir fokuss uz partnerības tēmu – jāatbild sev uz dažādiem jautājumiem saistībā ar to – kas mūs vieno, pie kā jāpiestrādā. Septembrī gribēsies divatā pazust aiz aizslēgtam durvīm, brīnišķīgs laiks, lai baudītu divvientulību pavisam privātā atmosfērā.
Ieteicams vēlreiz pārskatīt savus mērķus un ilgtermiņa plānus kā arī piestrādāt pie attiecībām ar brāļiem, māsām.
Ja esat ieplānojis izvērtēt savas kredīta iespējas - salīdzini visu vienuviet un bez maksas.

 

STRĒLNIEKS (23.11- 21.12)

Ļoti daudz notikumu darbā, daudz aktivitāšu, pārsvarā pozitīvi, bet uz mēneša beigām var būt kādas negaidītas un neplānotas situācijas. Var nākties veltīt darbam vairāk enerģijas un laika, nekā tas bijis plānots. Daži Strēlnieki var atrast jaunu darbu vai arī veikt kādas pozitīvas pārmaiņas jau esošajā situācijā. Ja šajā sakarā dodaties uz pārrunām ar priekšniecību, esiet gatavi nelielam emociju izvirdumam vai agresīvākai komunikācijai no vadības puses, tomēr kopumā vajadzētu izdoties visu sakārtot par labu jums un uzlabot savus darba apstākļus. Ļoti iespējama finansiālās plūsmas palielināšanās ienākumos, kādu laiku jau ir aktuāli šie jautājumi.Turpināsies arī tendence, ka ir visai daudz ikdienas darbu, pienākumu gan sadzīviski, gan arī darbā.
Aktīvs posms arī mājas vidē – vai nu kaut ko remontēsiet, vai arī vienkārši mājās viss notiek un nav īsti laika laiskoties.
Labs laiks pievērsties sportam, fitnesam un sākt aktīvāku un veselīgāku dzīvesveidu. Šomēness arī labvēlīgs laiks lai socializētos, būs patīkami cilvēki apkārt, izklaides. Tiem, kas meklē savu otru pusīti – īstais laiks doties laukā un iepazīties.
Nepieciešams aizdevums biznesam? Salīdzini finanšu iespējasm vienuviet un bez maksas.

 

MEŽĀZIS (22.12-20.01)

Šomēness Mežāžiem būs vēlme doties kādā ceļojumā, liela aktivitāte šajā virzienā. Ceļojot jābūt piesardzīgiem- var sanākt ieguldīties vairāk, kā bija plānots – varbūt vairāk naudas iztērēt, vai arī ceļojums izrādīsies, ka paņem vairāk enerģijas un aktivitāšu, kā bijāt to sākotnēji iecerējuši. Labs laiks arī izglībai, zināšanu apguvei, labas koncentrācijas spējas, bet jāuzmanās, lai nerodas domastarpības ar pasniedzējiem, arī priekšniekiem. Arī izglītība var sagādāt neplānoti vairāk izdevumu, esiet tam gatavi. Mežāži būs aktīvi uz mērķu sasniegšanu un komunikāciju, kustību vispār.
Darba vidē kopumā šomēness fona enerģija ir harmoniska, labas attiecības ar kolektīvu, patīkama atrašanās darba vidē. Jo īpaši labi, esat radošu profesiju pārstāvis vai strādājat skaistumkopšanas sfērā.
Mēneša otrajā pusē pie jums atgriežas veiksme un lielākais akcents jāliek uz sevis pilnveidošanu gan garīgajā jomā, gan kopumā visās dzīves jomās – liekot jaunus pamatus tālejošiem nākotnes plāniem, par cik  pēdējo gadu var uzskatīt par daudzu jaunu un nozīmīgu lietu  uzsākšanos jūsu dzīvē.
Esi domājis apdoršināt savus īpašumus? Salīdzini apdrošinātāju piedāvājumus vienuviet un bez maksas.

 

ŪDENSVĪRS (21.01-19.02)

Negaidītas pārmaiņas darbā var sagādāt ne visai patīkamas emocijas, tomēr tās nāksies pieņemt, jo nav īsti no jums atkarīgas. Šī situācija, protams, ietekmē arī finansiālo sfēru un te var rasties zināma nestabilitāte un nedrošības sajūta. Tomēr Ūdensvīriem pietiks enerģijas šos jautājumus atrisināt, ja vien būsiet pietiekami aktīvi un meklēsiet risinājumus, īpaša nozīme būs paziņu lokam. Darba tēma vispār jau pēdējo gadu ir svārstīga, iespējama kāda neapmierinātība, tādēļ šīs pārmaiņas savā ziņā ir likumsakarīgas un būs uz labu. Ļoti iespējams, ka darbs no mājām vēl būs aktuāls vismaz līdz pavasarim.
Pieskatiet savus izdevumus, tie var palielināties, tāpat arī veselības pieskatīšana nenāks par ļaunu, iespējams atsāksiet kādu trenniņu programmu vai stingrāku ēšanas režīmu.
Veiksme šomēness ir ar jums, izmantojiet šo periodu, lai atrisinātu darba lietas, baudiet mīlestību.
Mēneša otrajā pusē sākas labvēlīgs laiks savas iekšējās pasaules sakārtošanai – meditācijas, terapijas, zemapziņas programmu revīzija, dažādu garīgu un reliģisku mācību apgūšana būs īpaši produktīva.
Ja nepieciešams finanses? Salīdzini svas iespējas vienuviet un bez maksas.

 

ZIVIS (20.02-20.03)

Zivīm lielākās aktivitātes šomēness būs partnerības jomā – gan lietišķie, gan privātās dzīves partneri var izdarīt spiedienu uz jums, kritizēt un tikt kritizētiem no jūsu puses, kas var traucēt harmonisku mijiedarbību, tāpēc vēlams dozēt savas prasības. Vispār daudz enerģijas būs jāiegulda partneros, daudz jākomunicē. Tomēr šīs situācijas attīrīs savstarpējās attiecības, izkliedēs miglu un beigās viss var izrādīties vēl labāk, kā bijāt domājuši , var izrādīties, ka šīs partnerattiecības pat uzlabojas.
Dažādiem biznesiem šis ir visai nestabils periods, ieteicams šo laiku vienkārši izturēt un nesašūpot laivu vēl vairāk. Darbā var rasties konflikts ar priekšniecību, ļoti ieteicams domāt ko un kad runāt vai nerunāt.
Finansiāli var rasties neparedzēti tēriņi, tomēr Zivis galu galā savilks pozitīvu bilanci, šis tomēr ir tikai īslaicīgs nestabilitātes brīdis. Iespējami arī negaidīti ienākumi no apdrošināšanas, mantojuma vai loterijas.
Ja Tevi nomāc kredītu saistības - salīdzni pārkreditācijas iespējas vienuviet un bez maksa.

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu
23.03.2023.

Smart ID. Gudrs veids sevis identificēšanai.

Smart ID ir elektronisks rīks, kas ļauj mums ērtā un drošā veidā sevi identificēt tiešsaistē, saņemt elektroniskus pakalpojumus un parakstīt dokumentus ar pāris klikšķiem. Vienreiz instalējot Smart ID savā viedtālrunī un apstiprinot to ar internetbanku vai ID dokumentu, piekļuve virtuālajiem pakalpojumiem kļūst patiesi virtuāla un varam praktiski aizmirst par stāvēšanu rindās.

10.03.2023.

Ko svarīgi zināt par KASKO?

Burtu salikums KASKO ir zināms ikvienam automašīnas īpašniekam. Termins radies no spāņu valodas vārda casco, kas apzīmē auto korpusu jeb virsbūvi, taču apdrošināšanas pasaulē ar vārdu KASKO saprotam brīvprātīgu sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšanu, kas sedz zaudējumus Tava transportlīdzekļa bojājumu gadījumā neatkarīgi to tā, kurš bijis vainīgs.

28.02.2023.

Kā bērniem iemācīt labus naudas paradumus?

Rūpējoties par bērnu labklājību nākotnē, pārdomātus un gudrus finanšu paradumus svarīgi iemācīt jau šodien. Bērnībā iesētās zināšanas un uzskati visbiežāk paliek ar cilvēku visa viņa mūža garumā un ir pamats kā veselīgai attieksmei pret naudu, tā finansiālajai stabilitātei.