Svarīgākā lieta koferī: ceļojuma apdrošināšana

Gada siltā sezona ir klāt un ceļošana atkal sāk uzņemt jaunus apgriezienus. Lai izsapņotajā galamērķī visas must-have aktivitātes varētu izbaudīt ar pilnu krūti un piedzīvojumi nepārvērstos pārdzīvojumā, svarīgi parūpēties par drošību un sirdsmieru, ja nu tomēr kas atgadās.

Svarīgākā lieta koferī: ceļojuma apdrošināšana

Te palīgā nāks ceļojumu apdrošināšana, kas pasargās no neparedzētiem izdevumiem pēkšņas slimības vai traumas gadījumā un ne tikai. Ko vēl ietver ceļojumu apdrošināšana un kam tā būs noderīga?

 

Medicīniskā palīdzība

Viens no galvenajiem ieguvumiem, kādēļ ceļotāji visbiežāk izvēlas iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, ir tieši medicīnisko izdevumu segšana. Tā ne tikai ar mierīgu sirdi ļauj izbaudīt visas ceļojumā plānotās aktivitātes, bet arī krietni pasaudzēs maciņu, īpaši valstīs, kurās medicīniskie izdevumi ir desmitiem reižu dārgāki nekā Latvijā. Tāpat apdrošināšanā iekļauta medicīniskā transportēšana, medikamenti, ambulatorā ārstēšanās, grūtnieču aprūpe un cita palīdzība, par kuras nepieciešamību varam pat neaizdomāties.

 

Ceļojumu atcelšana

Laikus iegādāta ceļojuma apdrošināšana parūpēsies par finansiālo pusi arī gadījumā, ja ceļojumā nemaz nedosies. Ja pirms ceļojuma esi saslimis vai arī Tev steidzami jāatgriežas mājās, apdrošināšana atlīdzinās visus izdevumus. Tas pats attiecas arī uz nokavētu lidmašīnu vai laikā nepaspētu pārsēšanās reisu – polise segs ne tikai izdevumus par jaunu biļešu iegādi vai apmaiņu, bet arī apmaksās naktsmītnes, ja līdz lidojumam jāgaida nākamā diena.

 

Pasargāta arī bagāža un dokumenti

Neviens brauciens nav iedomājams bez bagāžas, kurā sapakota gandrīz visa iedzīve, kas nepieciešama būšanai prom no mājām. Un kas gan var vēl vairāk sabojāt atvaļinājuma sākumu, kā ziņa, ka Tava bagāža ir aizkavējusies, bojāta vai, sliktākajā gadījumā, pazaudēta kopā ar visiem dokumentiem... Ja būsi iegādājies ceļojuma apdrošināšanu, pat šādā situācijā varēsi uzelpot, jo visi zaudējumi tiks segti – arī, lai ārzemēs tiktu pie pagaidu dokumentiem.

  

Pievērs uzmanību visam, kas braucienā ieplānots

Ja ceļojuma plāno doties nirt, kāpt kalnos vai nodarboties ar kādu citu paaugstināta riska sportisku aktivitāti, Tev pirms polises iegādes par to noteikti ir jāinformē savs apdrošinātājs. Tas ir atsevišķs punkts, kas jāatzīmē polisē, lai vajadzības gadījumā Tu varētu saņemt atlīdzību par medicīniskajiem pakalpojumiem. Ja apdrošinātājs par to nebūs informēts un kaut kas tomēr būs atgadījies, atlīdzība var iet gar degunu.

 

Kādu informāciju būs nepieciešams iesniegt, lai saņemtu individuālu piedāvājumu?

  • Precīzu plānotā ceļojuma sākuma un beigu datumu.
  • Teritoriju, uz kuru plāno doties (Baltija, Eiropa, Austrumeiropa, visa pasaule).
  • Kāda veida ceļojums tas būs – atpūtas, komandējums, fizisks darbs, sacensības, sporta treniņi vai, studijas.
  • Kāda veida aktivitātes ceļojuma laikā plānotas – standarta aktivitātes, piemēram, pastaigas, rīta skrējieni, dejas, basketbola spēle ar draugiem, vai arī plāno nodarboties ar paaugstināta riska aktivitātēm – alpīnismu, autosportu, boksu, burāšanu līdz 24 jūdzēm no krasta, kalnu slēpošanu, vai, piemēram, niršanu dziļāk par 30 metriem.
  • Ceļotāja dzimšanas datumu.
  • Ja vienā polisē vēlies apdrošināt vairākus cilvēkus – kopējo ceļotāju skaitu un katra vārdu, uzvārdu, vecumu.

 

Ceļojumus apdrošināšana sedz arī daudzus citus riskus un to vienmēr ir iespējams pielāgot izvēlētajam galamērķim. Lai saņemtu izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu, aizpildi pieteikumu Altero un salīdzini dažādas ceļojuma apdrošināšanas polises bez maksas. Izvēlies sev piemērotāko!

Izvēlies sev izdevīgāko OCTA piedāvājumu.

OCTA salīdzinājums kopā ar Altero 3 min laikā

Aprēķināt cenu