Salīdzini patēriņa kredītu piedāvājumus līdz pat 25 000 EUR!

Izvēlies izdevīgāko. Bez maksas!
Kā? Noskaties video
Ikmēneša maksājums*:
000
00 €/mēn.
*Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme. Kalkulācijas piemērs

Patēriņa kredīts

Kredīta summa: līdz 25 000 EUR

Kredīta termiņš: no 3 līdz 84 mēnešiem

Procentu likme: no 7,9% gadā

Pieteikuma izskatīšana 1 stundas laikā


Kas ir patēriņa kredīts?

Iespējams aizņemties lielāku summu uz garākiem termiņiem. Patēriņa kredīts ir piemērots lielākiem tēriņiem:

 • Mājokļa remontam

 • Ceļojumam

 • Mācībām

 • Medicīnas izdevumiem

 • Biznesa uzsākšana

 • Preču iegādei

 • Kāzām

 • Neparedzētiem izdevumiem

Kā darbojas Altero.lv platformas salīdzināšana?

 1. Aizpildi vienu pieteikumu.

 2. Salīdzini saņemtos piedāvajumus.

 3. Saņem izdevīgāko piedāvājumu.

Kāpēc salīdzināt pie Altero.lv?

 • Bezmaksas

  Piedāvājumu izskatīšana un salīdzināšana par brīvu

 • Izdevīgi

  Izvēlies zemāko procentu likmi vai sev izdevīgāko cenu piedāvājumu

 • Noformē attālināti

  Ietaupi laiku, parakstot līgumu attālināti ar interneta starpniecību

 • Droši

  Garantējam Tavu personīgo datu drošību

 • Nekādu saistību

  Aizpildot pieteikumu Altero.lv, Tev nerodas saistības

 • Ietaupi

  Ietaupi ne tikai savu laiku, bet arī vairākus tūkstošus eiro

Klientu atsauksmes

Augsta līmeņa apkalpošana, individuāla pieeja.

Laura, 04.08.2021.

Labs veids kā ietaupīt laiku meklējot piemērotāko iespēju finansējumam ātrod jūsu vietā ar labiem nosacījumiem un mēneša iemaksam

Larisa L., 01.08.2021.

Paldies Altero par palīdzību. Patīkami sadarboties, laipna un profesionāla personāla darbība ar klientu.

Andris L., 29.07.2021.

Ļoti noderīgs atbalsts, lai izvēlētos sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu. Ļoti ātra un profesionāla pieeja.

B.Z., 22.07.2021.

Ātri, ērti un ar klienta vērstu interesi.

Zigmārs K., 21.07.2021.

Ļoti profesionāla un cilvēcīga attieksme!

Jānis P., 08.07.2021.

Ļoti atsaucīgi pozitīvi viss viss labākajā kvalitātē.

Līga L., 29.06.2021.

Pakalpojums bija operatīvs, ieinteresēts, konsultantes kompetentas un laipnas. Paldies par sadarbību, turpmāk izmantošu jūsu firmas pakalpojumus, ja būs nepieciešamība

Maija R., 15.06.2021.

Super.

Aivis C., 05.06.2021.

Altero man ļoti palīdzēja, kad meklēju pārkreditācijas iespējas. Aizpildīju pieteikumu, norādīju savas vajadzības un iespējas un pēc īsa laika saņēmu kredītu piedāvājumus. Manuprāt, tas ir daudz ātrāk, nekā meklēt šo informāciju patstāvīgi, jo ne katrs aizdevējs būs piemērots un, meklējot īsto, var zaudēt vērtīgu laiku.

Rolands, 26.05.2021.

Operatīvi var veikt salīdzināšanu aizpildot tikai vienu pieteikuma formu un saņemt piedāvājumus no aizdevējiem. Bez slēptajām izmaksām.

Oskars Z., 11.05.2021.

Profesionāli, zinoši, atsaucīgi speciālisti!

Jānis S., 06.05.2021.

Liels paldies Altero par iespēju rast risinājumu un izvēlēties iespējami lētāku aizdevumu. Altero pakalpojumus izmantoju jau otro reizi, un abas reizes ir rasts pieņemams risinājums. Protams arī Altero darbinieku attieksme pret klientiem ir ļoti augstā līmenī, paldies viņiem. Pilnīgs pretstats uzpūtīgajiem valsts iestāžu ierēdņiem. Paldies jums.

Ivars M., 04.05.2021.

Ļoti laba un ātra apkalpošana. Iesaku.

Arnis K., 04.05.2021.

Laba atsaucība, profesionāli sniegtas konsultācijas.

Ja Ts, 27.04.2021.

Profesionālā kompānija,laipni darbinieki.

Genadijs A., 22.04.2021.

Paldies arī Jums par sadarbību! Esmu apmierināts ar Jūsu pakalpojumu kvalitāti.

Andris V., 19.04.2021.

Ļoti ātri atrast piemērots kredīts, ar izdevīgiem no sacījumiem. Atsaucīgi konsultanti.

Алёна Р., 12.04.2021.

Viss labi!

Kristīne, 12.04.2021.

Izmantoju altero, lai atrastu izdevīgu auto līzinga piedāvājumu. Esmu apmierināta ar rezultātu, atlasīju piedāvājumus un pieteicos kredītam vienas dienas laikā. Ļoti patīk, ka ir šādi uzņēmumi, kas palīdz aizņēmējiem veikt pareizu izvēli!

Inga, 12.03.2021.

Paldies kā palīdziet cilvēkiem , parzvaniet, un ineresejaties mūsu vajadzībām. Ļoti laipni operatori. Vēlu veiksmi šajos grūtajos laikos. Izturību un pacietību.

Mara M., 02.03.2021.

Lai gan principā visu, ko piedāvā altero.lv, var veikt patstāvīgi, nenožēloju, ka izmantoju šī brokera pakalpojumus. Tomēr ir patīkami saņemt aktuālus kredīta piedāvājumus vienuviet, nevis meklēt pa visu internetu.

Viesturs, 02.02.2021.

Gribēju pārfinansēt esošos kredītus, bet šaubījos, kuru kreditoru labāk izvēlēties. Galu galā pamēģināju Altero – ja jau tas ir bez maksas, kāpēc gan ne? Un nenožēloju – jau pēc stundas zināju, kurš aizdevējs piedāvā man labākos nosacījumus.

Anna, 19.01.2021.

Pretimnākoša, laipna attieksme. Atsaucīga darbiniece, kura iedziļinājās situācijā, ieteica un nokārtoja izdevīgāko variantu ar viszemākajām procentu likmēm.

Vegita L., 11.01.2021.

Altero.lv klienti ietaupa!

Altero.lv klientu skaits:
30457
Altero.lv klientiem izsniegto kredītu summa:
25817608 EUR
Katrs mūsu klients ietaupa
400 EUR*
Gadā
* vidējais gada kredītmaksājuma ietaupījums

Partneri

Jautājumi un atbildes

Kredītu salīdzināšanas pieteikums

Vai es varu pārdomāt pēc tam, kad esmu iesniedzis Altero.lv pieteikumu par kredīta piešķiršanu?

Jā. Aizpildot pieteikumu Altero.lv, Tu tikai pieprasi kredītu piedāvājumus. Kredīts tiek izmaksāts tikai tad, ja izvēlēsies sev izdevīgāko piedāvājumu un paraksti līgumu ar kredītdevēju.

Vai, aizpildot pieteikumu Altero.lv, man rodas kredītsaistības?

Nē. Aizpildot Altero.lv pieteikumu Tev nerodas nekādas saistības. Mēs Tev esam radījuši ērtu kredītu salīdzināšanas portālu, kur, aizpildot vienu pieteikumu, Tu saņemsi individuāli izteiktus kredītu piedāvājumus, balstoties uz pieteikumā norādīto informāciju.

Kas jāzina par kredītiem

Vai es varu kredītu atmaksāt ātrāk?

Jā. Tev ir tiesības atmaksāt ātrāk kredītu, jo Tev pienākums ir maksāt procentus un citus maksājumus tikai par to laika posmu, līdz kuram Tu pilnībā nokārto savas kredīta saistības saskaņā ar kreditēšanas līgumu.

Protams, pirms tam iesakām sazināties ar savu aizdevēju.

Kā arī veicot lielākus ikmēneša maksājumus par kredītu, iesakām informēt kredītdevēju, lai iemaksātās summas starpību novirza pamatsummas atmaksai. To var izdarīt arī rakstiski, nosūtot e-pastu kredītdevējam. Protams, iesakām nepieciešamības gadījumā ar viņiem arī sazināties.

Vai auto iegādei izdevīgāk ir pildīt patēriņa kredīta vai auto kredīta un līzinga pieteikumu?

Ja plāno iegādāties auto un vēlies to reģistrēt uz sava vārda, tad Tev noteikti ir izdevīgāk pildīt auto līzinga un kredīta pieteikumu. Līdzko norādi, ka kredīta mērķis ir auto iegāde, Tu piedāvājumā saņemsi zemākas procentu likmes. Vienīgais, kas no Tevis tiks prasīts – piereģistrēt auto 30 – 60 dienu laikā (atkarīgs no kredītdevēja) uz sava vārda un nosūtīt kredītdevējam ieskenētu reģistrācijas apliecību.

Kredītu veidi

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts sniedz iespēju paveikt nepieciešamo jau tagad, bet norēķināties pakāpeniski. Tas ir paredzēts visdažādākajiem gadījumiem, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, piemēram, sadzīves tehnikas iegādei, mācību vai medicīnisko pakalpojumu apmaksai, pirmās iemaksas veikšanai jaunas automašīnas iegādei, mājokļa remontam un citiem mērķiem. Patēriņa kredīts tiek piešķirts bez ķīlas. Izvērtējot iespējas saņemt kredītu, kredītdevējs vērtēs aizņēmēja ikmēneša ienākumu apjomu un stabilitāti. Kredītdevēji var ņemt vērā arī esošo kredītu apjomu un kredītvēsturi.

Kas ir auto kredīts un līzings?

Auto līzings dod iespēju braukt ar jauno auto jau šodien un maksāt par to pakāpeniski. Tu vari iegādāties gan pilnīgi jaunu auto, gan lietotu, kā arī daži kredītdevēji piedāvā kredītu vai līzingu motociklu un citas tehnikas iegādei. Parasti tiek nodrošināts finansējums auto iegādei līdz pat 100% apmērā no tā tirgus vērtības un pārsvarā nav nepieciešama ķīla un KASKO nav obligāta. Lielākoties auto būs iespējams iegādāties 30 dienu laikā pēc kredīta saņemšanas, un auto jau uzreiz būs Tavā īpašumā. Aizpildot pieteikumu, pastāv iespēja, ka aizdevēju piedāvājumiem būs atšķirīgi nosacījumi attiecībā uz auto reģistrāciju, ķīlu un KASKO. Šie nosacījumi ir atkarīgi no auto cenas un piedāvātā aizdevuma procentu likmes. Līdz ar to, aizpildot vienu pieteikumu, salīdzināsi gan auto kredīta, gan auto līzinga piedāvājumus.

Kas ir pārkreditācija?

Pārkreditācija ir iespēja refinansēt (pārkreditēt) savu esošo kredītu pie cita kredītdevēja ar jauniem un labākiem noteikumiem, piemēram, samazināt ikmēneša maksājumu, iegūt zemāku procentu likmi, zemākas kredīta apkalpošanas izmaksas, pagarināt atmaksas termiņu. Šī ir iespēja saņemt izdevīgākus kredīta nosacījumus.

Kas ir kredītu apvienošana?

Kredītu apvienošana ir iespēja apvienot vairākus kredītus vienā. Apvienojot savus esošos kredītus, Tev būs iespēja veikt vienu ērtu un mazāku ikmēneša maksājumu nevis vairākus, saņemt labākus kredīta nosacījumus un pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Kas ir online kredīts?

Online kredīts ir kredīts, kuru iespējams noformēt interneta vidē – ātri un ērti. Online kredīts būs ērts risinājums gadījumos, kad steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi, piemēram, lai apmaksātu negaidītus rēķinus vai iegādātos ikdienā nepieciešamu elektroierīci. Lai nebūtu jāvēršas bankā, kurā kredīta izsniegšanas process var būt sarežģītāks un laikietilpīgāks, ir izstrādāts naudas kredīts internetā jeb online kredīts. Piedāvātā kredīta summa ir no 50 EUR līdz pat 1000 EUR. Maksimālais kredīta atmaksas termiņš – līdz pat 36 mēnešiem. Ir iespējams veikt lielākas iemaksas un bez maksas atdot kredītu pirms termiņa. Kredīts tiks pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu 15 minūšu laikā.

Līguma parakstīšanas iespējas

Kādas ir līguma parakstīšanas iespējas?

Kredītdevēji Altero.lv platformā piedāvā kredīta līgumu parakstīt sekojošos veidos: attālināti, piemēram, ar elektroniskā paraksta palīdzību vai bankas konta identifikācijas starpniecību, ar bezmaksas kurjera piegādi visā Latvijas teritorijā, kā arī pie kredītdevēja filiālē.

Vai es varu parakstīt kredīta līgumu attālināti?

Jā, ir iespējams kredīta līgumu parakstīt attālināti gan ar bankas konta identifikāciju, gan ar elektroniskā paraksta palīdzību. Līguma parakstīšanas iespējas ir atkarīgas no izvēlētā kredītdevēja.